Nadal nominován na 2 ceny ESPY

Pro ty, kteří nevědí, ESPY znamená Excellence in Sports Performance Yearly Awards, které uděluje americká kabelová síť ESPN v oblasti sportu na mezinárodní i sportovní úrovni a oceňuje vynikající výkony sportovců v jejich příslušných oborech a jejich příslušných týmy nebo země. Rafael Nadal byl letos nominován do dvou kategorií, kterými jsou- nejlepší tenista společně s Novakem Djokovičem a Andy Murrayem a nejlepší mezinárodní atlet spolu se Sebastianem Vettelem za Formuli 1, Inbee Park za ženský golf a Cristiano Ronaldo za fotbal.
V loňském roce získal cenu pro nejlepšího tenistu Novak Djokovic a nejlepší mezinárodní sportovec byl udělen LeBronovi Jamesovi z Miami Heat.Rafael Nadal


Teprve nedávno Nadal tweetoval své štěstí z nominace na dvě prestižní ceny.

Včera Nadal porazil Lucase Rosola, aby se vyhnul rozruchu, ke kterému došlo v roce 2012. Nyní postoupil do třetího kola Wimbledonu a nyní bude čelit Michailovi Kukushkinovi. Nadal senzačně udeřil vítěz proti Rosolovi což pomohlo jeho věci v postupu do třetího kola.

Populární Problémy

Prezident Ruské tenisové federace nazývá Venuši a Serenu „bratry Williamsovými“.

Jak provést HIIT kardio za 15 minut s pouze tělesnou hmotností. Intervalový trénink s vysokou intenzitou nebo HIIT je energeticky náročný přístup ke cvičení. Cílem je střídat výbuchy plného úsilí s krátkými přestávkami nebo lehkou aktivitou. ...

Zde je návod, jak sledovat sobotní a nedělní kvalifikaci Indy 500 kvalifikace 2020 online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat v neděli bezplatný přímý přenos Rafael Nadal vs Novak Djokovic na Italian Open 2019.

Eagles and Jets uzavírají předsezónu ve čtvrtek. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu ve Philadelphii, New Yorku a na dalších trzích.