Alexandrova a Kudermetova se střetnou v celoruském ženském finále Den Bosch

Jekatěrina Alexandrovová bude obhajovat svůj titul na Libema Open proti nejvýše nasazené Veronice Kudermetové, poté, co obě v sobotu postoupily do finále bez ztráty setu.aircast tenisový loket
SLEDUJTE: Veronika Kudermetová porazila Viktorii Hrunčákovou v semifinále 2023 's-Hertogenbosch

DEN BOSCH, Nizozemsko (AP) — Jekatěrina Alexandrovová bude obhajovat svůj titul na Libema Open proti ruské kolegyni a nejlepší nasazené Veronice Kudermetové poté, co obě v sobotu prošly finále bez ztráty setu celý týden.

Č. 4 nasazená Alexandrovová porazila č. 7 Aliaksandru Sasnovich z Běloruska 6-1, 7-6 (1), když využila své šance na brejkbol, tři z pěti. Všech pět popřela pro Sasnovichovou, která hrála své první letošní semifinále a vůbec první na trávě.Alexandrovová si v neděli zahraje o svůj čtvrtý titul na okruhu WTA ve dvouhře. Loni zde na cestě za titulem porazila Kudermetovou v semifinále.

Kudermetová, poprvé nasazená na turnaji, vyřadila nenasazenou Viktorii Hrunčákovou ze Slovenska 6-3, 6-2.

Hrunčáková nedokázala proměnit všech šest svých brejkových šancí, Kudermetová pak čtyři z pěti k předělu.Alexandrovová porazila Kudermetovou (na snímku) loni v semifinále na cestě za titulem.

Kudermetová vyhrála svůj jediný titul na okruhu WTA ve dvouhře v roce 2021 v Charlestonu a od té doby prohrála tři finále, všechna loni. Je na 14. místě, o 12 míst výš než její spoluhráčka z Billie Jean King Cup Alexandrova.tenisová raketa s dvojitou rukojetí

Finále mužů nastoupí jako šestý nasazený Tallon Griekspoor z Nizozemska proti Jordanu Thompsonovi z Austrálie.

Griekspoor vyřadil Emila Ruusuvuoriho z Finska 6-4, 7-5 a Thompson vyřadil krajana Rinkyho Hijikatu 7-6 (5), 6-3.

Griekspoor se po lednovém vítězství v Pune dostal do druhého finále na okruhu ATP ve své kariéře a Thompson má šanci odčinit si své jediné další finálové vystoupení, zde v roce 2019.

Populární Problémy

Existuje mnoho různých způsobů, jak sledovat 2021 Grammy online. Zde je návod, jak můžete sledovat show na Amazon Prime.

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru WandaVision online právě teď.

Zde jsou vaše možnosti živého streamování bez kabelů pro Auburn vs. New Mexico State ve čtvrtek odpoledne.

Podíváme se na některé lehčí okamžiky celé bohaté historie Wimbledonu.

Roger Federer se utká s Denisem Shapovalovem v mezigeneračním střetu ve druhém semifinále Miami Open 2019.