Australian Open 2019: Caroline Wozniacki vs Maria Sharapova: Kde sledovat a živé přenosy podrobností

Caroline Wozniacki

Caroline Wozniacki

V zápase dámy, který se musí sledovat 5. den Australian Open 2019, se bývalé šampionky Caroline Wozniacki a Maria Sharapova setkají v trháku třetího kola. Jedná se o zápas, který si určitě zaslouží hrát v posledních kolech jakéhokoli majora, ale Šarapovová kvůli nízkému umístění na 30. místě ji postavila proti obhájci titulu a třetímu semeni tak brzy.

Pětinásobný grandslamový šampion vede svůj vzájemný rekord 6: 4 a vyhrál své poslední setkání, které bylo už v roce 2015 na antuce v Madridu.

jak hrát racquetball youtube

Od té doby se toho však hodně stalo. Šarapovová se vrátila z drogové suspenze a nikdy se nemohla rovnat výškám své první kariéry. Spousta chyb a nedůslednosti ji vždy připravila o šance, i když začala zápas slibně.

Naproti tomu Dane, která je nyní na 3. místě na světě, v posledních letech její kariéra stoupá. Po vítězství ve finále WTA v roce 2017 následoval její dosud největší úspěch - její první triumf v Melbourne v Melbourne v roce 2018.

Je zde zjevně větší hlad, větší vyrovnanost a mnohem větší konzistence, což je evidentní i na tom, jak začala obhajovat svůj titul a na cestě do 3. kola upustila pouhých 11 her.

Šarapovová byla ve svých prvních kolech také nemilosrdná. Otočila hodiny a podívala se na Marii z dávných dob, když se probojovala do kola 32, na úkor pouhých tří her.

Proti solidní Wozniacki a její neúprosné obraně se však vše může zlomit příliš brzy. Wozniackova trpělivost může do značné míry odhalit mezery v Sharapově a Dánka by měla být favoritem na třetí vítězství v Grand Slamu v řadě nad vítězkou z roku 2008.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: (3) Caroline Wozniacki vs (30) Maria Sharapova

Datum: 18. 01. 2019.

Kolo: Třetí

tenisový míček na trávník

Čas: Ne dříve než v 15.30 AEDT nebo 10:00 IST; je to třetí zápas v Rod Laver Aréně v dopoledních hodinách.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

loketní rovnátka na tenisový loket

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Australian Open webová stránka .


Následovat Sportskeeda pro nejnovější zprávy, aktualizace, Plán , a výsledky z Australian Open 2019

Populární Problémy

Nikdy předtím jste nechodili s bohatým mužem a jste nervózní, jak zapadnout do jeho životního stylu. Jak můžete mít smysluplný vztah, aniž byste se cítili nemístně, a nechat svého muže vidět, že ho milujete, protože je rychlejší než vy ...

Jak vycvičit koně. Výcvik vašeho koně může být náročný, ale je to také obohacující zážitek. Začněte tím, že svého koně naučíte řídit po zemi, což znamená vést zezadu, když jste na zemi. Je to skvělý způsob, jak učit ...

Jak se zbavit bílých skvrn na nehtech. Z lékařského hlediska jsou tyto malé bílé skvrny, které se někdy objevují jako tečky nebo čáry na prstech na rukou a nohou, známé jako leukonychie. Obvykle jsou benigní a kvůli zranění, alergii nebo ...

Než zranění přerušilo del 2018ovu sezónu Pot Shroot na Shanghai Masters, Argentinec pravděpodobně sestavil nejlepší sezónu své kariéry.