10 nejkontroverznějších tenisových outfitů všech dob

#6 Maskovací šaty Ana Ivanovic

Ana Ivanovic

Maskovací šaty Ana Ivanovic

Na French Open 2016 společnost Adidas představila novou řadu maskáčových šatů, které nesplnily svůj účel. Ana Ivanovic a mnoho dalších se rozhodli nosit toto tenisové oblečení a skončil čelí kontroverzním problémům.

Zdá se, že oblečení oslepuje soupeře očima blogujícími černobílými pruhy. Adidas jako celek vytvořil nečekanou kontroverzi roku 2016.

jak hrát badminton na youtube

#7 Krajkové spodní prádlo Gertrude Moranové

Gertruda Moranová

Krajkové spodní prádlo Gertrude Moranové

Jedná se o jednu z nejstarších a největších kontroverzí vůbec. V roce 1949 čelila Gertrude Moranová kritice tím, že nečekaně odhalila své krajkové spodní prádlo. All England Tennis klub ji prohlásil za vulgární a že do tenisu vnesla hřích.

Je považována za jednu z špatně oblečené tenistky vůbec. To ve 40. letech 20. století skandalizovalo celý tenisový svět a je považováno za největší kontroverzi v historii tenisu.

Populární Problémy

Tetování jsou úžasná umělecká díla, ale existují situace, kdy budete chtít tetování zakrýt, aby nebylo vidět. Naštěstí můžete dočasně zakrýt oblečení nebo použít make -up. Pokud hledáte více ...

Zde je návod, jak sledovat Nový Zéland vs. Indie 1. T20, pokud jste ve Spojených státech.

Jak uspořádat večírek pro psy. Vaše štěně je zvláštním členem vaší rodiny, tak proč mu neudělat zábavnou párty? Nemusí to být jen k narozeninám, ale může to být pro každou příležitost! Je to skvělý způsob, jak se váš pes může stýkat, což je velmi ...

Jak políbit svoji přítelkyni. Poté, co jste ve vztahu chvíli, možná budete chtít projevit svou náklonnost jiným způsobem. Je úplně normální cítit se nervózní, když chcete poprvé políbit svou přítelkyni, zvláště pokud ...

WTA Fes - Kuznetsova nucena odejít do důchodu kvůli zranění stehna

Serena Williamsová porazila Elenu Vesninovou 6: 2 6: 0, aby se přihlásila do 9. wimbledonského finále ve snaze o 22. grandslamový titul.