Daniil Medveděv překonává Alexe de Minaura s dýchacími problémy na cestě do čtvrtfinále US Open

Mistr z roku 2021 se vrátil ze setu proti De Minaurovi, který ho porazil ve svém posledním zápase, aby si zarezervoval poslední osmé setkání s krajanem Andreym Rublevem.SLEDUJTE: 'Bude to jen horší': Vašek Pospíšil vyzývá ATP & WTA, že tlačí těžší míče | Přestávka

NEW YORK – Když se Daniil Medveděv během US Open nebaví s publikem v New Yorku, je to obvykle znamení, že se něco děje.

Rus, známý svými spornými interakcemi s fanoušky v polovině zápasu a veselými rozhovory na kurtu, se v pondělí zdál být v režimu vybité baterie poté, co shodil první set na č. 13 nasazeného Alexe de Minaura na stadionu Louise Armstronga. Znepokojivá výměna názorů s turnajovým lékařem, ve které Medveděv přiznal, že se mu za extrémně vlhkého večera špatně dýchá, jen přidala na napětí.esový loketní popruh

Ale semen č. 3 se po ošetření rychle přeskupil a vyhrál další tři sety pohodlným způsobem, aby si zajistil vítězství 2-6, 6-4, 6-1, 6-2 – a zarezervoval si čtvrtfinálovou bitvu s dobrým přítelem a krajan Andrej Rublev.

„Brutální zápas, brutální zápas, kvůli brutálním podmínkám. Dnes tak drsné, tak vlhké,“ řekl Medveděv poté tisku. „Když jsem trénoval před zápasem, jako obvykle čtyři hodiny před zápasem, hned jsem si říkal: Oh, můj bože, to bude těžké. Pro všechny, kdo tam dnes byli, to bylo těžké.

„Někteří lidé snášejí horko lépe, někteří hůře. Mám pocit, že v tomto případě nejsem ten nejlepší. Zároveň mám pocit, že jsem se tím mnohokrát probojoval docela dobře, takže to se dnes stalo.“Medveděv získal své první vítězství v Top 30 na Grand Slamu od Australian Open 2022, když vyhrál nad De Minaurem 2-6, 6-4, 6-1, 6-2.

všechny bílé tenisové boty pro děti

Jeden z potenciálních zápasů, které sledovali tenisoví diváci, když minulý týden vyšel los US Open, De Minaur porazil Medveděva 2-4, který se dostal do jejich střetnutí ve čtvrtém kole. Ale dvě výhry De Minaura pocházely ze dvou posledních setkání dvojice, včetně 7-6 (7), 7-5 rozladění minulý měsíc v Torontu.Australan, který řekl, že musí hrát „nějaký z mých nejlepších tenisů“, aby vytáhl vítězství v Kanadě, vypadal připravený porazit tři v řadě proti bývalé světové jedničce. Medveděv zjevně od začátku bojoval. vypadal pomale a snažil se držet krok, když ho De Minaur držel na útěku.

Tři zápasy do zápasu Medveděv zavolal lékaře a oznámil, že má v těžkých podmínkách potíže s dýcháním. Zdálo se, že dostal inhalátor – „Nemyslím si, že to fungovalo, protože tak trochu nevím, jak ho používat,“ přiznal později – ale nakonec zahajovací set odhodil za pouhých 33 minut.

Jak zápas pokračoval, zdálo se však, že Medveděv ve druhém setu znovu vrátil svůj krok – úsek zápasu, který se ukázal jako rozhodující, protože De Minaur na začátku setu zadržel pět brejkbolů, než nakonec v zápase zahodil podání. závěrečná hra. Ale jakmile nasazený hráč číslo 3 našel své pevné místo, byl to jednosměrný provoz: Medveděv prohrál v následujících dvou setech pouze tři hry, aby se dostal do čtvrtfinále.

nejlepší rakety na stolní tenis

'Myslím, že zlomem bylo druhé podání, do konce zápasu se mi dařilo podávat velmi dobře,' řekl Medveděv. „To mi dalo trochu vzduchu na podání, abych se trochu uvolnil.

'Sem tam se mi podařilo vyvinout trochu větší tlak na jeho podání, pak se zápas otočil.'

Medveděv si vítězstvím také zajistil své místo v Nitto ATP Finals, které končí sezónu – třetí hráč, který se kvalifikoval po Carlosi Alcarazovi a Novaku Djokovičovi.

Populární Problémy

Jak si naplánovat prodloužený víkend. Pravděpodobně jste nadšeni z nadcházejícího prodlouženého víkendu a plánování toho, co budete dělat, je součástí zábavy! Dlouhý víkend je ideálním časem na vzpomínky, ať už vyrazíte na výlet nebo ...

Rafael Nadal si v pondělí připsal vítězství ve dvou setech nad Fabiem Fogninim, aby postoupil do čtvrtfinále Australian Open, kde se setká s řeckým Stefanosem Tsistipasem.

Jannik Sinner nedávno dlouze hovořila o Rafaelu Nadalovi a Marii Šarapovové a zdůraznila jejich zvláštní vlastnosti.

Aryna Sabalenka a Oceane Dodin se v úterý setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Setkání je první mezi oběma hráči na profesionální cestě.

Jak nosit mořské pásky. Akupresura je přírodní lék, který může léčit nevolnost, zvracení a další příznaky zaměřením na tlakové body v zápěstí. Https://exploreim.ucla.edu/self-care/acupressure-point-p6/ Byly provedeny studie ...