Zheng Qinwen porazil Jelenu Ostapenkovou a uspořádal celočínský semifinálový zápas na WTA Elite Trophy

Nejlepší hráčka Číny nyní vyhrála posledních sedm zápasů, včetně vítězství na Zhengzhou Open tento měsíc.hráči volí tenis

ZHUHAI, Čína (AP) – Zheng Qinwen postoupila do celočínského semifinálového zápasu na WTA Elite Trophy, když v pátek porazila třetí Jelenu Ostapenkovou 6:4, 1:6, 6:2.

Nejlepší hráčka Číny bude příště čelit vstupu na divokou kartu Ču Linovi, který se do semifinále kvalifikoval z růžové skupiny poté, co Veronika Kudermetová porazila čtvrtou nasazenou Liudmilu Samsonovou.Zheng, která je na 18. místě, trefila při vítězství nad šampionkou French Open z roku 2017 11 es. Nyní vyhrála posledních sedm zápasů, včetně vítězství na Zhengzhou Open tento měsíc.

Kudermetová si při výhře 6-4, 3-6, 7-5 nad Samsonovou zachránila dva mečboly, aby jí odepřela postup do semifinále. Kudermetová již byla mimo semifinálový souboj, v posledním setu prohrávala 5-2, 40-15, ale dokázala získat 19 z posledních 23 bodů.

začít s tenisem

Výsledek zanechal všem třem hráčkám po jedné výhře ve skupině, přičemž Zhu postoupila, protože celkově vyhrála více setů.Zheng nyní vyhrála posledních sedm zápasů, včetně vítězství na Zhengzhou Open tento měsíc.

Dříve osmá nasazená Beatriz Haddad Maiaová si vysloužila postup do semifinále, když porazila Caroline Garciaovou 6-1, 7-6 (4), čímž se dostala na čelo Camellia Group s bilancí 2-0.Bylo to druhé vítězství Haddad Maia v řadě v týdnu po jejím úvodním rozrušeném vítězství nad druhou nasazenou Madison Keysovou. Brazilka se v semifinále střetne s šestou nasazenou Dariou Kasatkinovou.

loketní tendonitis band

Turnaj pro 12 hráčů je první posezónní akcí na ženské tour. Je v něm 11 nejvýše postavených singlistek, které se příští měsíc nekvalifikovaly na finále WTA v mexickém Cancúnu. Zhu, na 37. místě, je poslední položkou jako divoká karta.

Hráči jsou rozděleni do čtyř skupin po třech, z nichž vítěz každé skupiny postoupí do sobotního semifinále. Finále je na programu v neděli.

Populární Problémy

Jak zabalit na Floridu. Balení pro Sunshine State může být trochu ošidné, pokud nejste zvyklí na tamní počasí. Dobře si promyslete, co budete dělat na cestě na Floridu. Odtud je jednoduché zvážit ...

Jak správně odpalovat míč v softbalu. Tento článek vám pomůže zlepšit švih nebo vás naučí houpat. Také pro pokročilejší hráče budou existovat některé základy, které mohou být rozdílem mezi singlem a ...

Roger Federer vyhrál Cincinnati Masters poté, co porazil Davida Ferrera ve třech setech.

Casper Ruud nedávno odhalil, že v dětství choval naději na porážku Rafaela Nadala a Rogera Federera.

Jak si vyrobit vigvam. Vigvam je typem indiánského obydlí, které primárně používají indiáni Algonquinů. Vigvam, který je často mylně považován za týpí, je ve skutečnosti zcela odlišný. Zatímco teepee je špičaté, přenosné a vyrobené z kůží, ...