Video: Rafael Nadal ve Wimbledonu trefuje senzačního vítěze proti Lukasovi Rosolovi

Světová jednička Rafael Nadal ve čtvrtek předvedl svého zásadního nikdy neříkajícího ducha proti svému wimbledonskému soupeři Lukasovi Rosolovi. Ve svém druhém kole střetu v All England Clubu Španěl přelstil Rosola svými schopnostmi poté, co upustil první set.

Ve třetí sadě byl jeden bod, který zapálil kurt. Nadal sprintoval kurt z blízkosti základní čáry, aby vrátil Rosolovu střelu. Čech to neviděl a byl přistižen zcela mimo stráž. Tato ukázka zosobňovala Nadalův záměr přidat do své sbírky třetí wimbledonskou korunu, když porazil Rosola 4-6 7-6 6-4 6-4. Podívejte se na video Nadalova senzačního vítěze:Rosol, zařazený na 50. místo na světě, nebyl nikdy považován za snadného soupeře šampiona French Open, vzhledem k jejich předchozím střetům. O dva roky dříve Nadal podlehl Rosolově drti ve stejné fázi ve Wimbledonu. A dokonce ve čtvrtek ve svém druhém kole střetnutí 28letý vzal zápas na čtyři sady.

Rafael Nadal Wimbledon 2014 proti Rosolu

Nadalovo vítězství ve 2. kole proti Rosolu ve Wimbledonu bylo únavné 2 hodiny a 44 minut

Nasazený na druhém místě ve Wimbledonu, Rafa ještě nedokázal zcela smést své nenasazené soupeře. Ve svém střetu v prvním kole proti nenasazenému Slovákovi Martinu Klizanovi Nadal skutečně prohrál první set 4: 6. Poté, co přežil počáteční nervozitu, zapečetil zbývající tři sady 6-3, 6-3, 6-3. A dokonce i proti Rosolovi byl Nadal testován až do čtvrtého setu. Když soupeři v pořadí 51 a 50 mohou dvojnásobnému wimbledonskému šampionovi dát zabrat, možná je to znamení, že se Nadal musí připoutat.

Španěl se ve třetím kole Wimbledonu střetne se světovým číslem 63 Michaila Kukushkina z Kazachstánu. Nenasazený kazašský vstup do třetího kola je jeho nejlepším výkonem v All England Clubu. Šestadvacetiletý hráč se dříve v roce 2012 probojoval do čtvrtého kola Australian Open, než prohrál se 4. nasazeným a případným semifinalistou Andy Murrayem.

Bude to Nadalův první vstup do třetího kola Wimbledonu po třech letech. Naposledy čtrnáctinásobný grandslamový šampion postoupil do třetího kola Wimbledonu už v roce 2011, kdy ve finále nakonec prohrál s Novakem Djokovičem.

Populární Problémy

'The Challenge: Double Agents' je nejnovějším dílem populární reality série. Takto můžete sledovat nové epizody online bez kabelu.

Ve středu večer se Jazz ujme Blazers v otvíráku sezóny NBA 20-21. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada ...

Premiéra 9. série „Shahs of Sunset“ má premiéru v neděli 16. května. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Jak používat opěrky zad při bolestech zad. Národní institut bezpečnosti a ochrany zdraví tvrdí, že 20% všech zranění na pracovišti zahrnuje poranění zad. Uvádějí: [Tyto] nemoci na pracovišti stojí národ odhadem 20 ...