Jak se dívat na Troy vs Southern Miss Football Online

Sledujte Troy vs Southern Miss Football online

Getty

Trojské trojské koně budou v sobotu hostit Southern Miss Golden Eagles na Veterans Memorial Stadium v ​​Tróji v Alabamě.Hra (začátek v 18:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete to sledovat přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Troy, Southern Miss, Sun Belt a C-USA každý týden, další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.kde mohu sledovat soví dům

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete Southern Miss vs Troy sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Preview Southern Miss vs Troy

Trojské koně nehrály, protože 31. srpna doma dupaly Campbell Fighting Campbells 43-14.Troy přerostl jejich nepřátele 527-143. Byli obzvláště dominantní na zemi, spěchali 37krát na 245 yardů a trio přistání, zatímco se vzdali jen 50 spěchajících yardů na 39 nesených.Blesk způsobený 74minutovým zpožděním přerušil výbuch ve druhé čtvrtině.

tipy na raketball na youtube

Jsem rád, že jsme vyhráli, řekl hlavní trenér Troy Chip Lindsey Tropolitan . Trochu jsem se obával, jak budeme reagovat po dlouhém zpoždění, ale opravdu mě potěšilo, jak jsme hráli ve druhém poločase.Opravdu mě potěšilo, jak jsme se pokusili převzít kontrolu nad hrou předem a vyhrát řadu rvaček.Golden Eagles jsou 1: 1 na rok, přičemž si otevírají domov 38: 10 proti Alcorn State Braves, než spadnou na silnici k Mississippi State Bulldogs 38-15.

Odehráli jednu hru a hráli dobře, řekl hlavní trenér Southern Miss Jay Hopson o Tróji Hattiesburg americký . Mají velký podíl svého fotbalového týmu z loňského roku. Víme, že hrajeme další dobrý fotbalový tým, který pro nás bude příběhem kazety každý týden. Odvádí skvělou práci, jsou talentovaní na všech dovednostních pozicích, dobře vpředu na obou stranách míče, takže víme, že máme těžkého soupeře.

zábal paže na tenisový loket

Dodal: Je to vždy obtížné [hrát tým, který hrál jen jednu hru]; musíte se podívat na spoustu různých věcí. Neexistuje jedna metoda, musíte se podívat na spoustu různých scénářů a připravit se co nejlépe, ale je to vždy vždy těžké.

Southern Miss na Bulldogs nebodovala, dokud ve třetí čtvrtině nezůstalo 4:42, když juniorský rozehrávač Jack Abraham s červeným tričkem našel Jaylonda Adamse v redshirtu pro 28 yardový touchdown.

Musíme udělat lepší práci, vyjít v první polovině a dát nějaké body, řekl Abraham podle Mississippi Clarion Ledger . Střelili jsme se do nohy. Vůbec jsem neměl pocit, že bychom nehnali míč. Mám pocit, že jsme dobře řídili míč a měli jsme spoustu yardů a dobře jsme s míčem běželi. Musíme prostě udělat lepší práci při jeho dělení.

Dodal: Určitě jsou to talentovaní obranci, ale měli jsme klíč k tomu, co celou dobu dělali. Přišlo jen na popravu.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat dnešní hru Bills vs Dolphins online bez kabelu.

Křupavé listy, horká káva a chladné počasí - to je přechod z léta na podzim. Jak se mění roční období, možná zjistíte, že saháte po teplejších vrstvách a útulnějším příslušenství. Ať už hledáte každodenní oblečení nebo ...

Zde je návod, jak sledovat online přímý přenos 2. sezóny Manifest bez předplatného kabelové televize, která má premiéru v pondělí 6. ledna ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Rasismus je téměř každodenní realitou britského tenisty číslo 5 Jaye Clarka.

Severozápadní rivalové Sounders a Timbers se ve středu setkají v zápase čtvrtého kola poháru US Open. Zde je návod, jak sledovat hru online.