Andrey Rublev poté, co vyhrál Pavlyuchenkova zlato ve smíšené čtyřhře: „Je to jako film, který budeme mít po celý život“

Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev získávají zlatou medaili ve smíšené čtyřhře

Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev získávají zlatou medaili ve smíšené čtyřhře

Zdravé párování Anastasie Pavlyuchenkové a Andrey Rublev minulý týden na olympijských hrách v Tokiu uchvátil všechna srdce tenisových fanoušků s jejich nepředvídatelnými a nádhernými dovádění. A své vzrušující tažení zakončili na jedničku ziskem zlaté medaile v případě smíšené čtyřhry.

Duo Pavlyuchenkova a Rublev, reprezentující Ruský olympijský výbor (ROC), porazilo své krajany Elenu Vesninovou a Aslana Karatseva v napínavém all-ruském střetnutí, které šlo až k drátu.

Zápas byl rozhodnut v tiebreaku zápasu místo rozhodující sady poté, co si oba týmy rozdělily úvodní sady mezi sebou. A čtvrtá nasazená dvojice Rublev a Pavlyuchenkova těsně skončila na vrcholu 13-11, dokonce si cestou zachránila mečbol.

L-R: Elene Vesnina, Aslan Karatsev, Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev na stupních vítězů

L-R: Elene Vesnina, Aslan Karatsev, Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev na stupních vítězů

Vítězství znamená první zlatou olympijskou medaili pro Pavlyuchenkovou a Rublev. Ten druhý ve skutečnosti ochutnává slávu při své debutové olympijské účasti.

Andrey Rublev později promluvil s Trenni Kusinerekem olympijského kanálu a popsal mnoho emocí, které mu proběhly myslí, když po hodině a 53 minutách boje padal na zem. Třiadvacetiletý mladík v první řadě tvrdil, že cítí úlevu.

badmintonová kresba
'Je to jako úleva, odneseš všechny ty sračky a cítíš úplnou úlevu,' řekl Rublev.

Andrey Rublev také hovořil o uskutečnění svého dětského snu ziskem zlaté medaile. Třiadvacetiletý mladík prozradil, že s Pavlyuchenkovou nevěřili, že by to dokázali, dokud to ve skutečnosti neudělali.

'Udělat to pro nás zlatou medaili je něco, o čem jsme mohli jen snít, a my jsme to dokázali,' řekl Rublev. 'Je to jako celý život, když jsi byl dítě, sledoval jsi olympijské hry a po tomto záběru všechno prošlo, když jsi byl dítě, které se dívalo, a teď jsme tady a získáváme zlato pro ROC, pro nás je to něco neuvěřitelného.'

Rublev pokračoval ve srovnání zážitek z „filmu“ a odhalil, jak se mu všechny jeho roky dospívání vrátily ve vítězném okamžiku.

'Pro nás jako zemi nebylo možné vymyslet lepší scénář,' řekl Rublev. 'Je to jako film, který s Nasťou budeme mít s sebou po celý život.' V tomto konci jsme vyhráli, to se nedá slovy. V tu chvíli se vám před očima mihne celý život; jak jste vyrostli, jak jste trénovali, jak jste sledovali olympijské hry v televizi. A teď se to děje nám. Totální euforie. '

„Bojovali jsme jako blázni“ - Anastasia Pavlyuchenkova o svém partnerství s Andrey Rublev

Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev získali na olympiádě spoustu srdcí

Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev získali na olympiádě spoustu srdcí

Před tímto týdnem Andrey Rublev nikdy nehrál v profesionálním tenise smíšenou čtyřhru. Anastasia Pavlyuchenkova mezitím prohrála všech šest zápasů smíšené čtyřhry, které hrála.

Ale ti dva v Tokiu instantně gelovali a navzájem se doplňovali ve hře jako ostřílený tým dvojic.

Anastasia Pavlyuchenkova si vzala čas na přemýšlení o tom, jak velký byl jejich úspěch, vzhledem k tomu, že ani ona, ani Andrey Rublev nejsou pravidelnými účastníky turné ve čtyřhře.

'Nejsme hráči čtyřhry,' řekla Pavlyuchenkova olympijskému kanálu. 'Samozřejmě nikdo nečekal, že zde vyhrajeme zlatou medaili, takže je to úžasný pocit, který jsme dokázali i my.'

Anastasia Pavlyuchenkova a Andrey Rublev si užili spoustu zábavy, jak to zamýšleli při zahájení kampaně smíšené čtyřhry. Ale také v každém zápase bojovali o srdce; všechny čtyři jejich výhry v turnaji přišly v zápasových tiebreacích.

wii sportovní stolní tenis

Třicetiletá Pavlychenkova, která se před dvěma měsíci dostala do finále dvouhry Roland Garros, byla nadšená z toho, že tak brzy poté, co v Paříži přišla, získala největší titul svého života. Mluvila o tom, jak byla hrdá na víru a bojovnost dua.

'Musím říct, že každý zápas bojujeme jako blázni, takže to hodně pomáhá.' Věříme. Bojujeme. Snažíme se užívat si, “dodala Pavlyuchenkova.

Stojí za zmínku, že zábava, kterou si Anastasia Pavlychenkova a Andrey Rublev jako tým užili, nekončila mečbolem; pokračovalo to i na stupních vítězů. Poté, co Rublev pomohl Pavlyuchenkové s její medailí, předstírala, že nosí i jeho medaili, než ho přijala jako dva sdílené smíchy.

Týden, který začal jako „něco zábavného“ pro Anastasii Pavlyuchenkovou a Andrey Rublev, skončil tím, že získali největší čest svého života. Jejich fanoušci by doufali, že uvidí duo i na grandslamových turnajích smíšené čtyřhry, a nadále budou všechny bavit svou roztomilostí a zábavným vztahem.

Populární Problémy

Sycení vlastních nápojů je zábavný a cenově výhodný způsob, jak přimět vaše oblíbené nápoje k šumění! Může být syceno mnoho různých nápojů, včetně vody, tonik, džusů, čaje, koktejlů a vína. Přidejte suchý led do svého oblíbeného nápoje pro ...

Zde je návod, jak sledovat každou hru SEC Tournament 2020 online bez kabelu.

Kvalifikace na Australian Open skončila ve středu a pravděpodobně nejzajímavější jméno, které z nich vyšlo, bylo Carlos Alcaraz.

Vítěz druhého kola US Open Alexander Zverev se v neděli utká s Dennisem Novakem v prvním kole Roland Garros. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.

The Chiefs and Saints se potkají v potenciálním Super Bowlu v neděli. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Jak rychleji sundat rovnátka. Zubní rovnátka fungují tak, že vyvíjejí nepřetržitý tlak po určitou dobu, aby pomalu pohybovaly zuby určitým směrem. Http://www.webmd.com/oral-health/guide/braces-and-retainers#2 Problém je v tom, že ... .