„Když je Novak Djokovič dole, požádá o trenéra“ - Pablo Carreno Busta

Novak Djokovic ve svém zápase proti Pablu Carrenovi Bustovi na French Open 2020Světová jednička Novak Djokovič postoupil po středeční čtyřsetové výhře nad Španělem Pablem Carrenem Bustou do semifinále French Open. Djokovič ale svým fanouškům hned na začátku vyděsil, protože vypadal, že bojuje s některými problémy souvisejícími s jeho krkem a ramenem.

Novak Djokovic měl přelepený krk, když kráčel na hřiště k zápasu, a poté, co prohrál první set, zavolal trenéra, který mu viděl masírovat ruku.Poté, co Srb vypadal fyzicky vyprázdněný během prvního setu, se Srbovi podařilo získat zpět svou formu a energii. Další tři zápasy vyhrál celkem pohodlně, aby si upevnil místo v posledních čtyřech.

Novak Djokovič hraje během svého zápasu proti Pablu Carrenovi Bustovi na French Open 2020 forhendNovak Djokovic později o zápase prozradil, že během rozcvičky měl nějaké problémy. Vzhledem k tomu, že byl ještě v turnaji, upustil však od dalších podrobností.

Měl jsem problémy s krkem a rameny, nechci prozradit příliš mnoho, protože jsem stále v turnaji, Djokovič to po svém zápase řekl tisku . Jak zápas pokračoval, bolest odezněla a já se zahřál.
„Nechci znít, jako bych si stěžoval, a evidentně byl na set a půl lepším hráčem. Bil jsem se, což nedoporučuji. Hodinu, hodinu a půl jsem se na hřišti rozhodně necítil skvěle. Rozhodně jsem se dnes při vstupu na kurt necítil skvěle. Během rozcvičky se stalo několik věcí, “dodal.
„Ale víš, nechci mu nic brát z jeho dobrého výkonu. Zvláště na set a půl byl lepším hráčem a diktoval hru. Byl jsem velmi neutrální. V mých nohách, pohybu nebo samotné hře se mi opravdu nedělo moc energie. Trvalo mi asi set a půl, než jsem se dostal do pohody a začal opravdu hrát tak, jak bych měl, “pokračoval Djokovic.

Jeho protivník Pablo Carreno Busta měl však na celou záležitost jiný pohled. Podle Španěla Djokovič volal trenéra jen proto, že byl v zápase na začátku ve špatné pozici.

Novak Djokovic žádající o fyzio mě nepřekvapil: Pablo Carreno Busta

Pablo Carreno Busta vyhrál ve středu první set nad Novakem DjokovičemMimochodem, Carreno Busta byl také hráčem na opačné straně sítě když byl Novak Djokovic mimo provoz za neúmyslné zasažení čáry minulý měsíc na US Open. Španěl na středeční tiskové konferenci řekl, že ho nepřekvapilo, že Djokovič volal po trenérovi, a dodal, že srbský šampion má za sebou totéž.

Nepřekvapil mě [že žádal o fyzio], Novinářům to řekl Carreno Busta . „Je to dobrá věc. Je to známka toho, že prohrává a že jsem hrál dobře, protože to vždy dělá. Je to něco, co dělá už roky. Když je dole, požádá o trenéra.

Carreno Busta také zmínil Djokovičovo chování na US Open a tvrdil, že Srb bude v tom „pokračovat“ i nadále.

„Pokaždé, když se hra zkomplikuje, požádá o lékařskou pomoc. Dělá to už dlouho; Věděl jsem, co se stane na US Open, co se stane tady a co se bude dít dál, “dodal.

To jsou silná slova od Carrena Busty a zdá se, že naznačuje, že Novak Djokovič předstíral zranění. Záběry ze srbského tréninku na začátku dne však ukázaly, že byl i v té době v nepohodě, takže je možné, že Španělovy komentáře jsou dezinformované.

Carreno Busta později objasnil, že žádné přerušení ani gesta od Djokoviče neovlivnily jeho soustředění.

'Nevím, jestli je to něco chronického v jeho rameni, nebo jen duševní, ale neodradil mě,' řekl Carreno Busta.

Novak Djokovic se v pátek setká s řeckým Stefanosem Tsitsipasem o postup do finále Roland Garros. Rafael Nadal a Diego Schwartzman se setkají ve druhém semifinále.

Populární Problémy

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

V Los Angeles jsou dny dostatečně teplé na to, aby se dalo bydlet v tílkách, sandálech a krátkých sukních, a chladné večery poskytují dostatek příležitostí pro vrstvení s bundami nebo pončo. Díky neformální, uvolněné atmosféře LA jsou trička a džínové ...

Jak nalepit baseballovou pálku. Je důležité se o baseballovou pálku starat, pokud chcete, aby dlouho vydržela. Nezapomeňte vyměnit rukojeť, jakmile se začne opotřebovávat. Nahrávání netopýra trvá jen několik minut, ale ...

Federer nastoupí proti mladíkovi z USA ve druhém zápase dne v Rod Laver Arena.

Německo se na olympijských hrách 2020 postaví Španělsku v házené mužů. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.

Zde je návod, jak můžete sledovat návrat 15. série seriálu Supernatural online bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „The Trap“ má premiéru ve 20:00. EST.