5 nejlepších serverů v ženském tenise dnes

# 4 Sam StosurKdysi byla světovou jedničkou a od té doby možná klesla v žebříčku, ale australské eso Samantha Stosurová je síla, se kterou je třeba počítat. Stosur, který je zkušený ve dvouhře i čtyřhře, má pravděpodobně nejlepší podání v podnikání.

Můžete se ptát, co je to kop.

Existuje několik způsobů, jak sloužit v tenise, a kopové podání je jedním z nich. Je to klíčové při vytahování protivníků, při jejich hádání a na nohou, a Stosur to dělá piky.

Její podání je rychlé a silné - ale klíčem k úspěchu je umístění. Stosurovo podání často nutí její soupeř doširoka a rotace přidává další nepředvídatelnost, která pomáhá Stosurovi vyhrát.

Je považována za jednu z nejschopnějších hráček na turné a fyzičnost Stosurova podání je toho důkazem.

Populární Problémy

Fabio Fognini čelí ve druhém kole Hamburg Open formálnímu Casperu Ruudovi. Ruud vede Fogniniho 1: 0 při vzájemných setkáních na turné.

Maria Sharapova a Ana Ivanovic Brisbane, 26. listopadu (IANS) Tenistky Maria Sharapova a Ana Ivanovic zahájí novou sezónu v Brisbane.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o přetahovacích páskách, včetně toho, kdy je vyměnit, jak je nasadit, a našich tipů pro nejlepší.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Dayton vs VCU online bez kabelu. Flyers vedou 12: 0 při hře A-10, zatímco VCU ztratil tři z posledních čtyř.

Rajat Jain poskytuje analýzu nejlepších bekhendů v moderním tenise.

Vyrovnání je prvním krokem v mnoha projektech na zlepšení trávníku, jako je stavba paluby, dláždění terasy nebo umístění zeleninové zahrady. „Úroveň“ není totéž jako „plochá“, a proto je důležité zajistit, abyste byli ...