US Open 2021: Coco Gauff vs Magda Linette náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff v akci v National Bank Open v Montréaluzavázat tenisky

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (21) Coco Gauff vs Magda Linette

Turnaj : US Open 2021Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand SlamPovrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP
Náhled Coco Gauff vs Magda Linette

21. semeno Coco Gauff zahájí svou kampaň 2021 US Open proti World 51 Magda Linette.

nejlepší tenisové boty s džíny

Rychle se zlepšující Gauff je uprostřed fantastické sezóny. Zralost 17leté dívky je v rozporu s jejím věkem a již se etablovala jako nejlepší uchazeč o velké tituly.

Gauff měl letos skvělou houpačku z jílu. Získala titul v Parmě, dělala své první grandslamové čtvrtfinále na Roland Garros a dosáhla semifinále v Římě. Podpořila to během čtvrtého kola Wimbledonu. Její hybnost se však zastavila, protože měla pozitivní test na COVID-19 a musela odstoupit z tokijské olympiády.

Ale ve velkém stylu odskočila a dosáhla v Montrealu na čtvrtfinále. Gauff bude toužit nést tuto formu do New Yorku a učinit prohlášení ve svém domě Slam.

Magda Linette v akci na mistrovství Clevelandu

Magda Linette, která v loňském roce dosáhla nejvyššího počtu 33 umístění v kariéře, má zatím zdrcující sezónu. Polák se dostal do čtvrtfinále nebo lépe jen ve třech z 15 akcí, kterých se letos zúčastnila.

Ale dva z nich přišli na US Open Series, což by jí mělo dát obrovskou podporu sebevědomí směřující do posledního Major roku.

Linette má ve hře testovat Coco Gauffovou a bude doufat, že v New Yorku rozruší první kolo.

Vzájemné souboje Coco Gauff vs Magda Linette

Coco Gauff vs Magda Linette nikdy předtím na turné nevystoupili, takže jejich vzájemný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

halový raketbal

Predikce Coco Gauff vs Magda Linette

Coco Gauff v akci na Western & Southern Open

dětské bílé tenisky

Vzhledem ke své formě a hodnocení je Coco Gauff oblíbenou v tomto střetu v prvním kole, ale nemusí být snadné se dostat přes Linette.

Linette tento týden v Clevelandu hrála solidní tenis a dokonce se jí podařilo ukázat dveře nejlepšímu osazenstvu Darii Kasatkině na cestě do posledních čtyř. Polák má na své straně dostatek sebevědomí a hybnosti.

Gauffova schopnost přeměnit obranu na útok se bude hodit proti hráči jako Linette, který se rád účastní základních shromáždění. Američan se také naučil být trpělivější ve shromážděních a mačkat spoušť ve správný čas. Také se ráda pohybuje vpřed a dokončuje body u sítě, kdykoli se naskytne příležitost.

Gauff má rozhodně větší palebnou sílu než Linette a měl by být schopen projít tímto střetem.

Předpověď: Coco Gauff vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Naučit se nanášet opalovací krém vytváří atraktivní alternativu k opalování na slunci nebo na soláriu. Při správné aplikaci můžete dosáhnout zdravě vypadající zlaté záře bez škodlivých paprsků, které by potenciálně mohly způsobit ...

Tento týden má premiéru nový Real World: New York Reunion. Zde je návod, jak sledovat show.

Zde je návod, jak můžete online finále seriálu „American Horror Story“ s názvem „Final Girl“ online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde sledovat PSG vs Manchester United v televizi nebo v přímém přenosu online, pokud jste v USA.

UFC 239 se považuje za jednu z nejlepších karet roku. Zde je návod, jak koupit PPV a sledovat jej na televizi, telefonu, počítači, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.