ATP Cup 2021: Dominic Thiem vs Matteo Berrettini náhled, souboj a předpověď

Dominic Thiem na

Dominic Thiem na výstavním turnaji „A Day at the Drive“

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Dominic Thiem vs Matteo Berrettini

Datum: 2. února 2021

Turnaj : Pohár ATP

Kolo : Skupinová fáze

Místo : Melbourne, Austrálie

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 4 500 000 AUD

Načasování zápasu: Ne dříve než v 11.30 hodin Melbourne, 6:00 IST

Živé televizní vysílání : Tennis Channel - USA | Eurosport - Indie

Náhled Dominic Thiem vs Matteo Berrettini

V úterý začíná ATP Cup a uvidí se většina špičkových mužských hráčů v akci .

Světová trojka Dominic Thiem vstupuje do nové sezóny jako nejsilnější vyzyvatel duopolu Novaka Djokoviče a Rafaela Nadala. Sedmadvacetiletý hráč má mimo sezónu dobrý tréninkový blok doma a v pátek si zahrál také na výstavě 'A Day at the Drive'-kde podlehl Nadalovi ve dvou setech.

Když se grandslamová opice konečně odstraní, Thiem bude pravděpodobně hrát s větší jistotou a autoritou v roce 2021. A bude se snažit začít věci na správné cestě se silným výkonem na poháru ATP.

Matteo Berrettini Dominic Thiem

Matteo Berrettini Dominic Thiem

Thiem plánuje zahájit kampaň ATP Cupu proti Matteru Berrettinimu, současnému světovému č. 10. Berrettini se po většinu sezóny 2020 musel potýkat se zraněními a špatnou formou; jeho nejlepší výkony mezi šesti turnaji, které loni odehrál, byly čtvrtfinále Rome Masters a čtvrté kolo US Open.

Ital zahájil sezonu 2021 tím, že se dostal do čtvrtfinále akce Antalya, kde utrpěl devátou prohru za sebou s hráčem umístěným níže než on.


Dominic Thiem vs Matteo Berrettini proti sobě

Dominic Thiem a Matteo Berrettini se setkali čtyřikrát na turnaji ATP Tour, přičemž jejich vzájemný souboj zablokoval 2: 2.

Rakušan vyhrál své první střetnutí ve třetím kole French Open 2018 ve čtyřech setech. Berrettini ale vyhrál dva ze svých tří setkání v roce 2019 - na Shanghai Masters a finále ATP (oba ve dvou setech) - Thiem si zajistil střetnutí ve Vídni ve třech setech.

Predikce Dominic Thiem vs Matteo BerrettiniPřestože jsou jejich vzájemné zápasy vyrovnané 2: 2, osudy Dominica Thiema a Matteo Berrettiniho se za posledních 12 měsíců ubíraly dramaticky odlišnými směry. Zatímco Berrettini bojoval kvůli zraněním a ztrátě formy, Thiem šel od síly k síle.

Rakušan dosáhl svého prvního hardcourtového finále Slam v Austrálii před 12 měsíci a poté na něj navázal svým prvním grandslamem na US Open. Ve světle reflektorů nyní také vypadá mnohem pohodlněji a od všeho, co se u něj předpokládá, by se mělo očekávat, že toto setkání vyhraje.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Kansas č. 1 absolvuje na silnici velký test proti č. 18 Villanova. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Plynová lana v Bruguera jako trenér

Jak vytvořit krajinu na velkém dvoře. Úprava velkého dvora může být výzvou, ale také vám dává šanci přidat řadu prvků, na které malé trávníky nemají místo. Kvůli rozdílům v podnebí, topografii a půdě ...

Životopisec a sportovní novinář Rogera Federera Simon Graf se nedávno objevil v podcastu „Tenis s přízvukem“, kde pokryl několik důležitých aspektů kariéry švýcarského maestra.