Jak naštvat souseda

Máte otravného souseda, kterého chcete dát na jeho místo? Chcete být také sami otravným sousedem? To si tedy mohou přečíst další lidé a sami se mohou stát otravnými sousedy. Tak to máte štěstí! Pokud jste odhodláni otravovat svého souseda co nejvíce, pak nezbývá než najít nové způsoby, jak být nahlas, a používat kreativní taktiky, které budou vašeho souseda co nejvíce pařit a obtěžovat. Nejlepší na tom je, že můžete svého souseda pobláznit, aniž byste porušili zákon - a v některých případech dokonce aniž byste opustili pohodlí svého domova.

Část 1 ze 3: Být nahlas

 1. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 1

  1 Sekejte trávník brzy a často. Sekání trávníku je právo každého majitele domu. Pokud chcete sekat trávník za úsvitu, třeba i v sobotu nebo v neděli ráno, kdo vám může zabránit? Váš soused určitě ne. Pokud vás požádá, abyste omezili hluk nebo posekali trávník později, jednoduše vysvětlete, že jste ranné ptáče a nemáte čas sekat trávník během tradičnějších hodin sekání trávy.
  • Můžete být dokonce velmi otravní tím, že se na tvář usmíváte a vesele říkáte: „Ranní ptáček dostane červa!“
  • Je to perfektní trik, protože váš soused nemůže tvrdit, že jste hluční, jen abyste byli otravní, protože je to součást práce.


 2. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 2

  2 Získejte co nejvíce větrných hodin. Dalším hlukem, kterého všichni sousedé milují, je zvonkohra. Bez jakéhokoli úsilí, po jejich zavěšení, stačí počkat, až vítr udělá své, a sednout si a čekat, až bude váš soused úplně naštvaný. Pokud vás požádá, abyste je sundal, stačí zdůraznit, že je to váš domov a že máte právo si jej vyzdobit, jakkoli dobře, prosím.
  • Windchimes jsou v některých komunitách zakázány - podívejte se na předpisy ve vašem, než je zavěsíte.
 3. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 3

  3 Uspořádejte zahradní párty. Jeden skvělý způsob, jak naštvat svého souseda, je vybrat si nádherný a teplý večer a pozvat na zahradní párty padesát svých nejbližších přátel. Můžete nastavit bar, kroket nebo řadu dalších her a mnoho židlí, kde si hosté mohou sednout a prolnout se. Zkuste většinu akcí uspořádat blíže k domu svého souseda a pustit si trochu hudby udělejte svým hostům opravdu náladu. Váš soused bude blázen, když vás požádá, abyste hluk ztlumili, znovu a znovu.
  • Samozřejmě nezapomeňte být rozumní. Vaši sousedé na vás mohou zavolat policajty, aby podali stížnost na hluk, a vy se s takovým problémem nechcete potýkat.
 4. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 4

  4 Zpívejte na svém dvoře. Myslíte si, že jste další Aretha Franklin nebo Elvis? I když nemůžete nést melodii v kbelíku, nikdy nevíte, dokud to nezkusíte, a jaké lepší místo k otestování vaší pěvecké zdatnosti než vaše vlastní zahrada? Zpívejte nahlas, zpívejte často a zpívejte ty nejotravnější písně, na jaké si vzpomenete, jako například „Devadesát devět lahví piva na zdi“, díky nimž se váš soused ve svém domě přikrčí. Pokud vás požádá, abyste to zmírnili, vysvětlete, že máte právo cvičit své umění.
  • Chcete -li dvojnásobnou pohromu, můžete dokonce zpívat při hlasitých domácích pracích nebo při seřizování sekačky brzy ráno.
 5. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 5

  5 Vychutnejte si hudbu. Hudba je skvělý způsob, jak spojit lidi a překlenout rozdíly, a také dokonalý způsob, jak obtěžovat sousedy. Pusťte si hudbu na verandě, tryskejte z auta nebo z otevřeného okna v ložnici. Jít na super hlas může pomoci obtěžovat vašeho souseda, stejně jako hraní neuvěřitelně otravných nebo opakujících se popových písní, které se vašemu sousedovi pravděpodobně dostanou do hlavy a zblázní ho.
  • Pokud váš soused opravdu trvá na tom, abyste vypnuli hudbu, můžete s tím souhlasit velmi vesele a poté okamžitě začít zpívat píseň, kterou jste vypnuli.
 6. Obrázek s názvem Otravuj svého souseda Krok 6

  6 Nechte svého psa štěkat. Sousedé nemilují nic jiného než hlasité, otravné psy. Pokud máte náhodou doma oblíbeného špičáka, měli byste toto stvoření povzbudit, aby štěkalo a plně se projevovalo tak často a tak hlasitě, jak to dokáže, zejména pozdě v noci nebo brzy ráno. Psi nejsou lidé, takže u vašeho souseda bude méně pravděpodobné, že si stěžuje, a bude spíše sedět doma a bude stále více naštvaný a naštvaný.
  • Pokud váš soused namítá, můžete říct něco jako: „Je jen sám sebou. Požádat psa, aby neštěkal, je jako požádat člověka, aby nedýchal vzduch! “
 7. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 7

  7 Postavte si na příjezdovou cestu basketbalový koš a hrajte často. Dalším skvělým způsobem, jak udělat trochu pozornosti, je zřídit basketbalový koš na příjezdové cestě a hrát tak často, jak můžete. Pokud jste sami, pracujte na odskakování míče, jak jen můžete, a dokonce hodně často chybějte, abyste mohli dělat další hluk, když se míč odráží po vaší příjezdové cestě nebo proti vaší garáži. Pokud hrajete s přáteli, dejte hlasitě najevo své výstřely a obecně si udělejte z toho co největší hloupost.
  • Pokud vás soused požádá, abyste to zmírnili, můžete říci něco jako: „Potřebuji trénovat - jsem profesionál!“
  • Zvažte pozvání přes hrstku hlasitých přátel, aby si zahráli pickup.
  reklama

Část 2 ze 3: Způsobuje nepohodlí

 1. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 8

  1 Zaregistrujte ho/ji pro spoustu nevyžádané pošty. Dalším způsobem, jak obtěžovat svého souseda, je přihlásit ho k odběru nechtěné nevyžádané pošty, ať už ho přihlašujete online, nebo jen vyplňujete papíry v místních obchodech s potravinami nebo lékárnách, abyste zajistili, že váš soused dostane ty nejlepší nabídky. tak často, jak je to možné. Jen se ujistěte, že váš soused neví, odkud všechna tato nevyžádaná pošta pochází, a že se neustále hromadí.
  • Čím náhodnější a otravnější nevyžádaná pošta, tím lépe. Pokud můžete dostat nevyžádanou poštu z obchodů s domácími zvířaty, když váš soused nemá žádná domácí zvířata, nebo nevyžádanou poštu pro náhodné rybářské nebo lovecké vybavení, ještě lépe. Můžete se dokonce přihlásit k odběru katalogu oblečení pro dospívající dívky, abyste byli extra otravní.
 2. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 9

  2 Objednejte si pizzu ke dveřím souseda. Tento trik je starý, ale laskavý. Stačí zavolat místní pizzerii a objednat si pár velkých, páchnoucích pizz - hodně česneku a ančoviček - ke dveřím souseda a počkat, až zboží dorazí. Váš soused bude lhostejný a naštvaný a může být dokonce nucen ponořit se do jídla, které si neobjednali. Můžete si dokonce objednat pizzu ke dveřím, když jste mimo dům, takže váš soused má méně důvodů vás podezřívat.
  • Jen se ujistěte, že místo na pizzu nemůže vysledovat vaše číslo nebo vám zavolá zpět, když uvidí, že došlo k nějakému zmatku.
 3. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 10

  3 Řekněte právním zástupcům, že váš soused miluje jejich věc. Pokud k vašim dveřím přijdou někteří právníci, řekněte jim, že i když vás to nezajímá, váš soused je velkým zastáncem jejich věci, ať už je příčina jakákoli. Stačí dodat, že váš soused je trochu stydlivý a možná bude potřebovat nějaké popichování, aby přiznal, jak moc věc miluje. Řekněte jim, aby s vámi už neztráceli čas a aby si co nejdříve promluvili se svým sousedem.
  • Řekněte něco jako: „Jimmy od vedle vaši věc miluje. Neustále pokračuje v tom, kolik peněz by vám chtěl přispět, lidi. “
 4. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 11

  4 Vyhoďte listí na dvoře svého souseda. Toto je další jednoduchý, ale účinný otravný trik. Poté, co na podzim shrábnete svůj dvůr nebo použijete foukač listí, se ujistěte, že „omylem“ vyhodíte všechny tyto listy na sousedův dvůr a necháte je uklidit nepořádek. To bude obzvláště účinné, pokud váš soused nedávno strávil mnoho hodin úklidem trávníku. Tento trik pečlivě naplánujte, protože to nemusí být ten typ věcí, které můžete vytáhnout více než jednou, aniž byste vzbudili přílišné podezření.
  • Čím více bude váš soused naštvaný, tím nevinnější byste měli jednat. Vrhněte na něj šílený úsměv a pokrčte rameny a řekněte: „Můj zlý! Myslím, že si pořád uvědomuji celou tuhle věc na foukání listí ... “
 5. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 12

  5 Vyrazte si na dvůr v plavkách. Pokud chcete naštvat svého souseda, oblékněte si plavky, i když nemáte v plánu plavat. Máte právo nosit na předním dvoře, co chcete, zvláště pokud je váš soused zábavnou společností. Oblek noste, když právě visíte na verandě, při práci na dvoře nebo při hraní basketbalu na příjezdové cestě. Je to skvělá taktika, protože to také ztrapní vašeho souseda, když vám řekne, abyste si oblékli nějaké oblečení.
  • Pokud k vašemu sousedovi přicházejí lidé, měli byste si vyjít na trávník, pozdravit ho a dokonce se pokusit popovídat si se sousedovými hosty, aniž byste projevili známky skromnosti.
 6. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 13

  6 Žert zavolejte svého souseda. Žertovné volání nikdy opravdu nevyšlo z módy, a pokud chcete naštvat svého souseda, pak byste měli zamaskovat hlas a na pár minut souseda obtěžovat. Nejlepší, co můžete udělat, je počkat, až se váš soused posadí na večeři se svou rodinou, takže vám při zavolání způsobí největší nepříjemnosti. Můžete předstírat, že jste telemarketing pro vymyslenou charitu, naléhavě požádat o rozhovor s někým, kdo tam nežije, nebo říct sousedovi, aby si na radnici vyzvedl její cenu „Nejméně pravděpodobné, že uspěje“.
  • Procvičte si nejprve žert na přítele, abyste nepraskli nebo se nevzdali.
  • Před voláním si samozřejmě můžete své telefonní číslo zablokovat.
 7. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 14

  7 Nechte na jeho verandě stopu cukru. Tento ďábelský tah vám může způsobit spoustu problémů, ale pokud se opravdu hádáte se svým sousedem a chcete způsobit zásadní problém, počkejte, až vystoupí a zanechají stopu cukru z trávníku na verandě. To přiláká mravence, včely a různý další krásný hmyz, který se bude plazit stále blíže ke dveřím vašeho souseda.
  • Když opustíte stezku, ujistěte se, že víte, že váš soused bude celý den venku, takže hmyz bude mít šanci opravdu udělat nějakou škodu, než se vrátí.
 8. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 15

  8 Ukradněte noviny svého souseda. Není nic, na co by se váš soused mohl těšit, než na příjemnou, odpočinkovou neděli doma s rodinou, strávenou pitím kávy a čtením novin. Proto se musíte probudit dříve, než váš soused, a nevinně se naklonit na jeho přední příjezdovou cestu, abyste mu ukradli noviny. To mu na den opravdu zkazí náladu, a dokud jste záludní, může být pro ně těžké skutečně vás obvinit z toho, co se stalo.
  • Pokud vás přistihnou při činu, můžete se zmatit a říci, že jste si mysleli, že je to váš papír.
  • To může být ještě nepříjemnější, pokud vaše sousedka ví, že dostanete stejný papír, takže by měla/měl menší důvod vás podezírat. Můžete si dokonce vzít jeho nebo její a nechat toho svého a pak laskavě nabídnout, že jim půjčíte papír, protože ten jejich zjevně chybí.
  reklama

Část 3 ze 3: Otravujete svého souseda v bytovém domě

 1. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 16

  1 Vezměte si sousedovo parkovací místo. Pokud žijete v bytovém domě s přiděleným parkováním, pak jednou z nejotravnějších věcí, které můžete udělat, je zabrat parkovací místo svého souseda. To bude neuvěřitelně otravné, zvláště pokud je k dispozici málo parkovacích míst a ona nebo ona bude muset po zaparkování na dostupném místě na ulici dojít dost daleko. Ačkoli váš soused bude vědět, že jste to vy, tento trik může být opravdu nepříjemný, zvláště pokud budete jednat úplně lhostejně. Samozřejmě to bude fungovat nejlépe, pokud bude obsazeno i vaše místo.
  • Pokud máte sousední místa, můžete být velmi nepříjemní, když zaparkujete jednu nebo dvě stopy na místě svého souseda, abyste mohli zaujmout obě místa. Váš správce bytu z těchto šašků samozřejmě nebude mít radost.
 2. Obrázek s názvem Otrávit svého souseda Krok 17

  2 Zahrajte si raketu nebo tenis proti své sousední zdi. Pokud máte to štěstí, že žijete doslova vedle svého souseda, pak je čas nasměrovat svého vnitřního Rafaela Nadala. Vyndejte raketu na tenis nebo raketu a strávte nějaký čas volejbalem u zdi. Udělejte to, když víte, že váš soused je doma, a že jste velmi vytrvalí a důslední. Když vás soused požádá, abyste přestal, zkuste se tvářit co nejvážněji a řekněte mu, že potřebujete veškerou praxi, kterou můžete trénovat na US Open - nebo jakoukoli konkurenci, která je vám nejbližší.
  • Pokud se vás váš soused pokusí přimět, abyste přestali tím, že narazíte do zdi, měli byste se chovat, jako byste nevěděli, co to znamená, a mysleli si, že je to hra; udeřte na zeď stejně často, zasmějte se a pokračujte ve sportu.
 3. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 18

  3 Vařte voňavá jídla. Pokud žijete velmi blízko svému sousedovi a on snadno cítí vůni čehokoli, co právě vaříte, můžete si připravit vaření voňavých jídel a upoutat jeho pozornost. Můžete si uvařit celý hrnec česneku nebo jen připravit opravdu intenzivně vonící jídlo a ujistěte se, že otevřete okna, aby se váš soused mohl skutečně nadechnout toho, o co vám jde. Temnější stránkou věci samozřejmě je, že i vy budete muset absorbovat toto intenzivní aroma. Škodu můžete minimalizovat hraním na kuchaře těsně předtím, než na pár hodin vystoupíte.
  • Pokud vidíte, že má váš soused rande, kdy je lepší uvařit celý hrnec česneku?
 4. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 19

  4 Nechte své oblečení ve společných pračkách. Jedním z největších mazlíčků lidí v bytovém domě je, když jeden z obyvatel nedbale nechá své oblečení v pračce nebo suší, což mu brání prát. Naplňte co nejvíce praček a nechte tam oblečení na několik hodin, abyste otravovali souseda. Abyste se ujistili, že vaše oblečení není zničené, můžete je umístit do strojů, aniž byste je museli zapnout; pokud je váš soused skutečně nucen prát, musí se dotknout vašeho špinavého prádla.
  • Pokud váš soused přestěhoval vaše oblečení a ví, že jste to byli vy, kdo způsobil problém, zkuste se chovat neuvěřitelně naštvaní, že ona nebo ona by takto narušila vaše soukromí a začala vrhat scénu.
 5. Obrázek s názvem Otrávit svého souseda Krok 20

  5 Sledujte svou televizi s ohlušujícími hlasitostmi. Další klasický způsob, jak otravovat souseda, je sledovat televizi co nejhlasitěji. Můžete to otočit téměř úplně nahoru a pak skočit do sprchy, takže vás soused nemůže požádat, abyste to hned odmítli. Můžete si pustit starý film, který máte rádi, a pak se bavit křičet všechna slova spolu s herci, abyste svému sousedovi pořádně předvedli dobrou show. Můžete také sledovat televizi pozdě v noci a smát se tak hlasitě, jak to jen jde, aby váš soused přesně věděl, o co vám jde.
  • Pokud vás soused požádá, abyste to odmítli, můžete říci: „Co? Co jsi říkal? Promiňte, jsem hluchý na jedno ucho, “aby se váš soused cítil špatně, když se zeptal.
 6. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 21

  6 Na přední kliku mu položte vazelínu. Nalijte trochu vazelíny na kliku svého souseda, aby na něj při příštím pokusu o vstup do jeho bytu čekalo nepříjemné překvapení. Nejenže se želé bude cítit lepkavé a hrubé, ale bude pro něj těžší otočit klikou a skutečně se dostat do svého bytu. To bude obzvláště účinné, pokud se váš soused právě vrátil z dlouhé dovolené nebo masivního výletu s potravinami.
  • Jen se ujistěte, že ve skutečnosti nezaseknete zámek želé, nebo budete muset zaplatit za opravy, pokud vás to zjistí.
 7. Obrázek s názvem Otrávit souseda Krok 22

  7 Zaklepejte na jeho dveře v podivných hodinách a požádejte ho o půjčení věcí. Toto je další způsob, jak se dostat pod kůži svého souseda. V sedm ráno můžete zaklepat na dveře a zeptat se, jestli má váš soused nějaké těsto na čokoládové sušenky; řekni, že máš opravdu chuť! Nebo můžete pozdě večer zaklepat na dveře a zeptat se, jestli váš soused nemá slaninu, kterou si můžete vyrobit. Nenechte svého souseda vidět, že si jen pohráváte a máte pocit, že tyto položky opravdu, opravdu chcete a potřebujete.
  • Když váš soused vypadá zmateně, můžete v něm vyvolat pocit padoucha/dívky a říct něco jako: „Opravdu nemáš slaninu? To je divné.'
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu někomu hodit vafle, abych ho naštval? Vafle jsou pro toto použití poměrně drahou volbou. Také je nezákonné házet věci přímo do domu vašeho souseda, ale místo toho můžete zákon ohnout a hodit jej na trávník. To by bylo obzvláště nepříjemné, protože by to přilákalo místní mrchožrouty. Jen se ujistěte, že vás soused nevidí, nebo vás přiměje uklidit nepořádek.
 • Otázka Co když nemohu přimět souseda, aby praskl? Pak se dostatečně nesnažíte. Všechny kroky provádějte několikrát denně.
 • Otázka Mohu zaznamenávat aktivitu mimo svůj domov pomocí bezpečnostních kamer? Ano.
 • Otázka Mohu sekat trávník v 5:00 ráno? Záleží na místních předpisech o hluku. Mohou platit od 21:00 do 7:00, ale podívejte se na webové stránky svého města.
 • Otázka Co když mě chytí? Předpokládám, že budete muset přestat s tím, co děláte, a přijmout důsledky za své činy. Něco na zamyšlení, než se rozhodnete obtěžovat svého souseda ...
 • Otázka Jaký je nejlepší způsob, jak přimět souseda, aby se přestěhoval? Křičte, křičte a křičte ve svém domě, dokonce začněte nadávat. Pokud máte špatný hlas, zpívejte nahlas. Pusťte si hudbu naplno. Pusťte si televizi opravdu nahlas. Bang nádobí a lahve. Hrajte na bicí nebo jakýkoli jiný nástroj. Třesk po zdech. Pořiďte si záznam otravného pláče dítěte a pusťte si ho celý den. Hrajte fotbal na zahradě a neustále mlátte jejich plot a házejte míč přes jejich plot, takže musíte stále žádat o míč zpět. Umístěte páchnoucí popelnice poblíž jejich domu. Vyhoďte odpadky do jejich popelnic. Zaparkujte v jejich automobilovém prostoru a odložte koše, abyste si rezervovali místo. V brzkých ranních hodinách vysaďte a poslouchejte hlasitou hudbu. Vyhoďte věci do jejich zahrady. Uspořádejte pozdní večerní párty a skvělou hudbu. Pochopte, že všechny tyto věci by vás mohly opravdu dobře seznámit s otrávenými muži z poilice. Pokud nemáte rádi sousedy a nemůžete se přes to dostat, měli byste se odstěhovat.
 • Otázka Mohu se svým sousedem hrát příkop ding dong? Záleží na tom, kde žijete, protože ve vaší oblasti to může být nezákonné.
 • Otázka Můj soused vnikl do našeho majetku. Máme vyvěšenou značku zákaz vstupu. Policii osobně zná. Jak mohu dosáhnout spravedlnosti? Měli byste to oznámit policii, protože máte právo jí zabránit v přístupu na váš majetek.
 • Otázka Můj muslimský soused se asi 6 hodin denně modlí, zpívá a zpívá. Mohu po něm hodit slaninu? Samozřejmě že ne; to by bylo kvalifikováno jako zločin z nenávisti. Zkuste si s mužem promluvit; dejte mu zdvořile najevo, že ho můžete neustále slyšet, a zeptejte se, jestli by mohl být klidnější. Pokud nevyhoví, můžete podat stížnost na hluk na policejní stanici.
 • Otázka Můžu střílet na štěkot svého souseda? Thegamer 11164 Ne, to je nezákonné. Měli byste požádat svého souseda, aby nechal svého psa uvnitř, nebo podat městu stížnost na hluk.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Uvědomte si, že obtěžování souseda do té míry, jak navrhuje tento článek, může mít za následek odvetu, právní kroky nebo setkání s policií.
reklama

Populární Problémy

Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži

Andrey Rublev a Denis Shapovalov, druhé a třetí semeno v Petrohradě, se v sobotu potkají v dráždivém semifinálovém střetu. Shapovalov vede proti sobě 2: 1, když v posledních dvou setkáních porazil Rusa.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat jarní tréninkové hry Boston Red Sox online v roce 2019.

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém YouTube zobrazuje text webu. Změna jazyka YouTube nezmění text zadaný uživatelem, například komentáře nebo popisy videa. Jazyk na YouTube nemůžete změnit ...

Jak používat akupresuru k vyvolání porodu. Mnoho žen chce přirozeně vyvolat porod. Použití akupresurních bodů je jednou z metod, která může pomoci nastartovat nebo urychlit porod. Zastánci akupresury jako indukční pomůcky věří, že funguje tak, že povzbuzuje ...

Jak zabránit skřípání bot. Pískající boty mohou být trapné a otravné. Pískavé zvuky mohou být způsobeny spodní částí obuvi, vložkami, které jsou uvnitř obuvi, nebo vnějšími částmi obuvi. Naštěstí,...