Jak nosit bílý blejzr

Bílé blejzry jsou v posledních letech žhavým módním trendem a jsou stále častější než černé blejzry. V závislosti na vaší situaci se snadno oblékají nahoru nebo dolů a lze je nosit po celý rok. Jako u každého blejzru může být složité vybrat správný střih a styl pro bílý blejzr.

kdo může dělat body v badmintonové hře

Část 1 ze 3: Volba správného uložení

 1. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 1

  1 Prohlédněte si uložení ramen. Při výběru blejzru by první věcí, kterou byste měli zkontrolovat, bylo uchycení ramen. Pokud je fit v ramenou, pak sako pravděpodobně nebude pro vás vůbec vhodné.
  • Při zkoušení blejzru sledujte, kde naráží ramenní šev. Pokud šev zasáhne místo, kde končí vaše přirozené rameno, je příliš velký. Pokud vám zasáhne blíže ke krku než na konec vašeho přirozeného ramene, pak je příliš malý. Podívejte se, že zasáhne přesně tam, kde končí vaše přirozené rameno.
  • Pokud máte široká ramena, hledejte styl blejzru, který má tenčí nebo žádné ramenní vycpávky. Velké ramenní vycpávky ještě zvýrazní vaše široká ramena. Na zadní straně, pokud máte úzká ramena, pak byste měli hledat sako, které má trochu více polstrování ramen.
  • Zatímco máte na sobě sako, natáhněte jednu paži napříč před sebe, abyste chytili druhou paži. Při tom sledujte, co dělá ramenní vycpávka saka: Pokud vám přesahuje přes rameno, je příliš velká.


 2. Obrázek s názvem Wear a White Blazer Krok 2

  2 Zvažte, jak je trup přizpůsoben vašemu tvaru těla. Zapínání blejzru by nemělo způsobit jeho natažení nebo zatažení za knoflíky nebo podél zad.
  • Podívejte se na sako, které se snadno zapne přes největší část vašeho trupu, ať už je to cokoli. Mělo by přirozeně sledovat křivky vašeho těla bez tahání, shlukování nebo vrásnění.
  • Pokud jste prsatá, pak je nejlepší hledat sako, které má více tlačítek, protože vám to pomůže udržet se na místě. Možná si také budete muset koupit sako v další velikosti, aby se přizpůsobilo vašemu poprsí, a pak ho nechat upravit na míru v jiných oblastech, aby vám nejlépe sedělo.
  • Chcete -li zjistit, zda se sako správně vejde do poprsí, mělo by pokrývat přibližně polovinu každého prsu, když měříte vstup svisle ze stran trupu.
  • Všímejte si velikosti a tvaru kapes a klop. Oba tyto prvky ovlivňují, jak vám sako sedí a vypadá. Drobné ženy vypadají dobře s malými klopami, zatímco prsaté a plus-size ženy vypadají nejlépe s velkými klopy. Vezměte také na vědomí, zda velikost a tvar kapes lichotí vašemu tvaru těla a splývají s přilnutím blejzru. Velké kapsy mohou zvětšit boky, což je často nežádoucí.
 3. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 3

  3 Všímejte si délky rukávů. Když stojíte s rukama rovně dolů po stranách, rukávy saka by měly zasáhnout téměř v místě spoje, kde se spojuje vaše zápěstí a palec.
  • Existuje několik stylů blejzrů s různými délkami rukávů, například tříčtvrteční, které zasahují těsně pod lokty, a délka náramku, které nechávají prostor předvést hodinky nebo náramek na zápěstí.
  • Sledujte také detaily na rukávech, například knoflíky. Pokud potřebujete změnit rukávy, podšívka nebo knoflíky to mohou prodražit. Toto příslušenství však dodává saku pěkný nádech.
  • Podívejte se na šířku rukávů. Širší rukávy mají tendenci ubírat na celkovém přiléhavém vzhledu blejzru, proto se poohlédněte po takovém, který má více vypasované rukávy, nebo zvažte změnu šířky rukávů.
 4. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 4

  4 Pohybujte rukama, abyste zjistili, zda jsou otvory pro ruce vhodné. Pokud je otvor pro paži příliš široký, může omezovat pohyb paže a vypadat nedbale, ale pokud je příliš malý, může být nepříjemné nošení a omezit možnosti vrstvení pod sako.
 5. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 5

  5 Rozhodněte se, zda délka a styl bundy odpovídá vašemu typu postavy. Pro každý typ těla existuje lichotivá délka a fit sako a obvykle je vhodná délka sako, když se dotýká boků. Vědět, jaký je váš typ těla, a najít si sako, které mu bude lichotit, je klíčové pro výběr skvěle padnoucího blejzru.
  • Ženy s širokými rameny, ale rovnými boky by se měly zaměřit na hledání zkrácených blejzrů. Ty mají tendenci přidávat křivky do pasu a boků, aniž by dále upozorňovaly na ramena. Nejlepší by byl sako bez ramenního polstrování.
  • Prsatým ženám se doporučují jednořadé blejzry tenkého střihu. Hledejte blejzry, které zvýrazní pas a vyhněte se spoustě struktury nebo zdobení.
  • Ženy s tvarem těla, které je rovné a postrádá křivky, by měly mířit na sako, které je vybavené. Křivky pomáhají přidat i blejzry s opasky přidanými jako příslušenství.
  • Pokud máte tělo ve tvaru hrušky, sako s polstrováním v ramenou nebo široká klopa s určitou délkou (např. Klouže po vašich bocích) vám může pomoci vytvořit iluzi, že vaše horní a dolní část mají rovnoměrnější velikost. Sako, které trochu zastrčí odpad, bude stále zdůrazňovat křivky.
  reklama

Část 2 ze 3: Nosit do práce bílý blejzr

 1. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 6

  1 Při výběru oblečení vezměte v úvahu délku sako. Delší sako je vhodnější pro kalhotové kostýmy, zatímco kratší sako je vhodnější pro sukně.
  • Pokud pracujete v kancelářském prostředí, kde se očekávají obleky, věnujte pozornost místu, kde vám sako bije do boků. Blejzr, který klouže po horní části boků, vypadá méně profesionálně, když se nosí s kalhotami, než když se nosí s pěknou sukní.
  • Při vytváření obleku věnujte pozornost tomu, jak sladíte barvy. Výrazný bílý sako například nemusí vypadat nejlépe s kalhotami nebo sukněmi, které mají odstíny hnědé; v takovém případě by se lépe hodil slonovinový nebo špinavě bílý sako.
 2. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 7

  2 Držte se vybaveného blejzru. Moderní blejzr je přizpůsoben tak, aby lichotil více typům těla, a přesto může být oblečen tak, aby vypadal profesionálně. Blejzr s klasičtějším nebo hranatějším střihem je také považován za profesionální, ale s těmito střihy se ztrácí jemnost a styl.
  • Blazery s klasickým nebo hranatým střihem se často doporučují ženám, kterým je 50 a více let. Zvláště, když je sako bílé, tyto střihy snižují celkovou soudržnost oblečení a vypadají nedbale.
  • Pokud váš bílý blejzr není tak vypasovaný, jak byste si přáli, ale dobře sedí ve všech ostatních oblastech, pak použijte doplněk jako opasek, aby vypadal těsněji. Najděte si malý opasek, který se vejde kolem pasu a bude ladit s blejzrem; nejlepší by byly neutrální tóny černé nebo hnědé.
 3. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 8

  3 Věnujte pozornost stylu vašeho bílého blejzru. Blazery přicházejí v mnoha různých stylech, od profesionálních po neformální.
  • Pokud pracujete v kanceláři s přísnějšími požadavky na dress code, budete si muset vybrat bílý blejzr, který splňuje tyto standardy, například ten s celoplošnými rukávy a bez honosných detailů. Zde bude pravděpodobně ideální také bílý sako s tlačítky.
  • Pokud pracujete v kanceláři s neformálnějším oblečením, pravděpodobně budete moci nosit bílý blejzr, který má kratší rukávy, jako je tříčtvrteční délka, a možná i ruching. V tomto prostředí bude přijatelný bílý blejzr, který nemá tlačítka nebo který se rozhodnete nechat rozepnutý.
  ODBORNÁ TIP

  Christina Santelli

  Profesionální stylistka Christina Santelli je majitelkou a zakladatelkou společnosti Style Me New, recepční se stylem šatníku se sídlem v Tampě na Floridě. Pracuje jako stylistka více než šest let a její práce byla uvedena v HSN, festivalu vína a jídla Pacific Heights a Nob Hill Gazette. Christina Santelli
  Profesionální stylista

  Bílé blejzry jsou skvělé pro letní atmosféru. Stylistka a konzultantka šatníku Christina Santelli říká: „V současné době žiji na Floridě a spoustu svých klientů jsem dala do bílých blejzrů. Myslím, že to vypadá skvěle s džíny, můžeš si to obléknout přes šaty - s blejzrem toho dokážeš hodně a může to dát dohromady celý pohled. '

 4. Obrázek s názvem Wear a White Blazer Krok 9

  4 Na topy nebo šaty bez rukávů si oblékněte bílý sako. Dávají vám sofistikovanost a zakrytí, po kterém toužíte, a přitom stále vypadají módně.
  • Bílé blejzry vypadají skvěle přes topy nebo šaty, které jsou vzorované. Při výběru vzoru vezměte v úvahu dress code vašeho pracovního prostředí; například jemnější pastelový vzor může být výhodnější než velký vícebarevný vzor.
  • Vytvářejí profesionálnější vzhled než svetry s vestou, což je v mnoha kancelářských prostředích žádoucí. Pomocí bílého blejzru oblékněte ležérnější top nebo šaty bez rukávů.
  • Položení bílého blejzru přes top nebo šaty bez rukávů vám poskytne možnost snadného přechodu z kanceláře na šťastnou hodinu po práci nebo setkání.
  reklama

Část 3 ze 3: Nenápadné nošení bílého saka

 1. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 10

  1 K džínům noste bílý sako. Spojení bílého saka s džíny je skvělý způsob, jak obléknout džíny, aniž byste vypadali příliš profesionálně.
  • Vestavěný blejzr se bude dobře hodit k džínům, které jsou štíhlého střihu, zvláště pokud sako postrádá strukturu a splývá s vaším tělem. Skvěle to ale vypadá i s velkým flare jeanem.
  • Oříznuté nebo manžetové džíny se také dobře kombinují s bílým sakem. S ležérním tričkem pod sakem máte uvolněný vzhled, který je ideální pro večeři s přáteli nebo pro pochůzky.
  • Který pár bot si k outfitu zvolíte, také závisí na tom, jak chcete vypadat oblečeni nahoru nebo dolů. Bílý blejzr se štíhlými džíny a podpatky je propracovanější, zatímco bílý blejzr s manžetami s džínami a teniskami nebo sandály je uvolněnější.
 2. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 11

  2 Upravte si sako přes zábavnou sukni nebo šaty. Je to skvělý způsob, jak vytvořit elegantní oblečení na večer s přáteli.
  • Vestavěný bílý sako bude vypadat skvěle téměř ke každému stylu sukně nebo šatů. Ať už vám sukně nebo šaty padnou nebo splývají, sako dodá vašemu tělu punc sofistikovanosti a tvaru.
  • Vzory nebo neutrální tóny budou roztomilým doplňkem bílého blejzru. Barevné, velké vzory budou zvýrazněny bělostí blejzru, ale i jejich kombinace s černými nebo uhlově šedými šaty nebo sukní bude vypadat skvěle.
  • Na prodloužení nohou nezapomeňte nosit podpatky. Blejzr by mohl mít opačný účinek, takže podpatky pomohou navodit dojem, že jsou vaše nohy dlouhé.
 3. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 12

  3 Spárujte bílý sako s šortkami. Neformální bílý sako s šortkami je zábavný způsob, jak předvést svůj smysl pro módu.
  • Jean šortky, zvláště jeanové šortky s vysokým pasem, by vypadaly roztomile, když by byly spárovány s bílým sakem. Zaměřte se na ležérní tričko pod sako a trochu oblékněte outfit podpatky nebo zdobenými sandály. Dalo by se to obléknout i obutím tenisek.
  • Bílý sako by také vypadalo skvěle s šortkami, které jsou jednobarevné, ale ne nutně z džínového materiálu. Bílé sako můžete spárovat například s korálovými, černými, červenými nebo námořnickými šortkami.
 4. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 13

  4 Vytvořte outfit s bílým blejzrem a legínami. Vzniká tak super ležérní a pohodlný outfit, který je ideální například na cesty.
  • Spárování bílého blejzru s některými detaily, jako jsou cvočky, s ležérním tričkem a legínami, dodá outfitu vizuální zajímavost, aniž by ho příliš oblékalo.
  • Je to skvělý způsob, jak si obléknout oblečení, když máte schůzku nebo schůzku, ale pak například hodláte cvičit. To vám dává možnost přecházet z jednoho do druhého bez úplné změny šatníku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Je důležité si uvědomit, že velmi pravděpodobně budete muset mít sako přizpůsobené tak, aby vám sedělo. Změny ramen mohou být drahé, takže si najděte sako, které dobře padne do ramen, ale v méně nákladné oblasti potřebuje trochu pozměnit.
 • Udělejte z bílého blejzru ležérnější vyhrnutím rukávů. Většina blejzrů má uvnitř podšívku, která je často nějak vzorovaná. Je to snadný způsob, jak přidat vašemu outfitu nějaký vizuální zájem.
 • Při výběru toho, jaký odstín bílé chcete mít sako, vezměte v úvahu tón pleti. Jedinci se světlejší pletí mohou být vybledlí pravým bílým sakem, takže špinavě bílý nebo slonovinový odstín by vypadal lépe s jejich tónem pokožky.

reklama

Populární Problémy

Lov

Field dressing je proces stahování kůže ze hry a odstraňování vnitřních orgánů, aby se maso uchovalo k jídlu. Králíci jsou jedny z nejjednodušších a nejrychlejších malých her do oblékání, což z něj činí vynikající výukový zážitek pro ...

Novak Djokovič rozeslal blahopřejný tweet hvězdě Bayernu Mnichov Robertu Lewandowskému za jeho úspěch. Tato dvojice se zná od roku 2016 a od té doby byla spolu zobrazena několikrát.

Oklahoma State a Missouri se setkávají v Liberty Bowl na Silvestra. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Nákup hokejových bruslí se může zdát skličující, zvláště vzhledem k tomu, že se pohybují od 100 $ do 500 $. Protože jsou brusle stavěny pro různé úrovně odbornosti, musíte znát svůj cíl, pokud jde o bruslení; jdeš náhodou ...

S alespoň podílem na titulu Ivy League na trati se Yale vydává na Harvardskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o ceně tenisových raket, o tom, proč se ceny liší a co můžete očekávat, že zaplatíte za nový rám.