Mezi prezidentem Hong Kong Tennis Association a WTA není vše v pořádkuHerbert Chow Siu-Lung

Veřejný výbuch od Hong Kong Tennis Association (HKTA) na kanadské tenistce Eugenie Bouchardové za její odstoupení od inauguračního Hong Kong Open v září 2014 je to vyšlo draho. Prezidentka HKTA Herbert Chow Siu-Lung nyní Ženskou tenisovou asociací (WTA) získala 10 000 dolarů. Dvacetiletý měl citovala únavu z jejího tahání mimo akci.

obrázky badmintonového hřiště

Podle zprávy South China Morning Post se WTA domnívá, že ze strany asociace došlo k porušení kodexu chování, a uvedla, že tyto komentáře poškodily pověst a finanční zájmy společnosti Bouchard.

S úředníky HKTA s prezidentem Herbertem Chowem Siu-lungem pokuta neklesla příliš dobře a řekl, že byl z akce WTA zklamán.

„Považuji to za akt šikany a zastrašování a žádám, aby tato rada (HKTA) reagovala zodpovědně na takovou nespravedlnost ze strany WTA,“ cituje Chow zpráva.

'Jsem zklamaný, že WTA podnikla tuto drobnou akci, aby potrestala novou událost v kalendáři WTA, která byla provozována tak úspěšně,' uvedl Chow ve zprávě.

„Jsem zmatený, že WTA ignorovala úsilí hongkongského Tennis Open a soustředila se pouze na ochranu a zkažení jednoho hráče.

„Doložka o chování, kterou citovali, měla chránit všechny tři zúčastněné strany: turnaj, WTA a hráče. HKTA se proti této pokutě rozhodně odvolá a také bude žádat omluvu od WTA, “dodal.

Nyní je to osobní

Výkonný viceprezident WTA Laurence Applebaum zopakoval, že Hong Kong Tennis Open byl úspěch, ale Siu-lungovy poznámky o kanadské jedničce nebyly odvolány. Applebaum řekl, že Bouchard se nedopustil žádného porušení, které by se u Siu-lung nedostalo dobře.

Upozorňujeme, že WTA neuložila Hong Kong Tennis Open pokutu. Pokuta je porušením kodexu chování, kterého se Herbert Chow dopustil za znevažující komentáře uvedené v původním oznámení.

Kodex chování slouží jako vodítko pro přijatelné profesionální chování nejen hráček, ale i turnajových funkcionářů a pomocného personálu, protože se týká propagace pozitivního obrazu ženského profesionálního tenisu. Nakonec je důležité poznamenat, že všichni hráči WTA si jsou vědomi požadavku přihlásit se na každou událost WTA, alespoň šest týdnů od začátku turnaje. Eugenie Bouchard nikdy oficiálně nevstoupila na Hong Kong Tennis Open a v důsledku toho se nedopustila žádného porušení pravidel WTA, řekl Applebaum.

nejlepší místo pro nákup tenisek

Tato záležitost brzy eskalovala, když Siu-lung odmítl zaplatit pokutu. Na základě připomínek pana Lawrence Applebauma se zdá, že pokuta je osobní a není zaměřena na HKTO ani HKTA. Za takových okolností žádám, aby rada nepodnikla žádné kroky a nezaplatila pokutu, protože počkám a uvidím, co mi WTA může osobně udělat, napsal Chow radě HKTA.


Populární Problémy

Jste připraveni na konečný výlet? Chcete vidět Aljašku jako málokdo? Zažíváte bezkonkurenční turistiku, plavbu lodí a divokou zvěř? Dálnice Jamese W. Daltona, zkráceně Dalton Highway, nabízí toto vše a ještě mnohem více. Cesta byla ...

No. 1 Iowa se v pátek večer utká s Minnesotou v zápase 15 nejlepších zápasů. Pokud nemáte síť Big Ten Network, můžete zápas sledovat online naživo.

Jak se zbavit vrány. Vrany jsou extrémně inteligentní a vynalézaví ptáci, ačkoli někteří lidé je považují za nepříjemné. Jsou to zdatní ptáci, kteří se mohou rychle naučit novým dovednostem, jako je otevření tašky, aby se jídlo a módní nástroje dostaly z ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Spurs vs Lakers online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Spurs vs Warriors online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.