Andrey Rublev mluví o „odpovědnosti“ v nové roli kmotra dcery Daniila Medveděva

25letý hráč si udržoval dobré nálady poté, co zvedl svou první trofej ATP Masters 1000 v Monte Carlu.

SLEDUJTE: Tenisový kanál živě pojednává o osvěžující upřímnosti Andrey Rubleva v éře sportu, kde jsou sportovci trénováni k tomu, aby často dávali robotické odpovědi.

Světová šestka Andrey Rublev si během tohoto víkendu na Rolex Monte Carlo Masters získal srdce celého světa – a to jak svým způsobem se bránil, aby porazil Holgera Runea 5-7, 6-2, 7-5 ve finále a pro jeho veselá upřímnost v rozhovorech po celý turnaj.Poté, co v neděli zvedl svou 13. trofej ATP – a svou první na úrovni Masters 1000 –, Rublev neustále přicházel smích když otevřel svou novou roli kmotra šestiměsíční dceři krajana Daniila Medveděva Alise.„Kmotr“ je víc než jen titul, Rubleve řekl , mluvil se Sofií Kolodkinou z Championatu po zápase – a zjevně to přichází s nečekaným souborem povinností:

„Kněz pronesl takovou řeč [o mých povinnostech], že jsem dokonce řekl: ‚Co by pak měla Danya dělat, když to všechno musím udělat já?‘ Načež kněz řekl, že Daniil musí finančně podporovat svou rodinu,“ řekl 25. -letý vzpomínal.'Zeptal jsem se ho, jestli je možné přejít, protože to vypadá, že mám mnohonásobně větší zodpovědnost než Dani!'  Andrey Rublev (vlevo) získal ve své roli kmotra Daniila Medveděva zcela novou sadu povinností's (right) daughter.

Andrey Rublev (vlevo) dostal ve své roli kmotra dcery Daniila Medveděva (vpravo) zcela nový soubor povinností.rakety na stolní tenis

'Nyní jsem zodpovědný za to, abych se ujistil, že věří v Boha,' vysvětlil. 'Musím se za ni každý den modlit, dbát na to, aby nesundala svůj kříž, a také se postarat o to, aby z ní vyrostl dobrý a laskavý člověk!'Dobrý a milý člověk? Zdá se, že Alise je v tom případě ve skvělých rukou, přičemž Rublev si získal pověst jednoho z nejhezčích kluků na turné. Pro další důkaz se podívejte na sociální sítě, abyste viděli, jak mu kolegové profesionálové blahopřáli své první vítězství na Masters 1000 .

Autenticita Rubleva je kvalita, kterou Andy Roddick tleskali během živého vysílání Tennis Channel – když v rozhovoru s Chrisem Eubanksem a Brettem Haberem zdůraznil, že tento sport potřebuje nové a poutavé osobnosti.

'Pokaždé, když promluví, je to tak syrové a jako hráč je to srovnatelné,' řekl Roddick. „Myslím, že my [profesionální sportovci] všichni tuto falešnou bravuru mnohokrát předkládáme. Pro naši vlastní ochranu, ať už je to cokoli, se snažíme kolem sebe vytvořit určitý příběh, ale nezdá se, že by ho to zajímalo. Jen nám chce říct, co si myslí.

'To, jak během rozhovorů ubývá a plyne... To je prostě skvělé. Pokaždé, když mluví, přistihnu se, že se směju.'

Navzdory tomu, že získal svůj dosud největší titul v Monte Carlu, Rus nemá žádné dny volna, který se již připravuje na obhajobu titulu na podniku ATP 250 v Banja Luce v Bosně a Hercegovině (dříve Bělehrad).

samsung smart tv disney plus

Rublev, nasazená dvojka, čeká ve druhém kole na vítěze mezi Juanem Pablo Varillasem a Hugo Gastonem.

Populární Problémy

Krystaly Swarovski vytvářejí ohromující šperky, ale udržovat je čisté může být někdy výzva. Krystaly Swarovski mají tenké ochranné zlaté nebo rhodiové pokovení, což omezuje metody čištění šperků, které lze bezpečně použít ....

Jak vyrobit roztomilé oblečení. Vystoupit ze dveří s vědomím, že vypadáte skvěle, vám připadá báječné, ale je tak snadné podívat se den co den do svého šatníku a mít pocit, že nemáte co na sebe! Ať už chcete s oblečením udělat lepší oblečení ...

Roger Federer nedávno hovořil o možnostech v nadcházející sezóně a o tom, co doufá, že uvidí ve svém comebacku. Švýcar také upozornil, že podpora fanoušků je klíčovým prvkem každého velkého zápasu.

Jak načerpat energii po ranním tréninku. Máte energii vstávat brzy ráno, abyste si stihli zacvičit před prací nebo školou, ale jakmile vaše cvičení skončí, máte pocit, že se zhroutíte - co děláte? Jíst ...

Video: Top 10 raketových úderů v tenise

Tenisoví obři svázaní uzlem: Přinesly jim jejich milenky štěstí?