Atlanta Open 2021: Taylor Fritz vs John Isner náhled, souboj a předpověď

Taylor FritzPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Taylor Fritz vs (6) John Isner

datum : 31. července 2021Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

obrázky zánětu šlach lokte

Kolo : Semifinále

Místo : Atlanta, Spojené státyKategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 555 995 USDNačasování zápasu : Ne dříve než v 19:00 místního času, 4.30 IST, 23:00 GMT

kde sehnat tenisky

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Taylor Fritz vs John Isner

Taylor Fritz a John Isner se v sobotu utkají v celoamerickém semifinálovém střetu na Atlanta Open 2021.

raketbalové rakety

Fritz ve svém předchozím zápase prošel maratónským zápasem proti krajanovi Reillymu Opelkovi. Třiadvacetiletý mladík potřeboval dvě hodiny a 52 minut na to, aby odrazil Opelku 7-6 (5), 6-7 (3), 7-6 (4) v zápase, který nezaznamenal žádné přestávky v podání.

John Isner

Isner také musel tvrdě bojovat, aby postoupil do posledních čtyř. Američana ujal na dálku Australan Christopher O'Connell, ale nakonec zvítězil 7-6 (5), 6-7 (3), 6-4.

Isnerovo podání vydrželo dobře, když inkasoval pouze jeden brejkbol a vypálil 30 es. Bude doufat, že podobná čísla zveřejní i v sobotu.

Taylor Fritz vs John Isner proti sobě

Taylor Fritz a John Isner rozdělili svá předchozí čtyři setkání, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 2-2. To znamená, že Fritz s Isnerem neprohrál od roku 2017.

Předpověď Taylor Fritz vs. John Isner

Fritz s Isnerem neprohrál od roku 2017.

Taylor Fritz i John Isner se minulý týden dostali do semifinále v Los Cabos, ale nedokázali postoupit do summitu.

Zejména Fritz hraje dobře od svého návratu na turné po přestávce po zranění. Američan si své šance představí proti Isnerovi, kterého v posledních dvou setkáních komplexně porazil.

vypadají džíny a tenisky

Zápasu bude dominovat podání, přičemž oba muži dle libosti pálí esa. Fritz má mnohem lepší pozemní hru a je také dobrým hybatelem své výšky, což by mu mělo dát výhodu v této soutěži.

Předpověď: Taylor Fritz vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Kei Nishikori a Miomir Kecmanovic se v úterý setkají v prvním kole Generali Open v Kitzbühelu. Zápas bude prvním setkáním obou hráčů na turné.

Chcete streamovat Austin & Ally? Máme pro vás vše, co potřebujete vědět o tom, kde se můžete dívat, o obsazení, postavách, zábavných faktech a dalších.

Č. 3 Ohio State staví Rutgers doma v sobotu. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Indický nejvyšší hráč Prajnesh Gunneswaran převezme Němce Yannicka Madena, když otevírá svou nabídku na titul.

Bicepsy jsou vyboulené svaly na přední části nadloktí. Když ohnete ruce, jsou to ty, které předvádíte. Zvětšení bicepsu vyžaduje více než opakování stejných cviků. Naučte se různé strategie, ...