Andy Murray bude hrát Miami Masters poté, co získá zástupný znak

Andy Murray v akci na akci v Rotterdamu

Andy Murray v akci na akci v Rotterdamu

Andy Murray se může objevit v Miami Masters, který začíná za několik dní. Třiatřicetiletému hráči byl udělen divoký vstup do floridského turnaje, který bude zahájen 22. března a skončí 4. dubna.

Andy Murray se naposledy představil na Miami Masters v roce 2016; od té doby byl pryč kvůli svým zraněním. Dvojnásobný bývalý šampion (2009 a 2013) Murray prodělal v letech 2018 a 2019 vážné problémy s kyčlí, které téměř skončily jeho kariéru.

Naposledy hrál Andy Murray ve finále Miami Masters v roce 2015, kdy prohrál s Novakem Djokovičem.

Skot hrál na akci v Rotterdamu začátkem tohoto měsíce, ale odstoupil z právě probíhajícího dubajského tenisového mistrovství kvůli narození jeho čtvrtého dítěte. Nedávno hovořil s People Magazine o návratu ke sportu, který miluje, a zároveň osvětlil zvláštní pouto, které sdílí s Miami.

'Je to město, které miluji, a za posledních 15 let jsem zde strávil spoustu času, cítím se dobře,' řekl Murray. 'Ale v příštích několika měsících chci hrát zápasy - zejména proti špičkovým hráčům - zapracovat na své hře a šplhat po žebříčku.' Chci se vrátit ke sportu, který miluji. '

Oficiální twitterový server Miami Open také sdílel zprávy o účasti Andyho Murraye a napsal:

„Nejšťastnější z pondělí! @andy_murray Nemůžu se dočkat, až tě uvidím na hřišti! '

Andy Murray sdílí některé poznatky o svém procesu obnovy

Kyčelní operace Andyho Murraye si na jeho těle rozhodně vybraly daň. V jednu chvíli v roce 2019 nebylo jisté, že si ještě někdy zahraje.

Odtamtud, aby se vrátil k hraní na Miami Open, si od bývalé světové jedničky vyžádalo chvályhodné úsilí.

'Posledních pár let bylo opravdu těžkých,' řekl Murray. `` Po operaci nebyly žádné záruky, že budu hrát znovu, ale velmi tvrdě jsem pracoval na své kondici a za posledních několik měsíců jsem se cítil nejlépe, jak už roky mám. Budu si muset dávat pozor na to, jak se můj plán posouvá vpřed, ale jsem nadšený, že se budu moci vrátit do soutěže - s kovovým bokem. '

Populární Problémy

Kriticky uznávaný pořad Cinemax 'Warrior' je zpět pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Cinemax.

Tým Indian Aces Hamburg / Dubaj, 23. září 2014: UFA Sports, exkluzivní agentura International Premier Tennis League (IPTL) pro svět.

Dnes večer je finále sezóny 7 „Project Runway All Stars“. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu, jak se vysílá, online prostřednictvím živého přenosu.

„Deadliest Catch“ má premiéru v sezóně 15 9. dubna 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Angelique Kerberová, která letos nezískala titul, zahájila svůj poslední turnaj roku 2017 WTA Elite Trophy poraženě.

Masayuki Ito se v sobotu večer ujme Jamela Herringa v očekávaném zúčtování. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.