ATP Barcelona: Rohan Bopanna a Edouard Roger-Vasselin naštvali šampióny Australian Open 2017

2018 Australian Open - 14. den

Rohan BopannaIndické tenisové eso Rohan Bopanna a jeho francouzský partner ve čtyřhře Edouard Roger-Vasselin zahájili svou kampaň na Barcelona Open Banc Sabadell tím, že v úterý vyřadili druhé semeno Henri Kontinen a John Peers z tohoto turnaje ATP 500 ve španělské Barceloně. . Nenasazený pár potřeboval 1 hodinu 20 minut na to, aby v tomto zápase prvního kola propustil šampiony Australian Open 2017 7-6 (7), 6-3.Kontinen a Peers byli dvojice, která měla v prvním setu lepší statistiky. Přeměnili jeden ze dvou získaných brejkbolů, zatímco indo-francouzský kombajn mohl ze svých šesti šancí využít pouze osamoceného bodu brejku.Ale nenasazené dvojici se podařilo v tie-breaku zvýšit úroveň a otevřít otvírák. To posílilo jejich sebevědomí a na zpečetění výhry jim stačilo pouhé jedno přerušení podání ve druhém setu. Bopanna a Roger-Vasselin v tomto setu neuznali ani jeden bod zlomu.

Indo-francouzský pár dokončil zápas a získal 79% svých celkových servisních bodů. Naproti tomu druhá semena získala jen 59%. Byli také mnohem lepší ve výnosech, když nárokovali 41% svých celkových návratových bodů na 21% finsko-australského páru.Dalšími Bopannou a Rogerem-Vasselinem jsou Kolumbijci Juan Sebastian Cabal a Robert Farah, s nimiž si minulý týden poradili ve čtvrtfinále Monte Carlo Masters.Francouzsko-indická dvojice se odrazila na antukových hřištích poté, co utrpěla několik ztrát v houpačce hardcourt. V Monte Carlu se dostali do semifinále, když v tie-breaku zápasu těsně prohráli s úřadujícími vítězi Australian Open Oliverem Marachem a Mate Pavicem.

Indiáni kráčí dál na Anning Challenger

Osmatřicetiletá Bopanna nebyla v úterý jediným veselým Indem. Na turnaji Anning Challenger v Číně ohromil indický kvalifikant Sasi Kumar Mukund pátého nasazeného Quentina Halyse 3: 6, 6: 4, 6: 4, aby se dostal do druhého kola.K němu se přidali další dva indiáni. Kolega kvalifikace N Sriram Balaji vyřadil domácího favorita Zhe Li, který je zhruba 300 míst nad 627. indickým žebříčkem. Balaji bojoval 2 hodiny 32 minut, aby zaregistroval vítězství 6: 4, 6: 7 (5) a 6: 4 nad Číňany.Indický daviscupový hrdina Prajnesh Gunneswaran dosáhl pohodlného vítězství 6-2, 6-1 nad francouzským Hugem Grenierem.

Vishnu Vardhan si však neužil stejné štěstí a sestoupil v boji 6-3, 6-7 (4), 2-6 s egyptským Mohamedem Safwatem.

Populární Problémy

Jak uspořádat zimní večeři. Zima je skvělý čas na pořádání večírku přátel a rodiny: chladné počasí přiměje každého, aby se shromáždil v teplém domě nebo bytě, a lidé obvykle rádi jedí těžké, bohaté, ...

Jak srazit koně. „Tack“ je obecný termín používaný k popisu veškerého jezdeckého vybavení. Obsahuje sedlo, třmeny, uzdu a další figurky, které se nasazují na koně. Ať už používáte anglický nebo westernový styl ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní basketbalové hry Kansas State vs TCU online. Oba týmy se snaží prolomit pokračující prohry.

Zde je návod, jak můžete online streamovat speciální Gwen Stefani NBC s názvem „You Make It Feel Like Christmas“ online.