Jak být cool a populární

Být cool a oblíbený neznamená chodit po chodbách se vztyčeným nosem a nechat všechny vrhat obdivné pohledy vaším směrem. Znamená to být přátelský, chatovat se všemi kolem a nechat lidi, které znáte, mít ze sebe dobrý pocit. Skutečný chlad a popularita pramení z toho, že jste spokojení s tím, kým jste, a chcete tuto zábavu a radost šířit ostatním.

Průvodce velikostí juniorské tenisové rakety

Část 1 ze 3: Získání pozornosti

 1. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 1

  1 Nenechte ostatní, aby vám řekli, kdo jste. Není moc hezké se oblékat nebo jednat určitým způsobem, jen aby byli ostatní šťastní nebo aby si mysleli, že jste skvělí. Ve skutečnosti je to přesně naopak. Nenoste preppy pólo nebo páskové sandály nebo cokoli, co mají všichni ostatní jen proto, že si někdo dělal legraci z vašeho jedinečného stylu; nejednejte chladně nebo neloajálně jen proto, že vás někdo obvinil z „hyper“. Pokud máte něco pro sebe, je skvělé se toho držet a nechat nenávistníky nenávidět.
  • Ačkoli „přestat se starat o to, co si lidé myslí“, může znít nemožné, rozhodně to můžete udělat, pokud uděláte bod stranou a odložíte komentáře, které o vás byly vzneseny a budou se týkat vašeho dne. Lidé, kteří nemají k šíření nic jiného než negativitu, nestojí za váš čas.
  • Pokud o vás lidé šíří zvěsti nebo o vás jen říkají špatné věci, nebraňte se tím, že budete zakládat vlastní zvěsti. Místo toho se vydejte po silnici a ignorujte tyto nenávistníky a ukažte, že máte se svým časem lepší věci, než se starat o to, co o vás říkají. To je rozhodně skvělé.


 2. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 2

  2 Nechte lidi vidět vás, jak se skvěle bavíte. Jednou z důležitých vlastností chladného a oblíbeného člověka je, že se obecně skvěle baví bez ohledu na to, kam jde. Ačkoli se uprostřed testu z organické chemie nemusíte smát jako maniak, měli byste se snažit mít se dobře, bez ohledu na to, co děláte. Ať už čekáte v jídelně, chatujete s přáteli u skříňky nebo pracujete ve škole ve skupině, měli byste vydávat pozitivní energii a chovat se, jako byste si to užívali. Lidé budou přitahováni vaší optimistickou povahou a budou chtít trávit čas kolem vás.
  • Aby to bylo jednodušší, měli byste se snažit trávit co nejvíce času věcem, které máte rádi. Samozřejmě vás nikdo neuvidí, jak se skvěle bavíte, pokud jste uvězněni ve vazbě nebo se chystáte na cvičení kapely, když to nemůžete vydržet.
  • Pracujte na rozvoji pozitivní energie, která vám umožní vidět světlou stránku věci, a díky které se místo obav rychle zasmějete.
  • Soustřeďte se na to, že jste v přítomném okamžiku, místo abyste se zajímali o to, jak vypadnete.
 3. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 3

  3 Dělejte něco, co milujete. Další způsob, jak přimět lidi, aby si vás všimli, je dělat věci, které máte rádi. To může znamenat absolvování tanečních lekcí, zpívání s přáteli, skicování nebo si dokonce vyrobit vlastní oblečení. Nezáleží na tom, co děláte; záleží na tom, že jsi pro to vášnivý. Tato vášeň přitáhne lidi a přiměje je, aby si mysleli, že jste osoba, která je zajímavá a stojí za to ji znát. Dělat něco, co máte rádi, vás také přivede k tomu, abyste poznali více lidí, kteří sdílejí vaši vášeň.
  • Můžete si také všimnout tím, že naučíte lidi ovládat to, v čem jste dobří. Můžete nabídnout lidem lekce kreslení, tipy na tenis nebo dokonce říct lidem, jak být v tetherbalu nejlepší. Pokud jste ochotni učit ostatní lidi a pomáhat jim zlepšovat se, určitě budete vypadat skvěle.
 4. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 4

  4 Páni, lidé s vaší důvěrou. Lidé, kteří jsou opravdu skvělí a populární, podceňují důvěru v to, kým jsou a o čem jsou. Pokud jste skvělí a populární, nemusíte se chlubit ani předvádět, ale měli byste vyzařovat pozitivní energii a štěstí, když mluvíte o tom, kdo jste a jaké plány máte do budoucna. Postavte se do výšky, usmějte se a mluvte s autoritou a chovejte se, jako byste se nepokoušeli postavit na přední místo nebo jako byste byli sami na sobě. Dokázat, jak sebevědomý jste, může udělat dlouhou cestu k tomu, abyste byli opravdu skvělí a populární.
  • Promluvte si o něčem, na co se těšíte o víkendu, nebo o úžasné show nebo filmu, který jste viděli. Dejte najevo, že jste spokojeni s tím, co jste dělali, a že se chcete podělit o své nápady s lidmi. Nyní je to důvěra.
  • Pochlubte se ostatním lidem tak často, jak můžete, a přitom buďte upřímní. Sebejistí lidé nežárlí a vidí v lidech to dobré a rádi na to poukazují.
  • Představte se někomu, koho neznáte, a navažte s ním rozhovor. Teď to chce sebevědomí.
 5. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 5

  5 Roztočte svůj vlastní styl. Pokud chcete být cool a populární, neexistuje žádný způsob, jak se oblékat. Samozřejmě existují některé obchody, kde mohou „skvělí“ lidé rádi nakupovat, jako například Urban Outfitters nebo Abercrombie, ale to neznamená, že když tam budete, budete skvělí a populární. Je pro vás mnohem důležitější nosit něco, co dobře sedí, vypadá čistě a předvádí vaši individualitu, než se poddat určitému stylu módy. Pokud máte rádi grafická trička, conversky nebo visící náušnice, stačí, abyste vzhled nezpochybňovali nebo se zeptali ostatních, co si o něm myslí.
  • Nedělejte si starosti s dokonale sladěným, dokonale sladěným vzhledem. Nošení oblečení, které je nekonvenční nebo jedinečné, může být mnohem zajímavější, pokud ho dokážete stáhnout.
  • Nejdůležitější je, aby vám oblečení dobře sedělo. Nošení příliš volného oblečení může způsobit, že budete vypadat nedbale a příliš těsné oblečení může vypadat provokativněji, než jste zamýšleli.
  • Nezapomeňte se každý den sprchovat a upravovat. Bude těžké odtrhnout jakýkoli pohled, pokud vypadáte nedbale nebo jste se několik dní neosprchovali.
 6. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 6

  6 Nebuď moc cool do školy. Můžete si myslet, že je skvělé chovat se, jako byste byli příliš dobří pro školu nebo jako byste měli lepší místa, ale ve skutečnosti se budete chovat jako „příliš cool pro školu“ a budete vypadat jako laskavý člověk. nudný, nebo kdo nemá nic, pro co je vášnivý. I když se nemusíte vysávat svým učitelům nebo pokračovat v tom, jak moc milujete hodiny tělocviku, měli byste se chovat tak, že jste opravdu bdělí a šťastní, že jste tam, kde jste, aby lidé chtěli být kolem vás . Stěžovat si, spát ve třídě nebo si jen povídat o tom, jak máte lepší věci na práci, si ve skutečnosti nikoho nezíská.
  • Ve skutečnosti je mnohem příjemnější starat se o části školy, které opravdu milujete, a prosadit se v nich, ať už jste milovník historie nebo předseda studentské rady. Pokud se nestaráte o nic jiného než o třídu stříhání, lidé nebudou vědět, kdo jste.
 7. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 7

  7 Buďte ke všem přátelští. Skvělí a populární lidé nejsou ve skutečnosti zlí ke každému kromě ostatních lidí, o kterých se domnívají, že jsou „skvělí“. Místo toho mají smysl mluvit se všemi kolem, protože jsou přátelští, odchozí a rádi poznávají lidi. Kromě toho váš život nebude příliš zábavný ani poutavý, pokud se rozhodnete ignorovat téměř každého člověka, kterého znáte, protože se domníváte, že pro vás není dost cool. Místo toho se snažte pozdravit, navázat konverzaci nebo být obecně laskaví ke všem kolem vás, pokud vám nedávají důvod jednat jinak.
  • Definice populární je „oblíbená“. Pokud chcete být oblíbení, musíte znát spoustu různých lidí, aby vás mohli mít rádi. Pokud mluvíte pouze s 10 lidmi, pak, i když vás mohou mít rádi, by se vám všichni nelíbili.
  • Pokud položíte lidi na zem nebo jste na lidi, o kterých si myslíte, že jsou nedůstojní, jen zlí, pak budete vypadat nejistě.
  reklama

Část 2 ze 3: Být sociální

 1. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 8

  1 Nebojte se mluvit s novými lidmi. Můžete si myslet, že lidé, kteří jsou skvělí a populární, mají tendenci mluvit pouze s dalšími pěti skvělými a oblíbenými lidmi z jejich ročníku, ale to není daleko od pravdy. Ve skutečnosti jsou lidé, kteří jsou skutečně skvělí a populární, rádi mluví s lidmi, které neznají, protože si jsou jistí tím, kým jsou, a vždy hledají způsoby, jak udělat jejich život ještě zábavnějším a vzrušujícím. Ať už je ve městě nová dívka, nebo se chcete seznámit s mužem ve vaší hodině matematiky, úsilí promluvit si s novými lidmi vám pomůže být skvělými a oblíbenými.
  • Stačí pozdravit a představit se, až nastane ta správná chvíle. Většina lidí si ráda promluví s někým novým, zvláště pokud nikoho nezná.
  • Pokud se nový člověk zdá být stydlivý nebo tichý, nepleťte si to jako hrubost. Některým lidem může trvat déle, než se otevřou.
 2. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 9

  2 Zeptejte se lidí na sebe. Dalším způsobem, jak být cool a populární, je projevit skutečný zájem o lidi. Můžete to udělat tak, že jim položíte jednoduché otázky, jaké jsou jejich oblíbené hodiny nebo jaké mají plány na léto. Projevte skutečný zájem je poznat, jejich zájmy a jejich každodenní myšlenky a bude na ně zapůsobeno tím, jak jste starostliví a laskaví. Ačkoli byste neměli vést rozhovory s lidmi a nic o sobě neprozrazovat, měli byste pracovat na udržení rovnováhy mezi poznáváním lidí a mluvením o sobě.
  • Faktem je, že většina lidí o sobě ráda mluví, i když je třeba je trochu popichovat. Pokud je přimějete mluvit o svém oblíbeném tématu, budou se vám líbit, a stanete se proto populárnějšími.
  • Samozřejmě byste neměli lidem pokládat jen otázky, aby se vám líbili. Měli byste pracovat na opravdové péči o poznávání lidí.
 3. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 10

  3 Vyhněte se vychloubání. Lidé, kteří jsou opravdu skvělí a populární, se nemusí chlubit, protože už jsou šťastní a sebevědomí v tom, kým jsou, a vědí, že ostatní lidé to dokážou říct, aniž by to museli říkat. Můžete mluvit o věcech, které rádi děláte, aniž byste zmínili, jak jste skvělí ve francouzštině, na lyžích nebo vítězných debatách. Není nic, co by lidé nesnášeli víc než předvádění se, a když mluvíte o tom, jak jste skvělí, lidé si budou myslet opak. Kromě toho, vlastní propagace není cool. Skromnost je.
  • Pokud jste v něčem opravdu dobří, ostatní lidé to zjistí, ať už to vidí sami, slyší to od vašich přátel nebo si přečtou o cíli, který jste nakopli, ve školních novinách. Věřte, že se vaše úspěchy dostaví a nebudete je muset vysílat.
  • Místo toho, abyste mluvili o tom, jak jste v něčem dobří, udělejte si čas a pochvalte ostatní, ať už jsou ve vašem debatním týmu nebo ve vašem fotbalovém týmu.
 4. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 11

  4 Nechte mluvit ostatní. Pokud chcete být skvělí a populární, měli byste být odchozí a bavit se s nimi, ale také byste neměli zcela dominovat konverzacím. Pravdou je, že lidem záleží mnohem víc, pokud se o ně zajímáš, než kdybys byl zajímavý, takže by ses měl více soustředit na to, aby se cítili jako zajímaví lidé, a nechat je mluvit místo toho, aby se toulali dál a dál jako pokus vypadat chladný. Samozřejmě byste neměli mluvit ani jednoslovnými větami, ale měli byste zajistit, aby se s vámi ostatní cítili dobře, pokud chcete, aby se vám líbili a mysleli si, že jste skvělí.
  • Kdykoli s někým hovoříte, snažte se nemluvit více než 50%. Nikdo nemá rád, když tam stojí a slyší, jak někdo pokračuje dál a dál.
  • Pokud jste ve skupině, snažte se konverzaci nevládnout. Nechte mluvit alespoň tři lidi, než řeknete další příběh nebo uděláte další dlouhý komentář. Ačkoli byste se neměli sledovat každou sekundu konverzace, měli byste si být vědomi toho, že nepřevezmete.
 5. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 12

  5 Najděte si společná pouta s lidmi. Dalším způsobem, jak být cool a populární, je skutečně se spojit s lidmi nalezením společných vazeb. Nemusíte mít všechno společné, ale měli byste najít způsob, jak mluvit o věcech, na kterých vám a člověku, se kterým mluvíte, záleží, od vaší lásky k Drakovi až po vaši vzájemnou náklonnost k Oakland A. Až si přijdete promluvit s osobou, kterou znáte, zkuste myslet na něco, na čem vám oběma záleží, od učitele, ze kterého si rádi děláte legraci, až po mimoškolní aktivitu, kterou spolu děláte. Pokud se zaměříte na tato zajímavá místa, lidé budou mít pocit, že vám mají co říct.
  • Poznejte své publikum, když mluvíte s lidmi. Chytrá dívka z vaší třídy angličtiny si s vámi možná bude chtít promluvit o knihách nebo filmech, zatímco sportovec ve vašem baseballovém týmu bude chtít místo toho mluvit o hře Mets.
  • Naučte se číst řeč těla. Pokud se člověk, se kterým mluvíte, pohybuje na nohou, kontroluje telefon nebo odpovídá jednoslovnými odpověďmi, pak může chtít změnit téma na něco, na čem vám oběma záleží.
 6. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 13

  6 Udělejte si čas na to, abyste lidem opravdu naslouchali. Jedna věc je být společníkem, který zná každého jménem, ​​a druhá skutečně poznat lidi. I když je skvělé znát spoustu lidí a být k nim přátelský, je také příjemné věnovat si čas a vědět, co se děje v jejich hlavách. I když se nemůžete seznámit s každým, udělejte si čas na to, abyste lidem opravdu naslouchali, když s vámi mluví, ať už vám říkají o víkendových plánech, o svých starostech se známkami nebo o tom, co mají na sobě školní tanec. Lidem, kteří jsou skvělí a oblíbení, ve skutečnosti na lidech záleží a vyčnívají, protože díky nim se může každý cítit výjimečně.
  • Když se vám někdo snaží něco říct, na ničem jiném by nemělo záležet. Odložte telefon, přestaňte se rozhlížet a dívejte se jim do očí, když vám říkají, co mají říct.
  • Vyvarujte se vyrušování nebo vyjadřování svých názorů, dokud osoba nepromluví.
  • Soustřeďte se na to, abyste člověku naslouchali podle jeho vlastních výrazů, místo toho, abyste srovnávali situaci nebo zkušenosti s něčím, co se vám stalo. Pokud zjistíte, že říkáte: „To zní jako můj rozchod…“, ve skutečnosti neposloucháte.
 7. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 14

  7 Nedávejte lidi dolů, aby vypadali dobře. Pokud opravdu chcete být skvělí a populární, neměli byste lidi pouštět, abyste vypadali úžasně. Být zlý k lidem, zejména k lidem, kteří nemají mnoho přátel a na které se dívá skrz prsty, je ve skutečnosti jednou z nejnižších a nejvíce ubohých věcí, které můžete udělat. Pokud chcete, aby vás lidé skutečně respektovali a měli pocit, že jste laskavý člověk, nemůžete obcházet lidi. Vůbec to nebude vypadat dobře nebo cool, ale jako člověk, který je tak nejistý, že potřebuje přivést ostatní lidi dolů, aby se cítil lépe. To rozhodně není cool.
  • Pokud se potloukáte s lidmi, kteří pravidelně odkládají jiné lidi, možná je na čase najít si nové přátele. Nejprve však promluvte se svými přáteli, abyste zjistili, zda jsou ochotni změnit chování.
  reklama

Část 3 ze 3: Zapojení

 1. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 15

  1 Připojte se ke sportovnímu týmu. Jedním ze způsobů, jak být skvělý a populární, je připojit se ke sportovnímu týmu, pokud jste tak nakloněni. Samozřejmě, pokud máte dvě levé nohy a úplně nesnášíte sport, není třeba se mučit. Pokud vás ale sport zajímá nebo jste se v minulosti docela dobře věnovali baseballu, fotbalu nebo tenisu, připojení ke sportovnímu týmu vám může pomoci navázat nová spojení, získat vůdčí schopnosti a dobře spolupracovat s ostatními. Všechny tyto dovednosti vám pomohou stát se více cool a populární.
  • Připojení ke sportovnímu týmu vám také umožní poznat spoustu skvělých lidí, se kterými se možná ve svých třídách nesetkáte. Pomůže vám to rozšířit vaši sociální síť a lidé, kteří jsou opravdu skvělí a oblíbení, mají široký sociální kruh.
 2. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 16

  2 Přidejte se do klubu. Dalším způsobem, jak rozšířit svou sociální síť a být cool a populární, je setkávat se s lidmi prostřednictvím klubů. Můžete se připojit ke studentské radě, školnímu listu, školní ročence nebo řadě dalších klubů, které vám umožní prozkoumat vaše zájmy. Setkáte se s řadou nových lidí a budete se moci spojit se společným zájmem. Mluvíte o něčem, co skutečně milujete? Teď je to určitě skvělé.
  • V některých svých klubech se také můžete setkat s jiným typem lidí, než byste byli součástí sportovního týmu. Přátelství s různými lidmi vám pomůže naučit se mluvit téměř s kýmkoli a může vám pomoci stát se známějšími.
 3. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 17

  3 Zapojte se do své komunity. Možná si nemyslíte, že je něco skvělého, když se zapojíte do programu doučování ve vaší místní knihovně nebo se dobrovolně zapojíte do vývařovny každou druhou neděli. Aktivní aktivita ve vaší komunitě, ať už vedete kampaň za místního politika, jehož věci věříte, nebo uklízíte místní park, vám pomůže poznat různé lidi různých věkových kategorií. Budujete svou postavu a naučíte se komunikovat s širším spektrem lidí - a to je rozhodně skvělé.
  • Pokud jste zapojeni do své komunity, můžete dokonce získat zkušenosti s mluvením se staršími lidmi, což je cenná dovednost, která vám může pomoci stát se dospělejšími a informovanějšími. Tito lidé mohou mít jednu nebo dvě věci, které vás naučí, co to vlastně znamená být cool.
 4. Obrázek s názvem Buďte v pohodě a populární Krok 18

  4 Udržujte různé zájmy. Pokud chcete být cool a populární, měli byste se pokusit rozšířit oblast svých zájmů. I když je skvělé být fotbalovým kapitánem, vystavíte se spoustě podobně smýšlejících lidí, pokud se vydáte touto cestou. Pokud opravdu chcete být skvělí a populární, můžete se připojit k fotbalovému týmu, ale také si udělat čas na ročenku nebo dobrovolnictví. Samozřejmě nechcete dávat příliš mnoho na talíř, ale také nechcete trávit svůj život pouze spojením s jedním typem člověka.
  • Udržování různých zájmů vám může pomoci potkat řadu zajímavých lidí. Jakmile se s nimi spřátelíte, měli byste také zapracovat na rozšiřování svého sociálního okruhu a setkávat se s těmito lidmi při aktivitách mimo klub nebo sport.
  • Připojení k klubu, sportovnímu týmu nebo komunitní síti vám také může pomoci najít váš talent a rozvíjet ho. Mít talent je opravdu skvělé.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Jeopardy! Turnaj Greatest of All Time online, který začíná v úterý 7. ledna ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Jak vylepšit odpalování v kriketu. Odpalování je jedním z hlavních aspektů kriketu. Může to vypadat jednoduše, ale stát se kompetentním pálkařem vyžaduje hodně tvrdé práce. Udělejte si čas na to, abyste opravdu vytočili svůj postoj, úchop a ...

Sania Mirza uvedla, že současný tenisový systém vyžaduje mnoho administrativních změn. Sania Mirza získala ve své kariéře šest grandslamových titulů.

Vzhledem k tomu, že často rostou tak energicky v různých klimatických podmínkách, letní squash může rychle přemoci vaši lednici. Máte zahradu plnou squashů o velikosti baseballové pálky, které nemůžete darovat? Protože squash je tak přístupný různým typům ...

Jak složit papírovou krabici. Skládaná papírová krabice origami, nazývaná také krabička masu, je krásná ve své funkční jednoduchosti. Vše, co potřebujete, je hranatý papír. Hotová krabička je skvělým úkrytem pro malé poklady. S párem ...

V neděli večer má premiéru dokumentární seriál Nat Geo „9/11: One Day in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.