5 neuvěřitelně úspěšných tenistů, kteří jsou náhodou homosexuálové

3. Gigi Fernandez

2016 US Open - 11. den

2016 US Open - 11. den

„Nejkrásnější tenisová hvězda své doby“

Země : Portoriko / USA

Doba trvání : 1980, 1990

Grand Slamy : 17

Olympijské medaile : 2

Gigi Fernandezová, první portorikánská atletka, která se stala profesionálkou, první získala zlatou olympijskou medaili a první uvedena do Mezinárodní tenisové síně slávy, byla vzorem pro mnoho dívek ve své zemi.

Fernandez při reprezentaci Spojených států amerických získal 17 grandslamových titulů ve čtyřhře a dvě zlaté olympijské medaile. Vzhledem k jejímu obrovskému úspěchu nezůstalo mimo dosah ani pořadí světové jedničky ve čtyřhře žen.

Fernandez, uznávaná jako jedna z nejkrásnějších tenisových hvězd své doby, je podnikatelkou a tenisovou trenérkou od svého odchodu do důchodu v roce 1997.

Ačkoli Fernandez vyšla veřejně jako lesbička v době, kdy její kariéra byla na vrcholu, její kariéra po celém světě jí extrémně ztížila udržení dlouhodobého vztahu. Po odchodu do důchodu potkala Jane Geddesovou, o čtyři roky starší a 11násobnou vítězku na turné LPGA, a v současné době jsou manželé šťastnými rodiči dvou dětí.

Populární Problémy

Jak si oholit paže. Muži a ženy si holí ruce z různých důvodů. Sportovci, jako jsou plavci, běžci a cyklisté, si holí ruce, aby si oholili milisekundy ze svých závodních časů. Kulturisté si holí ruce, aby vypadali více ...

Naomi Osaka, nejdominantnější hráčka turné WTA za posledních šest měsíců, má na nadcházejícím Miami Open šanci uzurpovat si světovou jedničku od Ashleigh Barty.

Jak vyrobit poppadomy. Poppadoms jsou pikantní tenké oplatky, které se obvykle podávají jako příloha nebo občerstvení v tradičním indickém jídle. Jsou vydatné a ostré a lze je podávat teplé i studené. Vytváření poppadomů doma je snadné a zábavné ...

Je známo, že Federer a Nadal hráli v roce 2008 finále blockbusteru. Jaká jsou další velká finále ve Wimbledonu? Zjistěte to zde :.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Coppa Italia mezi Interem a Cagliari, pokud jste ve Spojených státech.

Mladá Simona Halepová postoupila Sama Stosura, aby vyhrál Kremlin Cup