Živý stream American Idol: Jak se dívat online zdarma (2021)

The

ABC Obsazení seriálu 'American Idol' v sezóně 19Dlouho trvající soutěž ve zpěvu Americký idol vrací se ke své čtvrté sezóně v neděli 14. února ve 20 hodin na ABC ET/PT.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho přímý přenos zde Americký idol online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Americký idol živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

cena tenisových raket

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos ABC (live na většině trhů) a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. ABC je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:Zkušební verze AT&T TV zdarmaJakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Americký idol živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Americký idol živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Americký idol žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Ukázka 19. série „American Idol“Hrát si

Ryan je PŘIPRAVEN - American Idol 2021 na ABC Když ta magie přijde do místnosti, přivede nás všechny k životu 🤩 Ryan Seacrest je PŘIPRAVEN na premiéru filmu #AmericanIdol, 14. února. Jste ?! Podívejte se na American Idol 2021 na našem oficiálním webu: americanidol.com Like American Idol na Facebooku: facebook.com/AmericanIdol Sledujte American Idol na Twitteru: twitter.com/americanidol Sledujte American Idol na Instagramu: instagram.com/americanidol/ AMERICAN… 2021-01-23T18: 00: 09Z

V neděli 14. února má premiéru 19. sezóna Americký idol , čtvrtý na ABC. Ryan Seacrest se vrací jako hostitel, Bobby Bones je interním mentorem a Katy Perry, Lionel Richie a Luke Bryan se vrací jako porotci.

Podle tiskové zprávy ABC Po celonárodním hledání talentů se diváci vydají na cestu s našimi porotci v Los Angeles v Kalifornii; San Diego, Kalifornie; a Ojai v Kalifornii, kde ikonické porotcovské konkurzy přehlídky překvapí diváky i naděje s dosud neviděnými zvraty.

Soutěžící v premiérovém dílu patří Claudia Conwayová, dcera Trumpova poradce Kellyanne Conwayové. Mezi další uchazeče patří Stephen Henry, Anilee List, Jason Warrior, Nia Renee, Mario Adrion, DJ Johnson, Ryan Romano, Jessica Smalley, Stelle Amor, Grace Kinstler, Benson Boone a Bella Lucareli.

Ve druhé epizodě, odvysílané v neděli 21. února, patří mezi účastníky audiencí Liahona Olayan, Ammon Olayan, Calvin Upshaw, Willie Spence, Yurisbel, Ace Stiles, Chayce Beckham, Anthony Guzman, Hannah Everhart, Amanda Mena a Casey Bishop.

V rozhovoru před show řekl Bones Průvod že show si uvědomuje velkou roli, kterou sociální média hrají při objevování v dnešní době.

Modla uznává skutečný svět, což znamená, že si je vědom toho, že lidé získávají [známost] z TikTok a Instagramu. Říkáme: „Skvělé, buď přesně takový, jaký jsi, nehodláme tě změnit - podívejme se, kam až tě dovede tvůj talent a hlas.“

Také škádlil některé nadcházející změny pro Hollywood Week a řekl: Trochu jsme změnili kategorie, kde si lidé mohou vybrat formát. To je tedy změna. V Hollywood Week šli porotci do místností o něco více než kdy předtím a spolupracovali také se soutěžícími. V loňském roce jsme měli duety, ale velkým letošním zvratem bylo, že rozhodčí spárovali lidi.

Americký idol vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Jannik Sinner byl ve čtvrtek ohromen šťastným poraženým Arthurem Rinderknechem na akci Lyon ATP 250.

Texas a Georgia se na Nový rok utkají v obrovské soutěži Sugar Bowl. Zde je návod, jak sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Pokud s tenisem začínáte, je to pro vás ideální článek. Přečtěte si o všech různých typech tenisových úderů a o tom, kdy je použít.

Zde je návod, jak sledovat film „Victoria Gotti: Dcera mého otce“ online, i když nemáte kabel ani Doživotní.

Podívejte se na žebříček ATP a WTA v týdnu od 23. srpna, který vedou Novak Djokovic a Ashleigh Barty. Zatímco Djokovič začíná svůj 335. týden jako světová jednička, pro Bartyho je to 90. takový týden.