Acapulco 2021: Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire Náhled, předpověď přímého zápasu | Telcel Mexican Open

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire

Datum: 16. března 2021

Turnaj: Telcel Mexican Open 2021

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo : Acapulco, Mexiko

Kategorie: ATP 500

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 1 053 560 $

Načasování zápasu: Cca. 20:00 místního času, 7:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel

Náhled Stefanos Tsitsipas vs Benoit Paire

Světová jednotka č. 5 Stefanos Tsitsipas bude debutovat na Mexican Open, když v pondělí v úvodním kole nastoupí proti francouzskému Benoit Paire.

Tsitsipas, nejlepší tým v Acapulcu, si užívá jeden ze svých nejlepších startů v sezóně. Řek vyhrál oba své zápasy na poháru ATP a poté postoupil do semifinále na Australian Open, kde zaznamenal nezapomenutelné vítězství zezadu nad Rafaelem Nadalem ve čtvrtinách.

Tsitsipas na to navázal další semifinálovou jízdou, tentokrát v Rotterdamu, kde prohrál s Andrey Rublevem. Po týdnu odpočinku zamířil dvaadvacetiletý mladík do Marseille, ale jeho cesta byla zkrácena, když byl ve druhém zápase vyřazen.

Poté, co porazil Lucase Pouilla, Tsitsipas nemohl udržet svou formu, protože Pierre Hugues-Herbert přišel ze setu, aby rozrušil Řeka.

Tsitsipas nyní bude hrát třetího Francouze v řadě - Benoita Paira - byť tentokrát v polovině světa v Acapulcu.

orli červenokoží live stream zdarma

Forma Benoit Paire v roce 2021 nemohla být odlišnější než Stefanos Tsitsipas. Francouz zatím odehrál šest zápasů a pět z nich prohrál, přičemž vyhrál pouhé čtyři sety.

Ale to není rozsah problémů Paire. Na Argentina Open minulý týden jednatřicetiletý hráč v reakci na diskutabilní telefonát projevil hrubé a nesportovní chování. Dokonce znechutil poslední hru svého zápasu, a to k velkému znechucení přihlížejících.

Paire sama přiznává, že se potýká s pravidly karantény vynucenými na většině turnajů. Francouz nedávno označil tenis za „nevkusnou profesi“ a uznal, že se mu na kurtu těžko motivuje.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Benoit Paire (@benpaire)

Stefanos Tsitsipas vs. Benoit Paire proti sobě

Vzájemný souboj mezi Stefanosem Tsitsipasem a Benoitem Pairem je nerozhodný 1: 1. Tsitsipas porazil Francouze ve Washingtonu v roce 2019, zatímco Paire zaznamenal vítězství nad Řekem v Metz v roce 2017.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Benoit Paire

Benoit Pair

Benoit Pair

Vzhledem k aktuálnímu stavu mysli Benoita Paira je pravděpodobně obtížné toto setkání sledovat. Zatímco Paire má schopnost hrát nějaký scintilační tenis a produkovat vynikající vítěze, nezdá se, že by byl mentálně připraven vyzvat hráče, jako je Stefanos Tsitsipas.

Protože Paire neměl co ztratit, mohl si rozbít cestu do přestávky nebo dvou, možná dokonce do sady. Ale vítězství nad Tsitsipasem v podobě, v jaké je Řek, bude podobné jako navýšení Mt. Everest pro Paire.

Předpověď: Stefanos Tsitsipas k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit dřevěný štít. Žádná zbroj bojovníka není kompletní bez štítu, který by ho chránil. Výroba dřevěného štítu je zábavný způsob, jak přidat detaily kostýmu pro cosplay, kostýmní večírky nebo divadelní představení. Dřevěné štíty jsou ...

Jak pomoci někomu se spánkovou apnoe. Pokud žijete s osobou, která má spánkovou apnoe, může to být znepokojující, zvláště pokud je slyšíte, jak při spánku lapají po dechu. S tímto stavem člověk na krátkou dobu přestane dýchat ...

Jak prát technické oblečení. Lyžařské bundy, těžké kabáty, zimní kalhoty a nepromokavé svrchní oděvy jsou vyrobeny tak, aby byly odolné, ale to neznamená, že byste je čas od času neměli prát. U těžkých kabátů a bund stačí jednou za rok (nebo ...

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní epizodu 90denního snoubence: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 5 s názvem „Naše rty jsou utěsněné“ se vysílá ve 20 hodin.

Ležící póza, také nazývaná mrtvý holub, oko jehly nebo navlékání jehly, je jógová pozice vhodná pro začátečníky. Póza pomáhá natáhnout hamstringy a čtyřkolky a také vám umožní otevřít ...