Andy Murray dostal divokou kartu pro Australian Open 2021

Andy Murray na Australian Open 2019

Andy Murray na Australian Open 2019

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray získal divokou kartu na Australian Open 2021, pořadatelé turnajů oznámili v neděli v Melbourne.

Murray je trojnásobný vítěz Major, ale v současné době je v žebříčku ATP zařazen na číslo 122. V minulosti se v minulosti dostal do finále Australian Open pětkrát a pokaždé skončil druhý nejlepší.

Během svého posledního vystoupení v Melbourne (v roce 2019) Murray ztratil v prvním kole pětisetový thriller se Španělem Roberto Bautistou Agutem. Třiatřicetiletý muž se na pozápasové tiskové konferenci rozplakal a tvrdil, že si není jistý svou tenisovou budoucností.

Andy Murray však v roce 2021 dostane další šanci na položení rukou na kýženou trofej.

'Vítáme Andyho Murraye zpět v Melbourne s otevřenou náručí,' řekl v neděli ředitel turnaje Australian Open Craig Tiley. „Jako pětinásobný finalista byl nedílnou součástí tolika úžasných zápasů a dějů v nedávné historii Australian Open. Jeho odchod do důchodu byl emocionální okamžik a vidět ho, jak se vrátil, podstoupil velkou operaci a postavil se zpět, aby se znovu dostal na turné, bude vrcholem AO 2021. '

Mezitím indický Sumit Nagal získal asijsko-pacifickou divokou kartu do hlavního slosování mužů. Třiadvacetiletý Nagal je v současné době na světovém žebříčku číslo 136 a na Australian Open se poprvé představí v hlavním tahu.

Níže je uveden kompletní seznam dosud udělených divokých karet pro Australian Open:

Hlavní zástupci losování mužů - Christopher O'Connell (AUS), Marc Polmans (AUS), Alex Bolt (AUS), Thanasi Kokkinakis (AUS), Aleksandar Vukic (AUS), Andy Murray (GBR), Sumit Nagal (IND), jeden WC bude určeno.

Divoké karty hlavních tahů žen - Daria Gavrilova (AUS), Astra Sharma (AUS), Maddison Inglis (AUS), Lizette Cabrera (AUS), Arina Rodionova (AUS), Destanee Aiava (AUS), Wang Xiyu (CHN), jedno WC do být odhodlaný.

Návrat Andyho Murraye ze dvou operací kyčle byl inspirujícím příběhem

Andy Murray během tréninku na Australian Open 2019

Andy Murray během tréninku na Australian Open 2019

Andy Murray vzdoroval šancím tím, že se vrátil na profesionální okruh, přestože podstoupil dvě operace kyčle, a v tomto procesu se pro mnohé stal zdrojem inspirace. I 23násobná vítězka Major Serena Williamsová mluvila o svém potěšení z Murrayova návratu poté, co se letos dostal do druhého kola US Open.

„Byl jsem za něj opravdu šťastný, Řekl Williams na US Open . Miluji jeho drť. Vždycky jsem to miloval, ještě předtím, než jsme hráli čtyřhru. Vždycky jsem říkal, že mi hodně připomíná mě. Jsem jen velký fanoušek. Bylo to opravdu dobré, protože vím, jaké to je být dole, vím, jaké to je být zraněný, vím, jaké to je být započítán. Měl jsem pocit, že to pro něj byla opravdu odvážná výhra, a byl jsem opravdu šťastný.

Brit vyhrál European Open v Antverpách v roce 2019 - jeho první titul ATP od operací - ale zranění pánve ho donutilo vynechat první čtvrtinu sezóny 2020. Poté následovalo přerušení turné kvůli pandemii a obnovení hry Andy Murray na svých turnajích absolvoval 3-4.

Třiatřicetiletý hráč také vzal divokou kartu do akce ATP na Delray Beach v prvním lednovém týdnu. Zdá se, že Murray se pevně zavázal plně využít každou příležitost, která se mu naskytne.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat film Happy Days of Garry Marshall online zdarma.

V sobotu se Elise Mertens a Kristyna Pliskova utkají mezi sebou o postup do finále Prague Open 2020. Setkání je jejich třetím na turné, přičemž Mertens v obou předchozích setkáních převažuje.

Najděte perfektní násypku nebo koš na míče, které uložíte, vyzvednete a pohodlně přinesete tenisové míčky na hřiště, abyste vylepšili svoji hru.

Jak používat kukuřičné čepice. Kukuřice, také nazývané helomy, jsou zesílená kůže, která se obvykle tvoří na chodidlech. Obvykle jsou způsobeny třením o vaši nohu. [V161376_b01]. 22. dubna 2020. Zhuštění je přirozený způsob, jak se pokožka chránit, ...

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda 11 s názvem „Veřejné projevy sváru“ se koná ve 20 hodin. ET.