US Open 2021: Coco Gauff vs Magda Linette náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff v akci v National Bank Open v Montral

Coco Gauff v akci v National Bank Open v Montréalu

pádlo na stolní tenis

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (21) Coco Gauff vs Magda Linette

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Náhled Coco Gauff vs Magda Linette

21. semeno Coco Gauff zahájí svou kampaň 2021 US Open proti World 51 Magda Linette.

tenisový míček dělo pvc

Rychle se zlepšující Gauff je uprostřed fantastické sezóny. Zralost 17leté dívky je v rozporu s jejím věkem a již se etablovala jako nejlepší uchazeč o velké tituly.

Gauff měl letos skvělou houpačku z jílu. Získala titul v Parmě, dělala své první grandslamové čtvrtfinále na Roland Garros a dosáhla semifinále v Římě. Podpořila to během čtvrtého kola Wimbledonu. Její hybnost se však zastavila, protože měla pozitivní test na COVID-19 a musela odstoupit z tokijské olympiády.

Ale ve velkém stylu odskočila a dosáhla v Montrealu na čtvrtfinále. Gauff bude toužit nést tuto formu do New Yorku a učinit prohlášení ve svém domě Slam.

Magda Linette v akci na mistrovství Clevelandu

Magda Linette v akci na mistrovství Clevelandu

Magda Linette, která v loňském roce dosáhla nejvyššího počtu 33 umístění v kariéře, má zatím zdrcující sezónu. Polák se dostal do čtvrtfinále nebo lépe jen ve třech z 15 akcí, kterých se letos zúčastnila.

Ale dva z nich přišli na US Open Series, což by jí mělo dát obrovskou podporu sebevědomí směřující do posledního Major roku.

Linette má ve hře testovat Coco Gauffovou a bude doufat, že v New Yorku rozruší první kolo.

Vzájemné souboje Coco Gauff vs Magda Linette

Coco Gauff vs Magda Linette nikdy předtím na turné nevystoupili, takže jejich vzájemný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

velikosti raketových raket

Predikce Coco Gauff vs Magda Linette

Coco Gauff v akci na Western & Southern Open

Coco Gauff v akci na Western & Southern Open

odemykání auta tenisovým míčkem

Vzhledem ke své formě a hodnocení je Coco Gauff oblíbenou v tomto střetu v prvním kole, ale nemusí být snadné se dostat přes Linette.

Linette tento týden v Clevelandu hrála solidní tenis a dokonce se jí podařilo ukázat dveře nejlepšímu osazenstvu Darii Kasatkině na cestě do posledních čtyř. Polák má na své straně dostatek sebevědomí a hybnosti.

Gauffova schopnost přeměnit obranu na útok se bude hodit proti hráči jako Linette, který se rád účastní základních shromáždění. Američan se také naučil být trpělivější ve shromážděních a mačkat spoušť ve správný čas. Také se ráda pohybuje vpřed a dokončuje body u sítě, kdykoli se naskytne příležitost.

Gauff má rozhodně větší palebnou sílu než Linette a měl by být schopen projít tímto střetem.

Předpověď: Coco Gauff vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Světová juniorská juniorka Holger Rune nedávno řekla, že se inspiruje španělským tenisovým šampionem Rafaelem Nadalem. Sedmnáctiletý Dán z Dánska si klade za cíl překonat Nadalův rekord na French Open.

Ať už to potřebujete dočasně nebo dlouhodobě, nošení zádové opěrky není vždy příjemné. Lékař vám může předepsat zádovou ortézu po poranění páteře nebo chirurgickém zákroku, aby pomohl s hojením a zvládal bolest z pohybu, ...

Japonské zahrady jsou proslulé svou tichou krásou a nedotčeným růstem rostlin. Přidání japonské zahrady do vašeho domova je skvělý způsob, jak si vybudovat vlastní malý útěk, a přitom použít zelený palec. Existuje několik typů ...

Zde je návod, jak můžete dnes večer sledovat demokratickou debatu, i když nemáte kabel.

Raonic načechral několik zásadních příležitostí, přičemž Nadal vypadal v brilantní formě.