Andy Roddick říká, že Bianca Andreescuová „přivádí všechny do žlabu s ní“, tvrdí, že Kanaďan je „jako naftový motor“

Bianca Andreescu

kde sehnat tenisové sukně

Bývalý americký šampión Andy Roddick nedávno přemýšlel o Biance Andreescuové a intenzivních zápasech, ve kterých se často ocitá. Roddick přirovnal světovou jedničku k „dieselovému motoru“, protože měla tendenci pomalu startovat a poté explodovat do života.

Andreescu bojoval kolem vzdorné Harriet Dartové ve druhém kole Národní banky 2021 Open v úterý zvítězilo 6-1, 3-6, 6-3 po dvou hodinách a dvou minutách hry. Pro Andreesca to bylo deváté letošní třísetové vítězství.

Kanaďanka v této sezóně také prohrála několik blízkých střetnutí, včetně porážky v prvním kole Tamary Zidansek na Roland Garros. V tomto zápase Andreescu sloužil na místo ve druhém kole, ale byl zlomený a nakonec prohrál rozhodující set 9-7.

Roddick věří, že Andreescu vkládá do zápasů svůj život a duši, které podle Američana vždy zahrnují horskou dráhu emocí.

'Emoce, jaksi přivádí všechny do žlabu s ní, udělá z toho trochu rvačky,' Řekl Roddick, když hovořil na Tennis Channel . 'Poznáte to, když není šťastná, poznáte, když je kvůli něčemu napumpovaná.'

Andreescu oslavil její vítězství nad Dartem nadšeně a naléhal na montrealský dav, aby zvýšil hlas.

Roddick vysvětlil, jak reakce Kanaďanky dokázala, jak moc pro ni vítězství znamenalo. Poté porovnal Andreesca s „dieselovým motorem“ a poukázal na to, že Kanaďan, stejně jako stroj, potřebuje nějaký čas, aby našel její drážku.

'Myslel jsem, že reakce na konci zápasu nebyla taková, jako by vyhrála první kolo na jakémkoli turnaji, byla to úleva, byla to radost, bylo skvělé to vidět znovu,' řekl Roddick.
'A ona potřebuje tyto zápasy, je trochu jako naftový motor,' dodal. „Trochu (jí) to trvá. Miluje tyto tři settery, miluje jejich povahu pouličních bojů, a pokud jich dostane ještě pár, pak dávejte pozor. '

Bianca Andreescu ráda bojuje a hloubá: Eugenie Bouchard

Bianca Andreescu na Wimbledonu 2021

Bývalá finalistka Wimbledonu Eugenie Bouchardová se nedávno připojila k panelu odborníků na Tennis Channel. Kanaďan, který byl součástí diskuse ohledně krajanky Biancy Andreescuové, do značné míry souhlasil s hodnocením Andyho Roddicka.

Bouchard také poukázal na to, že Andreescu má ve zvyku produkovat pozdní návraty v zápasech.

'Žlabu, Andy, to je trochu intenzivní,' řekl Bouchard. 'Ale ano, ráda bojuje a hloubá se do těchto bitev.' Myslím, že právě tam vyniká nejvíc a často ji vídáš vracet se ve třetím setu, když to nečekáš a ona to udělá. '

Populární Problémy

Arantxa Sanchez Vicario velmi ocenila svého krajana Rafaela Nadala a uznala srovnání mezi nimi. Sanchez Vicario také tvrdil, že světová dvojka byla favoritem na letošní vítězství Roland Garros.

Události, které se v Melbourne Parku odehrály během posledních pár týdnů, měly významný vliv na nejnovější žebříček.

USA a Japonsko bojují o olympijské zlato v baseballu. Tato hra nebude v USA v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete stále sledovat naživo.

Martina Navrátilová bude koučovat Agnieszku Radwanskou.