Jak vyrobit pásku přes oko

Oční pásek je základním doplňkem kostýmů pro kutily. Zatímco pastelky slouží lékařskému účelu, dnes jsou běžně vnímány jako kostým. Nejslavnějším použitím pásku na oči je kostým piráta, ale můžete být kreativní a přidat náskok jakékoli postavě, kterou byste chtěli! Pokračujte níže, abyste se dozvěděli, jak vytvořit oční náplast a používat ji pro různé příležitosti.

Část 1 ze 3: Příprava patche

 1. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 1

  1 Shromážděte si hadřík. Tradiční očnice je vyrobena z černé látky. Můžete použít hadřík podle svého výběru. Oblíbeným materiálem je plátno, ale není to nejpohodlnější. Místo toho můžete použít látku, která je měkká jako bavlna, pokud plánujete náplast nosit delší dobu.
  • Pokud se rozhodnete použít, můžete také sbírat šrot.


 2. 2 Změřte rozměry. Pomocí pravítka změřte jedno z vašich očí a okolí. Většina pásek na oči sahá od obočí až pod oči. Změřte svislou vzdálenost od obočí k horní části lícní kosti. Poté změřte vodorovnou vzdálenost od středu nosu k druhé straně oka. Zapište si tato měření na papír.
  • Poté, co zjistíte, jak velkou pásku chcete, změřte a nakreslete rozměry na látku. Svůj obrys můžete nejlépe vidět křídou.
  • Z obdélníku vytvořte tvar čočky slunečních brýlí. Při kreslení obrysu nezapomeňte zasáhnout okraje obdélníku.
 3. 3 Vystřihněte obrys. Pomocí šicích nůžek vystřihněte pásku na oči. Jakmile máte náplast odstřiženou, zapalte zapalovačem všechny zbylé roztřepené struny. Odstraněním roztřepených strun vytvoříte čistší pásku na oči.
 4. 4 K podpoře použijte lepenku. Chcete -li vytvořit tuhou pásku na oko, která bude vypadat dramaticky, můžete na zadní stranu oční pásky připevnit kus lepenky. Položte očnici na kousek čisté lepenky. Poté pomocí pera vystopujte náplast na karton. Nyní vystřihněte lepenku.
  • Náplast nalepte na lepenku standardním lepidlem nebo horkou lepicí pistolí. K úplnému zakrytí lepenky použijte více látky, než je potřeba, a přebytečnou látku stočte na zadní stranu lepenky tak, aby přední část náplasti byla bezproblémová.
  • Není to nutné, ale může to vypadat věrohodnější než pouhé použití látky.
  reklama

Část 2 ze 3: Příprava řetězce

 1. 1 Změřte si hlavu. K měření hlavy použijte měřicí pásku švadleny. Poznamenejte si své rozměry. Při přípravě struny byste měli ponechat mimořádnou vůli, aby se zohlednilo připojení a úpravy.
 2. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 6

  2 Připravte řetězec. Pro autentický vzhled použijte černou šňůrku. Změřte svůj řetězec na stejnou délku, jakou jste zdokumentovali pro svou hlavu. Nezapomeňte nechat asi dva palce volného času na vázání uzlů a úpravy.
  • Pokud černý řetězec není k dispozici, použijte cokoli, co máte. Nejlépe fungují tmavší barvy.
 3. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 7

  3 Použijte kravatu na vlasy. Některé vázanky do vlasů budou fungovat jako šňůrka na pásku přes oko. Pokud vám přijde, že je vám kravata příliš malá, použijte čelenku. Odřízněte jakýkoli typ pásky, který použijete, aby měl tvar struny.
  • Ze starých kalhot můžete také vytrhnout gumičku.
 4. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 8

  4 Vyzkoušejte si to na sobě. Před připevněním šňůrky k očnici zkuste ji nasadit pomocí rukou a držet vše na svém místě. To vám pomůže odhadnout, zda je řetězec správnou dimenzí.
  • V případě potřeby proveďte úpravy.
  reklama

Část 3 ze 3: Připevnění pásku přes oko

 1. 1 Připravte si díru. Můžete buď vytvořit díru k uvázání provázku, nebo strunu přilepit na záplatu. Pokud se rozhodnete pro vložení do náplasti, použijte ostrý nůž. Vytvořte malé otvory na zcela levé a pravé straně záplaty.
  • Pokud se rozhodnete lepit, připravte si horkou lepicí pistoli nebo superlepidlo.
 2. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 10

  2 Připojte řetězec. Pokud jste vytvořili otvory, svažte malý uzel. Ujistěte se, že jste vzali v úvahu vůli potřebnou k připevnění provázku. K připevnění provázku použijte horkou lepicí pistoli nebo superlepidlo. Přilepením šňůrky za přední část náplasti vytvoříte uhlazenější vzhled.
 3. Obrázek s názvem Make a Eyepatch Krok 11

  3 Noste náplast. Oční pásky jsou klasickým doplňkem různých kostýmů. Nasaďte si pásku přes hlavu a máte vlastní.
  • U dekorací můžete barvit na náplast pomocí bílé značky. Klasickým kostýmním dekorem je vlajka pirátů.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu pro část náplasti použít papír nebo pěnu? Ano, ale může se snadno zlomit. Pokud děláte kostým, zkuste použít látku, ale pokud je to pro zrakové účely, zkuste to nejlépe, jak můžete.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Tato náplast není schválena pro lékařské použití. Většinou jde o kostýmy.
reklama

Populární Problémy

Jak psát levou rukou (pokud je pravou rukou). Provádění úkolů nedominantní rukou může vyvinout nové cesty. Zde je několik základních kroků, kterými se můžete naučit psát levou rukou. Pochopte složitost ...

Jak prát péřové polštáře. Péřové polštáře mohou být měkké a luxusní, ale musíte se o ně dobře starat tím, že je budete prát alespoň jednou za rok. Praní pomůže zabít všechny roztoče a bakterie. Rovněž vyčistí prach, špínu, ...

Novak Djokovic je špičkovým semenem a úřadujícím šampionem této akce.

Karolina Plíšková čelí v prvním kole US Open 2020 neohrožené Ukrajince Anhelině Kalininové. Plíšková, která se v roce 2016 probojovala do finále US Open, stále hledá svůj první grandslamový titul.

Okamžik, který byl zachycen na videu, ukazuje, jak silné je mezi nimi pouto.

UCLA a Oregon State se v sobotu sejdou v bitvě o gymnastiku nejlepších 20. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.