Acapulco 2021: Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire Náhled, předpověď přímého zápasu | Telcel Mexican Open

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire

Datum: 16. března 2021

Turnaj: Telcel Mexican Open 2021

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo : Acapulco, Mexiko

Kategorie: ATP 500

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 053 560 $

Načasování zápasu: Cca. 20:00 místního času, 7:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire

Světová jednotka č. 5 Stefanos Tsitsipas bude debutovat na Mexican Open, když v pondělí v úvodním kole nastoupí proti francouzskému Benoit Paire.

Tsitsipas, nejlepší tým v Acapulcu, si užívá jeden ze svých nejlepších startů v sezóně. Řek vyhrál oba své zápasy na poháru ATP a poté postoupil do semifinále na Australian Open, kde zaznamenal nezapomenutelné vítězství zezadu nad Rafaelem Nadalem ve čtvrtinách.

Tsitsipas na to navázal další semifinálovou jízdou, tentokrát v Rotterdamu, kde prohrál s Andrey Rublevem. Po týdnu odpočinku zamířil dvaadvacetiletý mladík do Marseille, ale jeho cesta byla zkrácena, když byl ve druhém zápase vyřazen.

Poté, co porazil Lucase Pouilla, Tsitsipas nemohl udržet svou formu, protože Pierre Hugues-Herbert přišel ze setu, aby rozrušil Řeka.

Tsitsipas nyní bude hrát třetího Francouze v řadě - Benoita Paira - byť tentokrát v polovině světa v Acapulcu.

orli červenokoží live stream zdarma

Forma Benoit Paire v roce 2021 nemohla být odlišnější než Stefanos Tsitsipas. Francouz zatím odehrál šest zápasů a pět z nich prohrál, přičemž vyhrál pouhé čtyři sety.

Ale to není rozsah problémů Paire. Na Argentina Open minulý týden jednatřicetiletý hráč v reakci na diskutabilní telefonát projevil hrubé a nesportovní chování. Dokonce znechutil poslední hru svého zápasu, a to k velkému znechucení přihlížejících.

Paire sama přiznává, že se potýká s pravidly karantény vynucenými na většině turnajů. Francouz nedávno označil tenis za „nevkusnou profesi“ a uznal, že se mu na kurtu těžko motivuje.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Benoit Paire (@benpaire)

Stefanos Tsitsipas vs. Benoit Paire proti sobě

Vzájemný souboj mezi Stefanosem Tsitsipasem a Benoitem Pairem je nerozhodný 1: 1. Tsitsipas porazil Francouze ve Washingtonu v roce 2019, zatímco Paire zaznamenal vítězství nad Řekem v Metz v roce 2017.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Benoit Paire

Benoit Pair

Benoit Pair

Vzhledem k aktuálnímu stavu mysli Benoita Paira je pravděpodobně obtížné toto setkání sledovat. Zatímco Paire má schopnost hrát nějaký scintilační tenis a produkovat vynikající vítěze, nezdá se, že by byl mentálně připraven vyzvat hráče, jako je Stefanos Tsitsipas.

Protože Paire neměl co ztratit, mohl si rozbít cestu do přestávky nebo dvou, možná dokonce do sady. Ale vítězství nad Tsitsipasem v podobě, v jaké je Řek, bude podobné jako navýšení Mt. Everest pro Paire.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „Plachetní jachta pod palubou“ online, bez kabelu.

Jak cestovat o prázdninách pro seniory. Prázdniny jsou skvělým obdobím pro cestování za rodinou a přáteli. Pokud jste senior, během dovolené musíte vzít v úvahu zvláštní okolnosti. Chcete se ujistit ...

Jak zmírnit křeče rukou. Křeče rukou se nám všem stávají. Mohou se objevovat častěji, jak stárnete, nebo pokud máte práci, která vyžaduje opakované pohyby rukou a zápěstí. Většinu křečí rukou lze snadno léčit doma, ale lékařské ...

Houston Dynamo a Club America se ve středu večer setkají v Ligovém poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Jak formovat jíl. Jíl je materiál, který se už od starověku používá k výrobě funkčních i estetických předmětů. Základní techniky tvarování hlíny vyžadují o něco více než vaše holé ruce. Pokročilejší techniky mohou využívat ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání UNC Greensboro vs Wofford.