Gauff se setká se světovou jedničkou Bartyovou v exhibičním zápase Winston-Salem Open

Gauff - oříznutý

Coco Gauff se během Winston-Salem Open setká se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou

Pořadatelé turnajů potvrdili, že se Coco Gauff setká se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou v exhibičním zápase během Winston-Salem Open v srpnu.

Patnáctiletá Gauffová se proslavila díky svým vynikajícím výkonům ve Wimbledonu, kde porazila Venus Williamsovou na cestě do posledních 16 let.

Teenager byl vyloučen eventuální šampionkou Simonou Halepovou, ale v neděli se vrátil do vítězného stylu proti Hiroko Kuwatové, aby se uvolnil do hlavního tahu na Citi Open.

Šampion French Open Barty také vyklouzl z Wimbledonu ve čtvrtém kole a utrpěl překvapivou porážku Alison Riske.

Gauff a Barty se nyní 21. srpna postaví proti sobě na akci ATP Tour na Wake Forest University v Severní Karolíně.

Populární Problémy

Otevřený šampión Rotterdamu Stan Wawrinka ve finále edice 2019 čelí runner-upu Gael Monfils z roku 2016.

Georgia a Cincinnati se setkávají v Peach Bowl na Nový rok 2021. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Chcete vypadat více dívčí, ale nevíte jak? Existuje spousta způsobů, jak vypadat dívčí, a pokud hledáte způsob, jak na to, tato příručka vám pomůže se vším, co potřebujete. Noste správné barvy. Noste oblečení v barvách duhy ....

Dokáže se Serena tentokrát pevně udržet, aby ukončila své grandslamové sucho, nebo bude Andreescu prožívat svůj největší den, aby naštval šestinásobného šampiona?

USA juniorský hokejový tým se ve čtvrtek večer utká se Švédskem ve Worlds. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Djokovič nedávno zaznamenal své 17. vítězství proti Monfils v 17 setkáních, ale je to ta nejsložitější rivalita všech dob?