Italian Open 2021: Garbine Muguruza vs Bernarda Pera náhled, head-to-head & prediction

Garbine MuguruzaováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (12) Garbine Muguruza vs Bernarda Pera

Datum: 12 Května 2021Turnaj : Mezinárodní BNL Itálie 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

loketní ortéza na tenisový loket

Místo : Řím, ItálieKategorie : WTA 1000

Povrch : Červený jíl

Odměna : 1 835 490 $tenisový bekhendový úchop

Načasování zápasu: Cca. 12:00 místního času, 15:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Náhled Garbine Muguruza vs Bernarda Pera

12. nasazená Garbine Muguruzaová si zamíří rezervovat místo v 16. kole na Italian Open 2021, když ve středu nastoupí na mistrovství světa č. 69 Bernarda Pera.

červené flitrované tenisové boty

Muguruzaová zahájila sezónu 2021, která v prvním čtvrtletí roku dala dohromady pohádkový rekord 21-6 vítězství a ztrát. Dvojnásobný grandslamový šampion se dostal do finále na třech akcích a v Dubaji získal titul.

Ostrá bolest v levé noze zkrátila cestu Muguruzy na její první antukový turnaj roku v Charlestonu. Španělka se nyní vrátila na Italian Open, turnaj, kde loni postoupila do semifinále.

Ve svém prvním letošním zápase na červené antuce Muguruzaová zaznamenala velitelskou výhru 6: 1, 6: 2 nad Patricií Tig. Bývalá světová jednička byla v úterý působivá ve všech aspektech hry, vypadala hladová a motivovaná podniknout další hluboký běh v Římě.

Hruška Bernarda

Bernarda Pera mezitím zahájila bouřlivou sérii šesti zápasů hned po vyřazení Angelique Kerberové na Australian Open na začátku tohoto roku. Nakonec se dokázala dostat z propadu v Madridu, kde vyhrála tři zápasy v kvalifikaci, než sestoupila do Belindy Bencic ve třech setech.

Tento výkon pomohl světové č. 69 znovu získat část ztracené důvěry. Pera se dostal do druhého kola Italian Open na základě tří silných vítězství, když prošel kvalifikací.

Garbine Muguruza vs Bernarda Pera proti sobě

Garbine Muguruza a Bernarda Pera se na turné nikdy nekřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

změřte velikost tenisové rukojeti

Predikce Garbine Muguruza vs Bernarda Pera

Garbine Muguruza s trofejí v Dubaji na začátku roku

Jedná se o zápas mezi dvěma agresivními hráči, kteří rádi přebírají kontrolu od základní čáry. Ve středu lze očekávat příval silných úderů z obou stran hřiště.

Ale Garbine Muguruzaová je z těch dvou zkušenější a úspěšnější, což z ní dělá jasnou favoritku na vítězství v tomto zápase. A její velkolepá forma po celý rok jí dává další výhodu.

Španělka ve svém prvním zápase v Římě předvedla dobré podání, podala tři esa za Patricií Tigovou a získala 72,4% bodů za první podání. Pokusí se využít svého podání a přepadne útok na Bernardu Pera, jehož vlastní podání není příliš konzistentní.

Aby měla americká Southpaw v tomto zápase nějakou šanci, musí najít způsob, jak přimět Muguruzu, aby se pohybovala po kurtu a odstraňovala chyby ze své rakety. Ale aby se to stalo, musí po celou dobu hrát s klidem a kontrolovanou agresivitou.

jak pomoci vyléčit tenisový loket

Jakmile se Muguruza usadí v zápase a začne zjišťovat svůj rytmus, Pěře pravděpodobně velmi zkomplikuje život.

Předpověď: Garbine Muguruzaová vyhrává ve dvou setech.

Populární Problémy

Rozvíjejte doma zvyky přátelské ke kočkám odstraněním nebezpečí, která mohou vaší kočce ublížit, jako jsou toxické domácí rostliny a elektrické dráty, abychom jmenovali alespoň některé. Kromě toho zajistěte, aby vaše kočka měla ve vašem domě dostatek svislého i vodorovného prostoru ...

Akce radnice Fox News Juliana Castra začíná dnes večer v 18:30. ET. Kliknutím sem získáte informace o tom, jak jej streamovat online.

Jak nosit černou koženou bundu. Černé kožené bundy jsou nadčasově cool módní prohlášení. Jejich nošení může okamžitě změnit váš outfit, takže se každý soubor bude cítit nervózněji. Mohlo by být zastrašující nosit koženou bundu pro ...

Puggles jsou kříženci mopslíků a bíglů, takže nejsou považováni za psy s rodokmenem. Místo toho se těmto psům často říká designérští psi. Lidé mají rádi pugle kvůli vrásčitým čelům, měkkým, krátkým kabátům a stočeným ocasům. Li...

Jak vypracovat abs. Vaše břišní svaly jsou součástí skupiny svalů nazývaných vaše „jádro“, které všechny společně působí na podporu vaší rovnováhy a stability. Silné, dobře vyvinuté jádro je nezbytné pro vaše celkové zdraví ....