2016 French Open: Hlavní body z prvního týdne

Rafael Nadal French Open

Pro Rafaela Nadala to byl ponurý French Open, když se uklonil ve druhém kole

Vzhledem k tomu, že déšť vyplavil celý 9. den French Open 2016 a předpověď počasí na 10. den vypadala stejně pochmurně, je načase zavzpomínat si na to, co se odehrálo za poslední týden v Paříži. Zranění, rozrušení, módní faux pas - francouzské hlavní město jich za posledních osm dní naservírovalo několik.

Zde je rekapitulace všech dosavadních akcí:

Šoky

Úder Rafa

Největší šok ze všech-doslova úder těla-způsobil devítinásobný šampion Rafael Nadal, který odstoupil den před plánovaným zápasem třetího kola proti svému krajanovi Marcelu Granollersovi.

Bylo to zranění levého zápěstí, které srazilo devětadvacetiletého muže, který v prvních dvou kolech vypadal velmi dobře jako muž na misi, když upustil pouhých devět her. Ponurě vypadající Nadal během narychlo uspořádané tiskové konference prozradil, že svůj zápas druhého kola odehrál s injekcí do anestezie a hrát dál by mohlo dokonce prasknout poraněnou pochvu šlachy.

Bezpochyby se to stalo největším bodem rozhovoru 1. týdne, protože to nikdo neviděl, zejména poté, co turnaj již ztratil vítěze 2009 Rogera Federera kvůli zranění zad.

Raonic omráčil

Světový č. 55 Albert Ramos-Vinolas, který nikdy neprošel 2. kolem Slamu a nikdy ani nezískal žádný titul ATP, získal osmé místo a semifinalistu Australian Open 2016 Miloše Raonice, aby se stal jeho prvním čtvrtfinále Major. Bylo to vůbec poprvé, kdy Španěl vyhrál na Roland Garros zápasy back-to-back od porážky v prvním kole za poslední čtyři roky.

jak se dívat na výzvu světa hrdinů
Angelique Kerberová

Angelique Kerberová předčasně odešla

Kerber, Azarenka, Kvitova vyloučeni

Angelique Kerber, Victoria Azarenka, Petra Kvitova - to jsou jména, která očekáváte ve druhém týdnu Slamu. Ale každý z těchto grandslamových šampionů se v příštích několika dnech již neobjeví.

Zatímco Kerberova forma byla nekonzistentní, odchod z prvního kola je absolutním tlumičem úřadujícího šampiona Australian Open. Se svou ztrátou tří setů na 58. pozici Kiki Bertensové se Němka stala pátou vítězkou Australian Open v otevřené éře, která v Paříži utrpěla takové ponížení.

Desátá nasazená Kvitová, jejíž každodenní formu je těžké předvídat, nabrala na obrátkách a ve třetím kole jí ukázala dveře 108. místo Shelby Rogers.

Příběh Azarenkové byl trochu jiný. Běloruska, jehož kariéra byla v poslední době sužována zraněními, učinila bolestný odchod z French Open poté, co musela odstoupit v 1. kole proti Karin Knappové. Její naděje zmařilo zranění pravého kolena.

Tsonga lamač srdcí

Dvojnásobný semifinalista Jo-Wilfried Tsonga také nesl hlavní tíhu zranění, které zlomilo srdce francouzského davu. Jednatřicetiletý bývalý kolega semifinalista Ernests Gulbis napínal obilí a musel zbožňujícím fanouškům nabídnout slzavý pozdrav.

Konec snů Santina Slama

opěrný pás lokte

To byl blesk z čistého nebe. Sania Mirza a Martina Hingis, které jsou úřadujícími šampiónkami Wimbledonu, US Open a Australian Open, poslalo balení nenasazený český tým složený z dvacetiletých Barbory ​​Krejčíkové a Kateřiny Siniakové. Skóre bylo ještě více šokující-3-6, 2-6.

Populární Problémy

Zde je návod, jak zdarma sledovat nový dokumentární seriál Marvel 'Hero Project'.

Jak se bavit se svými přáteli (dospívající dívky). Máte pocit, že každý pátek večer trávíte posezením se svými dospívajícími kamarádkami a snažíte se vymyslet něco, co byste dělali? To může být docela nudné a frustrující - a rychlé ....

„Iconic: TLC“, speciál CW pořádaný Jordin Sparks, má premiéru v pondělí 1. června. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Jak uvařit vejce. Pytlačení vajec je zdravý způsob přípravy vajec, protože k vaření nepotřebujete máslo ani olej. Pošírovaná vejce lze jíst tak, jak jsou, na saláty nebo na chlebu nebo z nich udělat vejce Benedikt. Dokonalé sázené vejce bude mít ...

Růžové bundy dělají ve světě módy splash. Moderní a mladistvé, mohou dodat šmrnc každému outfitu, ke kterému se je rozhodnete nosit. Ale s tolika způsoby, jak je stylizovat, jak si můžete vybrat jen jeden? Naštěstí tam ...

Jak vycházet s lidmi. Vycházet s lidmi může být těžké. Někteří lidé se nemohou spřátelit, někteří se na všechno zlobí a někteří lidé mají spoustu přátel, které nechtějí. Nezáleží na tom, co vaše ...