Australian Open 2020: Naomi Osaka vs Coco Gauff Kde sledovat a sledovat živé přenosy

Coco Gauff bude ve střetu třetího kola hledat odvetuV den, kdy je několik seniorských těžkých vah tenisového světa připraveno předvést své schopnosti v Aréně Rod Laver, určité setkání mezi dvěma mladými lidmi zachytilo představivost sportovního světa dlouho před začátkem střetu.

Naomi Osaka se dostala do titulků k vítězství ve sporném finále US Open 2018 proti Sereně Williamsové, přičemž veterán byl vytažen kvůli ztrátě pohody.Že Američanka dokázala praštit vysoko nad svou váhu, bylo evidentní, když na Stanford Classic 2014 získala to nejlepší ze Samanthy Stosurové, ale Osaka nyní stojí před teenagerovským zabijákem obrů, který hned v prvním kole vyřadil Venus Williamsovou z Australian Open.

Ti dva se už jednou setkali-a přestože měla Osaka v loňském roce navrch na US Open, bude čelit soupeřce, která získala důvěru od prohry 6-3, 6-0 v New Yorku.

Osaka byla v Melbourne dosud působiváV Melbourne letos Osaka poprvé překonala Marii Bouzkovou, ale soutěž byla mnohem přísnější, než se zdá. Zápas byl ve druhém kole obhájce titulu proti Zheng Saisai identický, ale dvaadvacetiletý hráč prošel vítězstvím, které se více hodilo na šampiona.

Venus Williamsová byla dobře obeznámena s Gauffovými delikátními dovednostmi a atletikou po její loňské porážce ve Wimbledonu, ale v pondělí se jí podruhé nepodařilo čelit v Melbourne Park, zatímco Sorana Cirstea dokázala vyhrát set, ale nakonec podlehl Američanovi, který byl ve druhém kole méně působivý.

Potenciální humdinger je na kartách, v Rod Laver Arena, pokud Gauff dostane její podání pod kontrolu - není to střet, který byste si chtěli nechat ujít.
Zde je vše, co potřebujete vědět o plánu Australian Open 2020:

Název turnaje: Australian Open 2020

Datum: 20. ledna - 2. února 2020

Kategorie: Grand Slam

Umístění: Melbourne Park, Melbourne, Austrálie

jak odpalovat vysoké míče v tenise

Povrch: Hardcourt

Peníze: 71 000 000 $

Čas: Naomi Osaka vs Coco Gauff dne 24. ledna 2020 v Aréně Rod Laver v přibližně 1–30. m IST


Kde sledovat Australian Open 2020?

POUŽITÍ - ESPN a ESPN2

Velká Británie a Evropa - Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD

Indie - Sony Six, Sony Ten 2, Sony Six HD a Sony Ten 2 HD, Sony Ten 3 (shoduje se s hindským komentářem)


Podrobnosti o živém přenosu pro Australian Open 2020

Přímý přenos Australian Open 2020 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Zápasy lze také streamovat živě na SonyLiv.

Chcete -li dostávat pravidelné aktualizace a důležité informace o zápasech, sledujte nás Australian Open TV .

Populární Problémy

Vedoucí NBA Bucks míří do Philly na vánoční střet proti 76ers. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak prát hokejové vybavení. Smrad z hokejové výstroje je nejhorší! Ale je to v pořádku - můžete si užít sport a zahnat zápach, abyste uklidnili výkřiky od rodiny a přátel. Vše, co potřebujete, je odhodlání sušit vaše vybavení po každém použití, ...

Jak prát hračky pro psy. Psi milují své hračky. Ať už jde o chytání nebo žvýkání falešného zvířete, hračky jsou spolehlivým způsobem, jak psa vzrušit. Může to však být zátěž, pokud neustále vyměňujete hračky pro psy. Není třeba házet ...