Vídeň 2020: Novak Djokovic vs Borna Coric náhled, head-to-head & prediction | Erste Bank otevřena

Borna Čorič (L) a Novak Djokovič

Borna Čorič (L) a Novak Djokovič

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovic vs Borna Coric

Datum: 28. října 2020

Turnaj : Erste Bank Open 2020

jak vyhrát tenisový zápas

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Vídeň, Rakousko

Kategorie : ATP 500

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 1 409 510 EUR

Načasování zápasu : Ne dříve než v 17.30 místního času, 22.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony ESPN

Amerika vs cruz azul gnp cup

Novak Djokovic vs Borna Coric náhled

Světová jednička Novak Djokovič zahájil v úterý svou kampaň na Erste Bank Open vítězstvím nad krajanem Filipem Krajinovičem. Jednalo se o první zápas, který Srb odehrál po finále Roland Garros, kde ho na železnici Rafael Nadal.

Jakkoli šokující bylo skóre 6: 0, 6: 2, 7: 5, byla to anomálie v jinak vynikající tenisová sezóna pro Djokovic zatím. Třiatřicetiletý hráč má letos bilanci prohry 38: 2, přičemž jedna z těchto ztrát přišla ve formě selhání na US Open.

Djokovič byl po celý rok 2020 ve skvělém kontaktu, ale zdálo se, že pochybnosti z finále French Open se vkradly do jeho hry proti Krajinovičovi. V prvním setu šel o 3–5 dolů a také inkasoval setbol v tiebreaker. Srbovi se nakonec proti soupeři ve formě podařilo najít nejlepší tenis a porazil jej 7: 6 (6): 6: 3.

Djokovič nyní ve druhém kole čelí světové jedničce 24 Borna Coric. Pokud se mu podaří porazit Chorvata, vyrovná rekord Peta Samprase většiny konců na konci roku č. 1.

Coric měl z poslední doby dobrou formu. Přijíždí do Vídně na konci nádherného týdne v Petrohradě, kde absolvoval své páté finále ATP. Třiadvacetiletý mladík skončil prohrou s Andrey Rublevem ve dvou setech, ale ne dříve, než během turnaje o sobě působivě podal zprávu.

Coric zahájil kampaň ve Vídni solidní výhrou 6: 4 a 6: 4 nad Taylorem Fritzem. V zápase zažil několik nejistých okamžiků, ale hrál dostatečně dobře, aby si po celou dobu chránil své podání.

Coric má letos na tvrdém hřišti bilanci vítězství a ztrát 11–6.

Novak Djokovic vs Borna Coric hlava na hlavě

Novak Djokovic a Borna Coric se na turné potkali už třikrát, přičemž Srb pokaždé vyhrál a vedl tak hlavou 3: 0.

Jejich první střetnutí bylo na Madrid Masters v roce 2016, kde Djokovič vyhrál 6-2, 6-4. Srb na to navázal dalším vítězstvím ve dvou setech na mistrovství Monte Carlo Masters 2018.

Jejich poslední střetnutí bylo ve finále Shanghai Masters téhož roku, které Djokovič vyhrál 6-3, 6-4.

Borna Coric byla minulý týden v Petrohradě působivá

Borna Coric byla minulý týden v Petrohradě působivá

Novak Djokovic vs Borna Coric předpověď

Novak Djokovic je v současné době jedním z nejkompletnějších hráčů na turné a v roce 2020 to opakovaně prokázal. Zdá se, že se 33letý útočník z obou boků ještě zlepšil, zatímco jeho návrat zůstává smrtící zbraní. Djokovič také učinil velké pokroky při svém podání v poslední době a proměnil to v jednu ze svých nejspolehlivějších střel.

mezinárodní tenis

Borna Coricův herní styl je podobný Djokovic, v tom, že on také rád counterpunch od základní čáry. Coric je také vynikajícím tahounem na hřišti a bojuje o každý bod, zatímco jeho údery jsou docela konzistentní.

Ale vzhledem k letošní Djokovičově formě a faktu, že mu Coric nikdy nevyrazil, Srb zůstává velkým favoritem.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Cardinals, s různými možnostmi v závislosti na tom, kde žijete.

USA se v pátek utkají se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji žen IIHF. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak zabránit zranění kolen při veslování. Veslování na trenažérech a na vodě se rychle stává oblíbenějším, a to jak rekreačně, tak závodně. Ať už o víkendech veslujete rekreačně, využijte veslování ...

Jedna z nejlepších sportovních rivalit se v sobotu znovu obnovuje, protože Duke přebírá UNC. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Jak otestovat reflex kolene. Pokud jste někdy měli fyzičku v ordinaci, pravděpodobně vám poklepali na koleno malým gumovým kladivem a vyrazili nohu. Tento jednoduchý test je určen ke kontrole reflexů ve vaší noze nebo ...

Stát Appalachian a Východní Karolína se v Charlotte utkají ve čtvrtek ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.