10 případů, kdy hráč přežil rohlík ve finále grandslamu

#7. Sue Barker vs Renata Tomanova, 1976 French Open fináleBarker vyhrála své první a jediné grandslamové finále poté, co ve finále přežila rohlík

Sue Barker byla jednou z nejlepších britských tenistek a byla jednou z nejlepších hráčů své doby. Barker dosáhl světového žebříčku č. 3 v kariéře a také vyhrál Grand Slam. Tento grandslam však nebyl zrovna nejjednodušší. Turnaj se konal na French Open v roce 1976 a Barker dosáhla svého prvního grandslamového finále poté, co bojovala přes tři po sobě jdoucí vyčerpávající tři settery. Ve finále by Barker čelil tehdejší australské otevřené runner-up Renata Tomanova a měl dobrý start do zápasu tím, že první set 6-2, což je potřetí za sebou, že Tomanova ztratila sadu ve finále grandslamu o skóre 6-2. Tomanova však tvrdě bojovala a ve druhém setu předvedla pozoruhodný souboj s bagelem Barkerem. Barker nakonec vzala třetí sadu 6-2, aby porazila Tomanovou a zajistila si svůj první a jediný grandslamový titul.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat hry Seahawks online bez kabelu v roce 2019.

Serena Williamsová je pravděpodobně největší tenistkou všech dob a je také jednou z nejmódnějších.

Pokud nemáte síť Pac-12, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes sledovat živý přenos fotbalu Oregon vs Fresno State.

Ceny MTV Movie & TV Awards 2019 jsou zde. Zjistěte, jak sledovat obřad online, pokud nemáte kabel.

Mirza letos získala 2 grandslamy a dalších osm titulů WTA.

Zde je návod, jak sledovat sobotní a nedělní kvalifikaci Indy 500 kvalifikace 2020 online, pokud nemáte kabel.