ATP Dubai Tennis Championships 2020: Stefanos Tsitsipas vs Alexander Bublik | Náhled, kde se dívat a další

Stefanos TsitsipasDva dny po získání titulu Open 13 v Marseille překonal Stefanos Tsitsipas únavu a porazil Pabla Bustu, aby na ATP Dubai Tennis Championships 2020 zahájil střet druhého kola s Alexandrem Bublikem.

Bublik se dostal přes Huberta Hurkacze 6-2, 7-5 a nyní se pokusí přehrát soupeře, se kterým prohrál před pouhými čtyřmi dny v Marseille. Tsitsipas měl úplnou kontrolu na cestě k vítězství 7-5, 6-3 nad Bublikem na Open 13, ale přiznal, že střetnutí v prvním kole s Bustou v Dubaji nebylo tak snadné, jak se zdálo.Tsitsipas, který porazil Busta ve dvou setech 7: 6, 6: 1, uvedl, že střetnutí v prvním kole mu hodně vzalo a bylo blíže, než odráželo skóre.

Bublik, který dosáhl 16. kola na Sud de France Open i v Rotterdamu, byl řeckým druhým nasazeným hráčem označován za ošemetného hráče, který se snaží přenést svou marseillskou formu do turnaje v Dubaji.

Nadcházející střet druhého kola mezi Tsitsipasem a Bublikem může být mnohem bližší než ten, který se hrál v Marseille, ale bude se očekávat, že světová šestka se utká s nadaným Kazachem ruského původu, jehož temperament ve velkých zápasech má často v minulosti ho v rozhodujících chvílích zklamal.
Zde je vše, co potřebujete vědět o rozpisu ATP Dubai Tennis Championships 2020:

Turnaj: Dubaj Duty-Free Tennis Championships 2020

Kategorie: ATP 500

Město: Dubaj, Spojené arabské emirátyMísto: Tenisové centrum Aviation Club

Odměna: 2 950 420 $

Čas: Stefanos Tsitsipas vs Alexander Bublik na středním dvoře přibližně v 17:30 IST dne 26. února 2020

Kde sledovat zápasy v Indii?

Zápasy ATP Dubai Duty-Free Tennis Championships 2020 budou od pondělí 24. února 2020 v přímém přenosu na Sony ESPN a Sony ESPN HD.


Dubaj Duty-Free Tennis Championships live stream podrobnosti:

Živý přenos bude k dispozici na Sony Liv.

Populární Problémy

Protože dnes začíná finále světového turné ATP, pojďme se podívat na pět zápasů, na které se můžete těšit.

Čtyřnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka získala v sobotu na ESPY ocenění Žena atletka roku, čímž porazila konkurenci jako Simone Biles (gymnastika), Breanna Stewart (Baske)

Jak někomu říct, že se mýlí. Existuje několik způsobů, jak se někdo může mýlit: může být motivován myslet si něco, co není pravdivé, může mít nepravdivé nebo zastaralé informace, nebo může mít částečně pravdu, ale ne ...

VCU vítá LSU pro velký nekonferenční zápas ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Během své tiskové konference poté, co porazil Jeremyho Chardyho ve čtvrtfinále v Dubaji, Denis Shapovalov dlouze hovořil o snížení peněžních odměn v tenise kvůli pandemii COVID-19.