Jak sledovat „Údolí boomu“ online bez kabelu

GettyValley of the Boom „Nová šestidílná minisérie o internetové bublině 90. let, která kombinuje skriptovanou beletrii se skutečnými rozhovory v dokumentárním stylu, má premiéru v neděli 13. ledna.

První dvě části seriálu se budou vysílat 13. ledna v 21:00 ET/PT na kanálu National Geographic , zatímco části 3 a 4 se budou vysílat 20. ledna a části 5 a 6 27. ledna. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat Valley of the Boom epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:cvičení pro tenisový loket mayo clinic

FuboTV

National Geographic je jedním z více než 75 živých kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat epizody až tři dny po jejich odvysílání i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

kontinentální přilnavost v tenise

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně National Geographic. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

jak funguje popruh na tenisový loket

National Geographic Channel je součástí balíčku Sling Blue Channel. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled „Valley of the Boom“

Odehrálo se mnoho pořadů, dokumentů a dalších forem médií založených na dot-com boomu a krachu devadesátých let, ale nikdo nikdy nevyprávěl příběh takovým způsobem Valley of the Boom , šestidílná minisérie, kterou vytvořil, režíroval a produkoval Matthew Carnahan , stejný názor jako Showtime’s dům lží .

Jeho jedinečnost pochází z jeho vyprávění, as Valley of the Boom mísí skriptovanou beletrii s rozhovory v dokumentárním stylu s jednotlivci, kteří byli ve středu skutečného příběhu. Je tu spousta rozbití čtvrté zdi, což je prvek, který diváci poznají z podobných dům lží a The Big Short , ale skok tam a zpět mezi fikcí a dokumentem je obzvláště jedinečný.

Zaniklost představení však jde mnohem dál. Mezi pozoruhodné momenty celé série patří rapová bitva, interpretační tanec a loutka, která hraje Billa Gatese (kontext necháme jako překvapení). Je tu také John Karna ( Scream: Televizní seriál , Lady Bird ) nejen hraní beletrizované verze spoluzakladatele Netscape Marc Andreessen , ale také provádění rozhovorů v reálném životě po show přiznává, že nemohli získat skutečného Andreessena. Lamorne Morris ( Nová holka ) je také obvyklý rozbíječ čtvrté stěny, protože hraje jak postavu ve skriptované části, tak vypravěče.

profesionálních tenistů, kteří začali pozdě

Tak jako Vysvětluje Tim Goodwman z The Hollywood Reporter v jeho recenzi pořadu nebude jedinečný styl chutný pro všechny, ale pro ty, kteří se do něj chtějí pustit, je to příjemný zážitek.

Valley of the Boom Nebude to pro každého, protože to bezpochyby roztrhá, jak by měl být příběh vyprávěn, a vezme přístup vše-a-kuchyň-umyvadlo k velmi důležitému (a často vtipnému a ohromujícímu a revolučnímu) momentu v podnikání a kulturní historie, a má z toho spoustu legrace, píše. A Hádej co? Ta zábava je nakažlivá.

Série se zaměřuje na tři start-upy během boomu dot-com v polovině 90. let: Netscape, webový prohlížeč, který byl spoluzakladatelem výše zmíněného Andreessena a šel bojovat s Microsoftem v tom, co bylo známé jako první válek prohlížeče; theGlobe.com, sociální síť založená studenty Cornell Stephanem Paternotem a Toddem Krizelmanem, což byl Facebook před Facebookem; a Pixelon, web pro streamování videa, který založil podvodník a odsouzený zločinec Michael Fenne (vlastním jménem David Kim Stanley, hraje Steve Zahn v show), získal proslulost masivní 16 milionů dolarů zahájení party to představovalo The Who, KISS, Tony Bennett, Faith Hill, Dixie Chicks a další, a poté rychle klesly, když se zjistilo, že jeho technologie byly drasticky nadhodnoceny.

Zkombinujte zajímavý zdrojový materiál se zvlášť neporovnatelným způsobem vyprávění a máte něco, co má potenciál být rovnocenné, zábavné a informativní.