10 nejkontroverznějších tenisových outfitů všech dob

#6 Maskovací šaty Ana Ivanovic

Ana Ivanovic

Maskovací šaty Ana Ivanovic

Na French Open 2016 společnost Adidas představila novou řadu maskáčových šatů, které nesplnily svůj účel. Ana Ivanovic a mnoho dalších se rozhodli nosit toto tenisové oblečení a skončil čelí kontroverzním problémům.

Zdá se, že oblečení oslepuje soupeře očima blogujícími černobílými pruhy. Adidas jako celek vytvořil nečekanou kontroverzi roku 2016.

jak hrát badminton na youtube

#7 Krajkové spodní prádlo Gertrude Moranové

Gertruda Moranová

Krajkové spodní prádlo Gertrude Moranové

Jedná se o jednu z nejstarších a největších kontroverzí vůbec. V roce 1949 čelila Gertrude Moranová kritice tím, že nečekaně odhalila své krajkové spodní prádlo. All England Tennis klub ji prohlásil za vulgární a že do tenisu vnesla hřích.

Je považována za jednu z špatně oblečené tenistky vůbec. To ve 40. letech 20. století skandalizovalo celý tenisový svět a je považováno za největší kontroverzi v historii tenisu.

Populární Problémy

Jak pracovat na svém jádru. Udržování silného jádra je zásadní součástí dobře naplánovaného fitness režimu. Čím silnější je vaše jádro, tím menší je pravděpodobnost, že budete bojovat se špatným držením těla, zraněním mnoha různých typů a bolestí v dolní části ...

10 věcí, které byste měli vědět o muži, který se v prvním týdnu stal nejmluvnějším hráčem Wimbledonského mistrovství 2016.

Jak cestovat do Osvětimi. Pokud se chcete dozvědět více o holocaustu a vzdát úctu jeho obětem, zvažte návštěvu památníku a muzea Auschwitz-Birkenau. Auschwitz je bývalá německá nacistická koncentrace a vyhlazování ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Moicano vs Korean Zombie a všechny zápasy UFC Greenville 2019 online.

Čerstvě vybojované medaile na olympijských hrách v Tokiu v roce 2021 se Andrey Rublev a Karen Khachanov spojí ve čtyřhře mužů na turnaji Western a Southern Open v Cincinnati.

Serena Williamsová ve čtvrtečním semifinále Australian Open 2017 v Melbourne porazila Mirjanu Lucic-Baroni 6: 2, 6: 1.