10 věcí, které jste o Andy Murray nevěděli

#3 Vlastní jedinečný olympijský rekord

Tenis - olympiáda: 9. den: Aktuality Foto

Murray je jediným hráčem, který získal dvě zlaté olympijské medaileloketní vzduchový odlitek

Andy Murray je jediným tenistou, mužem nebo ženou, který získal dvě zlaté olympijské medaile a vyhrál tituly ve dvouhře jak na londýnských hrách 2012, tak v roce 2016 v Rio de Janeiru.Pomáhal také při dosahování slávy Velké Británii a pomohl jim vyhrát Davisův pohár v roce 2015. Murray vyhrál všech svých 11 zápasů na cestě (osm ve dvouhře a tři ve čtyřhře), protože Británie získala svůj první titul od roku 1936.
#4 Přežil masakr Dunblane

Andy Murray vyrostl v Dunblane a hovořil o tom, jak přežil tragickou střelbu na základní škole Dunblane, kdy střelec Thomas Hamilton zahájil palbu a zabil 16 dětí a jednoho učitele, než se zastřelil.

Murray nikdy nebyl velmi otevřený diskusi o událostech toho dne, ale prozradil, že se ve třídě ukryl.Populární Problémy

Série HBO „Ballers“ se ve své třetí sezóně stává silným a my jsme se seznámili s tím, jak můžete každou epizodu sledovat online zdarma.Nezapomenutelné momenty French Open: Roger Federer vs Rafael Nadal, finále 2008

Jak zacházet se zlomenými kostmi u psů. Zlomené kosti nebo zlomeniny u psů jsou popsány dvěma věcmi: jejich umístěním, což znamená, která kost je zlomená, a povahou zlomeniny. Mezi zlomeniny patří spirální trhlina v kosti, kosti ...Real Salt Lake a Tigres UANL se ve středu setkají ve čtvrtfinále Ligového poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.UConn a UCF se setkají v sobotu v Hartfordu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte zprávy ESPN.

Zde je seznam hráčů, kteří absolvovali Sunshine Double, tedy vítězství ve stejném roce v Indian Wells a Miami.