Andy Murray říká, že by bylo „působivé“, kdyby Novak Djokovič dokončil sedmé místo na konci roku č. 1, tvrdí, že velká 3 sportu „zcela dominovala“

Novak Djokovic (L) a Andy MurrayNovak Djokovič si po letošním vítězství na Australian Open, Roland Garros a Wimbledonu upevnil svoji pozici v žebříčku světové jedničky. Kromě některých hrdinství od Daniila Medveděva pravděpodobně Djokovič po sedmé skončí rok jako světová jednička, čímž překoná historický rekord Peta Samprase v počtu šesti.

Když byl požádán, aby se vyjádřil k úspěchům Novaka Djokoviče, trojnásobný grandslamový šampion a bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray řekl, že Srb udělal během své kariéry „velmi působivé“.'(Novak Djokovic) to udělal sedmkrát, aby se dostal na č. 1 (je působivé),' řekl Murray ATP . 'Ale když se podíváte na jeho další roky, nejsou ani příliš ošuntělí.' V těch letech je spousta finišů č. 2 a č. 3 a vyhrává Slamy a vyhrává spoustu akcí, takže je to působivé. '

Murray je jediným hráčem mimo Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče, který od roku 2004 ukončil kalendářní rok jako světová jednička, což zdůrazňuje, jak působivá byla Velká 3 za posledních pár desetiletí.

Podle Murraye mají Big 3 bezkonkurenční snahu a hlad po úspěchu, a proto tomuto sportu „zcela dominovali“.

„To, co všichni ti kluci (Velká 3) dělali, bylo úžasné. Dokončit č. 1 a také nehrát spoustu akcí je podle mě opravdu působivé, “dodal.
'O tom, co ti kluci udělali, se toho moc říct nedá.' To je neuvěřitelné. Ve sportu zcela dominovali. Jejich touha a láska ke hře je evidentně neuvěřitelně vysoká a mentálně si myslím, že je to nejtěžší. '

Novak Djokovic na prahu historie

Novak Djokovič s trofejí Wimbledon 2021tenisová raketa pro 3 roky

Historie láká Novaka Djokoviče na US Open 2021. Světová jednička se chce stát prvním mužem od Roda Lavera v roce 1969, který dokončí Calendar Slam.

Ale v sázce je pro Srba mnohem víc. Djokovič je v současné době děleno s Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem na čele žebříčku všech dob Slam s 20 majory. Vítězství na US Open, kde je drtivým favoritem, ho poprvé v kariéře posune přes soupeře.

Federer oznámil své odstoupení z akce kvůli hrozící operaci kolene, zatímco otazníky obklopují Nadalovu kondici poté, co se stáhl z Cincinnati Masters s odvoláním na chronický problém s nohou.

Djokovič také nemusí být v nejlepším stavu. Srb neodehrál ani jeden zápas od olympijských her v Tokiu, kde prohrál v zápase o bronz ve dvouhře, a poté se stáhl ze zápasu o bronz ve smíšené čtyřhře s odvoláním na zranění.

Srb se nezúčastnil akce Masters 1000 v Torontu a také odstoupil z Western & Southern Open v Cincinnati. To znamená, že zamíří na US Open, aniž by hrál zahřívací akci.

jak sledovat oscary 2019 bez kabelu

Populární Problémy

Ivanisevičova předpověď, že Rafael Nadal nebude mít proti Novakovi Djokovicovi šanci, mu vybuchla do tváře. Poté, co Nadal pohodlně získal titul Roland Garros, Ivanisevič řekl, že skutečně věřil, že Djokovič je favoritem

Jak vytvořit dvorek na badminton. Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému. Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností ...

Jak kopnout do cíle (ragby). Vykopnutí branky je jedním z nejdůležitějších aspektů ragby, protože dnešní hry rozhodují trestné góly a konverze. Dobrému gólovému kopači lze obvykle zaručit místo v týmu. Budeš...

Zajímá vás, jak streamovat fuboTV online na PC nebo Mac? Připravili jsme pro vás průvodce krok za krokem, který lze snadno sledovat!

Pebble Beach Pro-Am 2019 je událost, kterou musíte sledovat. Zde je návod, jak sledovat turnaj online, pokud nemáte kabel.