Wuhan Open: Wozniacki shromáždili na vítězství ve dvou setech

Caroline Wozniacki odstřelila vítěze na Rebecce Peterson na Dongfeng Motors Wuhan OpenCaroline Wozniacki se vrátila na trať, aby v úterý odpoledne na Wuhan Open vyhrála. Dán, který měl hrubý úvodní set, se postaral o to, aby v posledním setu porazil Rebeccu Petersonovou a zvítězil 6: 4, 6: 1 na středovém kurtu v mezinárodním tenisovém centru Wuhan Optical Valley.Bylo to vůbec poprvé, kdy tito dva s Dánem potřebovali solidní vítězství k zahájení premiérového závodu WTA. Svůj úvodní zápas v Tokiu zahodila a prohrála s Camilou Giorgiovou ve třech setech. S malou odezvou, aby se vrátila, se pokusí udržet si status druhé hráčky na světě a prodloužit svůj čas v Číně.

Peterson seděl na třízápasové sérii vítězství a rychle vyhrál proti Timea Babos kvůli Maďarovu odchodu do důchodu. S dostatkem energie v nádrži by Švédka hledala své největší vítězství v kariéře proti Wozniackimu.

Peterson držel otevřít skóre v zápase, kde musela vynutit dvojku, než ji vyhrála o druhé přestávce. Wozniacki odpověděl silnější hrou na služby, která brzy vyrovnala skóre, a přesto nasadila Dánovi tempo.Přinutila Švéda podrobit se ve třetím, aby zachytil první přestávku a otevřel dveře, aby brzy diktoval. Peterson bojovala, aby se udržela v kontaktu s Wozniackim, ale po několika přestávkách to pro ni skončilo nevynucenou chybou, což znamenalo 3-1 pro druhé semeno.

Peterson nebyla venku, protože v pátém zatáhla, aby se dostala zpět do sporu. Wozniacki jí nedovolila získat další, protože v následujících dvou zápasech zvítězila čistým podáním lásky v šestém, po kterém následovala další přestávka na podání na set za stavu 5: 2. Wozniacki se pokusil to zvládnout, ale odpálil dva setboly, aby dostal Petersona na dvojku. Dán získal další nastavenou šanci, ale tu vyhodil, než Švéd odnesl zápas.

Peterson měl v úmyslu udržet kurz v boji o každý bod se světovou dvojkou, která si vynutila dvojku. Udělali šest přestávek, když Švédka získala body AD, než jí to nakonec vyšlo. Vedení bylo v nebezpečí uklouznutí pro Wozniackiho, který jí umožnil uniknout dvěma hrami.tenisové kurty honolulu

S další příležitostí k ukončení setu Dane získala tři setboly, kde se její čtvrtý pokus vrátil, protože široký return od Petersona skončil 56 minut. Nechala Wozniackimu nahrát 22 nevynucených chyb a udělat jen čtyři. Byl to zásadní dopad, díky kterému si Dane mohl oddechnout v naději, že druhý set půjde jinak.

Peterson nezačal zahájit set, ale čelil moci 28letého hráče, který držel, než jej konsolidoval přestávkou ve třetím. Wozniacki se ve čtvrté opět nacházela v komfortní zóně, kde pokazila další držení, než získala dvojitou přestávku na běh 4-1.

Druhé semeno se uzavřelo vítězstvím a v šestém se opět uchytilo, čímž se Peterson dostal na hranu porážky. Se třemi mečboly dosaženými v sedmém Wozniacki tlačila na Švédku, aby bojovala, kde zachránila dva mečboly, ale ne poslední, čímž se přiblížila svému dni za 1 hodinu a 24 minut.

Je skvělé vyhrát svůj první zápas zde, řekl po zápase Wozniacki. Bylo to velmi těžké. V poslední době hraje velmi dobře a já věděl, že to nebude snadné, ale jsem rád, že jsem postoupil do dalšího kola. Podruhé v této sezóně nastoupí proti olympijské vítězce Monice Puigové, které čelila ve stresujícím zápase v Miami.

Populární Problémy

Dřepy a výpady jsou fantastická cvičení, která vám mohou pomoci budovat svaly a zhubnout. Jsou neuvěřitelně jednoduché a přestože vaše první opakování mohou být náročná, nebude trvat dlouho, než se stanete mistrem ve dřepu a výpadu ...

Ceny tenisu neustále narůstají a většina historicky nejvýdělečnějších lidí pochází ze současné éry. Čtyři hráči v seznamu jsou aktivní, zatímco pouze jeden - Pete Sampras - je v důchodu.

7 největších tenistů ze Švýcarska.

Nadal vyhrál v Římě, aby získal svůj první letošní titul, Plíšková porazila Kontu, zatímco Federer a Osaka se kvůli zranění stáhli.

Dlouholetý trenér a přítel Rogera Federera Severin Luthi nedávno poskytl aktualizaci plánu fitness a tréninku švýcarského maestra.