Texas Tech vs Kansas State Přímý přenos: Jak se dívat onlineGetty Davide Moretti #25 z Texas Tech Red Raiders.

23. Texas Tech (10-5, 1-2) vyráží na silnici a snaží se vymanit ze dvoufunkčního funku, když v úterý ve Fred nastoupí do bojujícího týmu Kansas State (7-8, 0-3) Bramlage Coliseum.

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+ :

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her Big 12) a každý den další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud plánujete sledovat UFC 246: McGregor vs Cowboy 18. ledna, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

wii sport podvádí tenis

Další možnost, pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Texas Tech vs Kansas State živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4 , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Texas Tech vs Kansas State Preview

Texas Tech nebyl schopen najít svůj ofenzivní úder minule o víkendu, klesl na č. 12 Západní Virginie 66-54.

Jednou z mnoha částí identity Západní Virginie je jejich velikost. Svérázný tým, tým, se kterým se ve vysokoškolském basketbalu už moc nesetkáte, se dvěma velkými trenéry Texas Tech Chrisem Beardem řekl Lubbock Avalanche-Journal. Očividně jsme měli nějaké herní plány, ke kterým jsme se chtěli dostat. Herní plány jdou ven, když nemůžete dát gól.

Myslel jsem, že jsme občas hráli slušnou obranu, ale v ofenzivní části jsme byli opravdu špatní. V noci, kdy jsme nemohli zasáhnout žádné střely, jsme se také nemohli dostat na čáru volného hodu. A příliš mnoho obratů. … Myslím, že Západní Virginie si zaslouží velkou zásluhu. Byla to skvělá obrana, byla to skvělá obrana. Chránili nás, abychom nedostali takové výstřely, jaké jsme chtěli.

Byla to druhá prohra v řadě pro Red Raiders, kteří byli v předchozím zápase 57-52 na hraně č. 2 Baylor. Texas Tech vyhrál svých pět předchozích soutěží.

Zatímco Beard zdaleka netlačí na panický knoflík svého týmu, chce z Red Raiders vidět více agresivity. Poslední zápas proti horalům stříleli jen sedm trestných hodů, oproti 35 pro Západní Virginii.

Být agresivní je klíčové, řekl Beard pro Caller Times. Vítězství upřednostňuje nejagresivnější tým. Mluvíme o tom pořád. V poslední hře nám diferenciál volného hodu nedal šanci vyhrát. Když druhý tým získá 35 a vy sedm.

Snažíme se zdůraznit výběr záběrů. … Snažíme se dát si šanci dostat se na čáru trestného hodu.

kojící tenisky v bílé kůži

Na druhé straně se Kansas State snaží zachytit svou pětizápasovou sérii porážek Big 12. V této sezóně jsou v konferenčním zápase 0: 2.

Nesnáším 0: 2, řekl Bruce Weber The Wichita Eagle po poslední ztrátě Wildcats, 59-57 na TCU. Nesnáším to. Nesnáším to pro naše lidi. Byli jsme v obou hrách.

Můžete za to mládí, ale to nikdo nechce slyšet, řekl Weber. Musíme se zlepšit a být o něco chytřejší a zajistit konzistentní produkci chlapů v každé hře. Zatím se to prostě nestalo.

Divoká trojice Wildcat Xavier Sneed, Cartier Diarra a Makol Mawien se v této sezóně spojila a získala velký bodový zisk (53 procent).Populární Problémy

Do očí bijící hloupost 20násobného šampiona Rafaela Nadala vyvolala šílenství sociálních médií.

Soupeři Xavier a Cincinnati se v neděli sejdou na každoročním zápase Crosstown Shootout. Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos ze hry online.

Djokovičovo vítězství v Londýně zakončuje klasický tenisový rok

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Before the 90 Days' online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Měl jsem to vědět lépe“ se koná ve 20 hodin.

Zde je návod, jak můžete online finále seriálu „American Horror Story“ s názvem „Final Girl“ online bez kabelu.

Rafael Nadal vede balíček na Paris Masters 2020 a hledá svůj první titul ve francouzském hlavním městě. Ve slosování figurují také Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev, Alexander Zverev a Andrey Rublev.