Živý stream CWS Arkansas vs Florida State: Jak se dívat online

Twitter/RazorbackBSBPřímý přenos hry Arkansas vs Florida State a všechny hry CWS můžete sledovat prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Arkansas Razorbacks a Florida State Seminoles se v sobotu setkají v prvním kole College World Series v TD Ameritrade Park Omaha.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

v tenise

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Arkansas vs FSU (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV , Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

opravit bolest tenisového lokte

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Arkansas vs FSU (a všechny ostatní hry CWS) na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos Arkansas vs FSU (a všechny ostatní hry CWS) na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Arkansas vs Florida State Preview

V loňském roce se Razorbacks (46-18) dostali do finále College World Series podruhé v historii školy a poprvé od roku 1979, ve třech hrách spadli do Oregon State Beavers. Toto je jejich 10. vystoupení na CWS a šesté pod hlavním trenérem Dave Van Horn.

Arkansas odstřelil Ole Miss Rebels 14-1 v rozhodující třetí hře jejich super regionals matchup.

jak nasadit nový grip na tenisovou raketu

Je pro mě jako trenéra vzrušení být toho součástí a sledovat ty kluky, jak oslavují a radost, řekl Van Horn podle Web atletického oddělení Arkansasu . Je to, jak jsem jim řekl na začátku, tlak na mě je během sezóny. To je pro mě zábava. Miluji Omahu. Rád chodím do Omahy. Ale opravdu, opravdu, opravdu to myslím vážně, když [řeknu] chci, aby se tam dostali, a já prostě chci jít s nimi. Byla to prostě neuvěřitelná, neuvěřitelná jízda, cesta nebo jak tomu chcete v této sezóně říkat. Vyhrajte nebo prohrajte, skončí v Omaze a tam budete chtít skončit.

Odlehčovací přípravek Razorbacks Cody Scroggins, výběr devátého kola Boston Red Sox v MLB draftu 2019, nastoupil se dvěma výstupy v horní části druhého a jeho tým skončil 1: 0. Udělal 4,1 shutoutové směny, vzdal se dvou zásahů a nulových procházek a přitom vyškrtl osm, aby vyhrál.

Jo, věděli jsme, že jít do tohoto týmu bylo všechno na palubě pro oba týmy, řekl Scroggins na webu atletického oddělení. Rozteč byla vyčerpaná, takže jsem se tak trochu znal ze všech rukou na palubě, když jsem se zahříval. Věděl jsem, že nadešel můj čas.

Floridský stát (41–21) se prosadil také jako vicemistr College World Series, který se dostal do finále v letech 1970, 1986 a 1999. Jedná se o jejich 23. vystoupení na turnaji a 17. místo pod hlavním trenérem Mike Martinem.

Seminoles zametli LSU Tigers v super regionals, když vyhráli druhou hru 5-4 ve 12 směnách.

Chtěl bych si myslet, že nejsme přes, řekl Martin, podle Demokrat z Tallahassee .

Jedeme do Omahy. Čtyři z mých oblíbených slov jsou „Uvidíme se v Omaze.“ Jsme na naše mladé muže velmi hrdí.

odemykání dveří tenisovým míčkem

Třetí juniorský baskytarista Drew Mendoza, výběr z Washington Nationals ve třetím kole, nastoupil v seniorském shortstopu Mike Salvatore, který v devátém kole odešel do Seattle Mariners, přičemž singl byl v horní části 12. místa.

Nemyslím si, že ... kdokoli v této zemi by nás právě teď umístil na toto místo, řekl Mendoza, podle demokrata z Tallahassee.

Jsme prostě všichni požehnaní. Byla to neuvěřitelná jízda. Vždy jsme si věřili.


Populární Problémy

Daniil Medvedev pochodoval v pátek do semifinále Western & Southern Open s výpraskem Pabla Carrena Busty 6-1, 6-1.

Zde je návod, jak sledovat South Carolina vs Clemson online bez kabelu

Jak přestat poslouchat. Díky modernímu pohodlí a nabitým rozvrhům se až příliš snadno hrne. Slouching může časem způsobit velké zdravotní problémy, včetně bolestí hlavy, natažených svalů a bolestí zad. Delší hrbení vede také k ...

Vikingové a medvědi se v neděli sejdou na zápase 2-1 týmů NFC North. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Jak dlahu prstu. Lékaři používají dlahy prstů k léčbě vyvrtnutých, zlomených nebo vykloubených prstů. Je důležité vyhledat lékařskou pomoc při poranění prstu, ale možná budete muset použít dočasnou dlahu v některých ...