Přímý přenos občanské války 2019: Jak sledovat Oregon vs OSU bez kabeluGetty

Fotbalové mužstvo č. 14 Oregon Ducks bude v sobotu hostit Oregon State Beavers na stadionu Autzen na každoroční rivalské hře občanské války.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány v síti Pac-12. Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Pac-12, můžete sledovat Oregon vs OSU naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následující služby streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Pac-12 je jednou z nich Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete na FuboTV, můžete poté sledovat Oregon vs OSU naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sling TV

Síť Pac-12 je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete poté sledovat Oregon vs OSU živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

jaké jsou nejlepší tenisky?

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Náhled občanské války 2019

Ducks doufali, že se dostanou do play-off College Football, ale minulý týden se pokazili, když na silnici padli do Arizona State Sun Devils 31-28.

Rozehrávač Ducks Justin Herbert dokončil 20 z 36 přihrávek na 304 yardů, 2 přistání a 2 zachycení, což jsou jediné obraty Oregonu. Sun Devils na to nevykašlal ani jednou.

Oregonova obrana odevzdala přistávací přihrávky 57 a 76 yardů. Rovněž postoupili dokončení 33 a 46 yardů, která vedla k polním cílům.

Očividně těžká noc, fyzická bitva, odehráli mnoho velkých her. Vrátili jsme se a začali se válet později na druhou polovinu fotbalového zápasu, ale určitě už bylo příliš pozdě na to jít, řekl po porážce hlavní trenér Oregonu Mario Cristobal. na 247 Sport . Jsme opravdu hrdí na to, jak naši kluci pokračovali v soutěži, ale proti dobrému týmu na silnici musíte být od začátku do konce v nejlepším možném stavu a dnes jsme takoví nebyli, takže věřte druhému týmu a určitě musíme získat lepší.

prodej tenisových raket

Nyní 10-2 na rok a 7-1 v konferenčním hraní, Ducks klesli z č. 6 na č. 14 v průzkumu Associated Press.

Minulý týden zasáhly také Beaversovy postsezónní aspirace. Neuspěli v kvalifikaci na mísu, když doma prohráli s Washington State Cougars 54-53, v sezóně sklouzli na 5-6 a ve hře Pac-12 na 4-4. Budou muset nejlepší Oregon, aby si zajistili hru na míse.

Oregon State, směřující do čtvrté čtvrtiny, zaznamenal v posledním období 29 bodů, aby si vzal vlastní 11bodový náskok, jen aby Cougars zaznamenali nezodpovězené přistání na svých posledních dvou majetcích, z nichž druhý přišel se dvěma sekund na hodinách.

Byl to sakra fotbalový zápas, řekl hlavní trenér Oregonu State Jonathan Smith Associated Press . Bylo to tam a zpět a připisovalo státu Washington, že pokračoval v odpovědi. Dostali jsme se dolů o 11, odpověděli jsme několika rychlými skóre, abychom se ujali vedení, a šlo to tam a zpět. Naši kluci hráli na plné pecky, to opravdu dělali, ale byli jsme jen o jednu hru kratší.

Oregon a Oregon State hrály 122krát od svého prvního setkání v roce 1894. Ducks vedou historickou sérii 65–47–10.

Mělo by to být neuvěřitelně intenzivní, řekl Cristobal v pondělí 247 Sport . Mělo by to být neuvěřitelně fyzické a nemyslím si, že by to obě strany chtěly jinak, že?

To je to, co všichni chceme, aby to bylo koncem listopadu v posledním zápase sezóny, občanské válce. Bude to skvělé odpoledne.


Populární Problémy

„The Moodys“ je nová komediální série, která má premiéru na FOX. Zjistěte, jak sledovat premiéru, pokud nemáte kabel.

Anglie a Belgie se v neděli setkají v obrovském zápase Ligy národů UEFA. Zde se můžete na hru podívat, pokud jste v USA.

Jak vyzvednout dívky na Facebooku. Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ...

Pokud máte let odlétající z letiště Newark a rozhodnete se cestovat na letiště pomocí blízkých vlakových linek, uvědomte si, že to není tak jednoduché, jak to zní. Tento článek vám poskytne podrobnosti, abyste se tam dostali. Zajistěte, aby kdekoli začnete ...

Jak vyrobit bombu. Výroba bomby je zábavný a bezpečný experiment pro děti všech věkových kategorií. Sáček na bombu je v podstatě Ziploc nebo uzavíratelný sáček, do kterého přidáte teplou vodu, ocet a malé množství jedlé sody. Po přidání ...