Ženský tenis: 5 nejstarších vítězek French Open v otevřené éře

Serena WilliamsováZahajovacím rokem, kdy byla na French Open představena soutěž dvouhry žen, byl rok 1897, 6 let po založení turnaje. Francouzská Adine Massonová získala před otevřenou érou nejvíce titulů v Paříži se 4. Nejúspěšnějším v rudé špíně během otevřené éry je Američan Chris Evert, který získal pozoruhodných 7 titulů.

jak vyhrát tenisový zápas

Průměrný věk šampionky dvouhry French Open žen v otevřené éře se pohybuje kolem 24 let. Někteří teenageři zvedli trofej Coupe Suzanne Lenglen udělenou šampionovi.Jsou to Evonne Goolagong Cawley, Chris Evert, Steffi Graf, Arantxa Sanchez Vicario a Iva Majoli. Některé ženy získaly tituly i ve svých 30 letech, i když nebylo úplně běžné vidět hráče, který byl v Paříži korunován na šampionku po 30. roce. Za posledních 50 let byly pouze 4 takové případy.

Podíváme se na 5 nejstarších hráček, které vyhrály Roland Garros:


# 5 Francesca Schiavone

Francesca SchiavoneováNedávno italská tenistka v důchodu Francesca Schiavoneová se zapsala do historie, když se stala vůbec první italskou tenistkou, která získala grandslamový titul ve dvouhře. Udělala to, když v roce 2010 vyhrála French Open, když ve finále porazila australskou Samanthu Stosurovou.

V roce 2010 se na French Open objevily 4 semifinalistky, které nikdy nevyhrály grandslamové zápasy, aby si odnesly trofej Coupe Suzanne Lenglen - předchozí zaznamenaný případ přišel na Australian Open 1979.

Schiavone byl naočkován na 17. místě a do finále musel porazit hráče jako Serena Williamsová, Elena Dementěvová a Samantha Stosurová. Pohodlně vyhrála finálový zápas ve dvou setech a stala se jedinou hráčkou v otevřené éře, která získala titul French Open s nasazením mimo top 10. Schiavone byl 29 let, 347 dní v době, kdy.Populární Problémy

Dominic Thiem nedávno na Twitteru potvrdil, že odstoupil z wimbledonského mistrovství 2021.

V pátek odpoledne čeká ženský basketbal č. 1 Stanford velký test proti Oregonu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Šťastný kluk s míčem si zahrál několik ran s jedním z největších hráčů všech dob Rafaelem Nadalem.

ATP Binghamton Challenger: Sanam Singh, který promrhal úvodní set, vedl k prohře ve čtvrtfinále

Bjorn Borg se nedávno objevil v rozhovoru, kde přednesl své myšlenky na obvyklé podezřelé z mužského tenisu - Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče.