Approach Shot in Tennis

Approach Shot in Tennis

Approach Shot (podstatné jméno) [uh – prohch shot]V tomto článku se budeme zabývat tím, co je přístupová střela v tenise, spolu s příklady a běžnými problémy, se kterými se hráči potýkají.Definice přiblížení

Ofenzivní střela, která umožňuje tenistovi přechod od základní čáry k síti, trefování forhendu nebo bekhendu. Označuje se také jako přístup.Příklady výstřelu přiblížení ve větě

S tímto přístupovým výstřelem neudělala dost, takže ji soupeř snadno předal za vítěze.

Pokud neudržíte míč hluboko na hřišti, váš soupeř se posune dopředu a zasáhne přibližovací střelu, čímž vás dostane do obrany.Kontext pro přiblížení výstřelu

Přiblížení je ofenzivní tenisový úder že hráči zasáhli, aby mohli přejít až k síti a pokusit se uzavřít bod.Hráč obvykle zasáhne tuto ránu, když obdrží krátký míč, který dopadne blíže k čáře podání než základní čára. V ideálním případě tento krátký míč sedí dostatečně vysoko, aby jim umožnil sebevědomý švih, aby umístil míč hluboko do kurtu a přinutil svého soupeře zasáhnout obrannou střelu, kterou pak lze odložit salvou nebo dvěma.

Hráč může zasáhnout přibližovací střelu jako vítěz, ale často se používá nastavovací střela v tom, že se hráč nesnaží získat bod z této střely. Místo toho se pokoušejí vynutit soupeři obranný míč, který lze následně odložit salvou a získat tak bod.Běžné problémy

Zde je několik běžných problémů, které se vyskytují při přiblížení.Blíží se příliš brzy

Mnoho hráčů se pokouší odpálit míč, který byl jejich soupeřem zasažen příliš dobře. Příliš brzké přiblížení se často stává, protože hráč je příliš dychtivý.

Uvažujte například o místě, kde váš soupeř zasáhne čistý úder země, který dopadne relativně hluboko do kurtu. Pokud se pokusíte pohnout vpřed a zasáhnout přibližovací střelu, pak možná nebudete schopni dostatečně rychle přejít na síť. Výsledek může vašemu protivníkovi otevřít různé úhly, aby vás snadno minul.

Příliš daleko

Příliš dychtiví hráči mohou provést skvělý přístup, ale následně zavřít síť příliš daleko, což z nich dělá snadný cíl pro jejich soupeře, aby je loboval. Je to delikátní rovnováha. Kvůli laloku se nechcete pohybovat příliš daleko, ale pokud se dostatečně nezavřete, otevřete se přihrávce.

Nedostatek přístupu

Když se přesunete na přibližovací střelu, je důležité trefit míč s jistotou - a v ideálním případě držte míč hluboko v kurtu. To je jeden z důvodů, proč se nechcete přiblížit příliš brzy. Místo toho počkejte na ideální míč, který vám umožní pohyb vpřed s agresivní střelou, která donutí soupeře hrát obranu a nastaví váš volej.

Ball Toss Forhande a bekhendy

Dále vezmeme jednoduché cvičení předních a zadních rukou a přidáme hod míčkem, který donutí vašeho studenta začít hodnotit rychlost míče, trochu rozhýbat nohy a soustředit se na jejich načasování. Začne také simulovat pocit z hraní tenisu tím, že vás a vaše studenty postaví na opačné strany sítě.

S košíkem míčků zamiřte na jednu stranu hřiště a postavte se na středovou čáru služby 2 až 3 stopy od sítě. Nechte své studenty stát ve středu linie služeb, připraveni na forhend nebo bekhend.

V této variantě jemně hodíte tenisový míček směrem k hráči tak, aby před ním skákal zhruba do pasu. Pro vás to může vypadat jako stejné cvičení jako poslední. Pro hráče je však zásadní rozdíl.

Tam, kde se v posledním drilu koule sotva pohybovala a jednoduše se odrážela před hráčem, tato vrtačka nutí hráče posoudit rychlost míče a pomalu upravit jeho polohu tak, aby zajistil kontakt s tenisovým míčkem.

Společné otázky a odpovědi týkající se přiblížení

Kde by měl být v tenise umístěn přibližovací výstřel?

Přibližovací výstřel by měl být zasažen hluboko na hřišti, aby se zabránilo otevírání úhlů, aby vás soupeř mohl projít. Kromě toho bude vaše umístění střely přiblížení záviset na každém bodě, aby udržel soupeře v obraně.

Balení

Máte nějaké dotazy ohledně zasažení přiblížení? Dejte nám vědět v níže uvedených komentářích - rádi vám pomůžeme.

nejlepší tenisové boty pro hraní tenisu

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Liv a Maddie online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Medvedev hledá svoji vůbec první Masters 1000 korunu, ale Nadal mu stojí v cestě.

Jak snížit zakřivení skoliózy. Studie ukazují, že skolióza nebo nepřirozené zakřivení páteře do strany se obvykle začíná objevovat v pozdním dětství nebo v raných dospívajících letech. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/scol ...

Jak vyléčit slzu menisku. Koleno je chráněno chrupavčitým kotoučem ve tvaru písmene C, meniskem. Tlumí vnější a vnitřní okraje kolena a vyrovnává váhu napříč kolenem. Zranění nebo slza v menisku může bránit normálnímu ...

Video: Angelique Kerberové se podařilo zlomit rukojeť rakety!