Ženský tenis: 5 nejmladších šampionů Australian Open

#4 Hana Mandlikova

Hana Mandlíková

Hana Mandlíková

velikost tenisové rakety pro 10 let

Češka Hana Mandliková byla mnohonásobnou vítězkou grandslamu - získala 4 grandslamové tituly ve dvouhře, 1 grandslamový titul ve čtyřhře a třikrát Fed Cup. Mandlikova je dcerou významného československého olympionika Viléma Mandlika. Když WTA v roce 1978 zavedla systém hodnocení juniorů, stala se první hráčkou, která byla zařazena do juniorské světové jedničky.Mandlikova první grandslamový titul získala na Australian Open 1980 ve věku 18 let, 318 dní. Ukončila sérii Chris Evertových 72 výher na antuce na French Open 1981 a také zastavila sérii 54 zápasů Martiny Navrátilové v roce 1983. Mandliková byla v roce 1994 uvedena do Mezinárodní tenisové síně slávy.
#3 Margaret Courtová

Margaret Court Smithové

Margaret Court Smithové

je nejdůležitějším rokem

Margaret Courtová, nejúspěšnější tenistka všech dob, je držitelkou mnoha unikátních rekordů. Je jedinou hráčkou mezi muži i ženami, která vyhrála - všechny 4 grandslamy dvouhry a všechny 4 smíšené čtyřhry ve stejném roce. Je jednou ze 3 žen, které vyhrály všechny 4 grandslamy ve 3 kategoriích.Získala neuvěřitelných 192 titulů ve dvouhře, z toho 22 grandslamů, 19 grandslamových titulů ve čtyřhře, 21 grandslamových trofejí ve smíšené čtyřhře, 2 vítězství ve finále WTA a 4 Fed Cupy. Je držitelkou rekordu v tom, že získala nejvíce titulů WTA za jediný rok - 21. Margaret Courtová získala titul Australian Open ve dvouhře rekordních 11krát, z toho první v roce 1960, když byla ve věku 17 let, 199 dní .Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat premiéru seriálu Siesta Key v sezóně 2 online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

EZONE 98, velmi populární raketa od Yonex, je dobře zaoblený rám, který se dobře přizpůsobuje široké škále stylů a schopností hráčů.Virginia se utká s Gardnerem Webbem v zápase 1 proti 16. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Marvel's Cloak and Dagger je zpět pro sezónu 2. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelového přihlášení.

Indie a Nový Zéland se setkávají na svém druhém zápase ODI. Zde je návod, jak to sledovat v USA.