Abu Dhabi Women’s Tennis Open 2021: Karolina Pliskova vs Sorana Cirstea preview, head-to-head & prediction

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Karolina Plíšková vs Sorana Cirstea

Turnaj: Abu Dhabi WTA Tennis Tennis Open

Kolo: Kolo 64 (první kolo)

otevřete dveře auta tenisovým míčkem

Místo: Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty

Kategorie: WTA 500

Povrch: Hardcourt

Odměna: 565 530 $

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

loketní opěrná síla

Náhled Karolina Plíšková vs. Sorana Cirstea

V prvním turnaji WTA roku v Abú Dhabí se třetí nasazená Karolina Plíšková utká o místo ve druhém kole s rumunskou veteránkou Soranou Cirsteaovou.

Bývalá světová jednička se bude ve zbrusu novém turnaji WTA 500 snažit rychle uniknout z bloků. Karolina Plíšková obvykle prospívá v prvním týdnu sezóny, jak je patrné z jejích záznamů o zisku titulu ve třech z posledních čtyř let.

Češka zahájila rok 2020 hromovým způsobem a úspěšně bránila svou korunu v Brisbane s nadšením. Ale nedokázala na tom stavět; její jediné další finále roku přišlo na antukových kurtech v Římě, kde ji zranění stehna donutilo odejít do důchodu.

Karolina Plíšková se bude snažit vrátit se na vítězné cesty, zejména má po svém boku nového trenéra. V mimosezóně Plíšková spojila své síly se Saschou Bajinem, který v minulosti trénoval trojnásobnou grandslamovou šampionku Naomi Osaku.

Bajin vedl Osaka k titulům US Open 2018 a Australian Open 2019 a Plíšková doufá, že tyto výkony zopakuje.

jak uvázat tenisky

Mezitím největším úspěchem Sorany Cirstea v loňském roce bylo vítězství na turnaji 100 000 ITF v Dubaji. Počínaje kvalifikačními zápasy narušila bývalá čtvrtfinalistka French Open druhé nasazené Polonu Hercogovou, čtvrtou nasazenou Annu Blinkovou a šestou nasazenou Barboru Krejčíkovou, než ve finále porazila pátou nasazenou Katerinu Siniakovou.

Sorana Cirstea

Sorana Cirstea

Sorana Cirstea je aktuálně na světovém žebříčku číslo 71 a do Abú Dhabí dorazí s velkým sebevědomím po svém přívalu působivých vítězství v Dubaji.

Karolina Plíšková vs. Sorana Cirstea vzájemné zápasy

Karolina Plíšková a Sorana Cirsteaová předtím dvakrát odehrály čtverhru, přičemž vzájemný souboj je momentálně nerozhodný 1: 1. Češka zvítězila ve třech setech ve svém vůbec prvním vhazování v Pattaya City v roce 2014, ale Cirstea tuto ztrátu oplatila o tři roky později v Pekingu.

Predikce Karolina Plíšková vs. Sorana Cirstea

Sorana Cirstea hrála soutěžní akci ještě minulý měsíc, když v Dubaji získala titul. Karolina Plíšková naopak ukončila sezónu v říjnu, na Ostravském Open předčasně prohrála. Rust by proto mohla být faktorem, protože vytáhlá Češka se proplétá začátkem sezóny 2021.

tom tenisky

To znamená, že Plíšková byla v prvním týdnu roku historicky nejlepší. I když jí trochu času zabere návrat jejího rytmu, je nepravděpodobné, že by ji nechala zaplatit Sorana Cirstea, která není nejkonzistentnější z hráčů.

Plíšková by měla být schopna způsobit velké škody svými velkými podáními a ohnivými údery země a na rozrušení by bylo zapotřebí zvláštního výkonu Rumunky.

Předpověď: Karolina Plíšková zvítězila ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak napařit humra. Vaření v páře a vaření jsou nejlepší způsoby, jak vařit humra. Mnoho milovníků mořských plodů dává přednost vaření v páře před vařením, protože v páře je maso křehčí, lépe zachovává jemnou chuť a humr ...

Po těžkém prvním setu to pro 23letého Američana ve druhém bylo bezproblémové.

Zdá se vám trapné jíst jídlo přímo z čínské krabičky? Jistě můžete hodit kuřecí misku Kung Pao na čekající talíř, ale co děláte, když jste na cestách nebo nemáte přístup k talíři? Spíše...

Jak zabránit syndromu neklidných nohou (RLS). Syndrom neklidných nohou (RLS) způsobuje nepříjemné pocity v nohách, včetně pocitů lezení, píchání, bolesti, lechtání a nutkání hýbat nohama vsedě nebo vleže ...

Jak posílit zbraně pomocí stabilizačního míče. Hlavní cvičební zařízení může stát dost peněz, ale stabilizační míč je relativně levné vybavení, které vašemu standardu dodává prvek rovnováhy a rozmanitosti ...

Chcete tančit jako CeCe a Rocky ze seriálu Hit TV na Disney Channel, Shake it Up? Kdo by ne? Mají talent a úžasný styl! Postupujte podle těchto kroků a budete pracovat jako Rocky a Cece. Sledujte show! Buď si jist...