Australian Open 2021: Rafael Nadal vs Laslo Djere náhled, souboj a předpověď

Rafael NadalPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Rafael Nadal vs. Laslo Djere

Datum: 9. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Živý přenos hry nabíječky zdarma

Místo: Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 80 milionů AUDŽivé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six

poloha ortézy tenisového lokte

Náhled Rafael Nadal vs Laslo Djere

Pro světovou dvojku Rafaela Nadala to byl těžký začátek sezóny 2021.

Španěl přijel do Melbourne v naději, že získá výhradní držení rekordu pro většinu grandslamových titulů ve dvouhře v mužském tenise. Nadal je také v pořadí, aby se stal teprve druhým mužem v otevřené éře (po 'Rocket' Rod Roderovi), který vyhrál každý Grand Slam dvakrát ve své kariéře.

Nadalova příprava však utrpěla nečekaný otřes kvůli problému se zády, který ho přinutil odsedět si právě skončený pohár ATP. Během svého předturnajového lisu šampión z roku 2009 řekl, že zranění není vážné, ale jako obvykle se prozatím nedívá dál než na zápas prvního kola.

Nemyslím na to, že bych nehrál. Jde o to, za jakých podmínek turnaj zahájím, Řekl Nadal . „Znovu cvičím. Udělal jsem spoustu věcí, abych se vzpamatoval. [Není] to vážné, ale sval je stále napjatý.
Jediná věc, kterou mohu [dělat], je pokračovat ve své cestě, dávat si šance, v první řadě soutěžit na začátku turnaje, a pak si dát šanci zkusit projít tím prvním kolem proti Djere a pak vyhrajete dny, abyste se pokusili být lepší.

Laszlo Djere

Jeho úterním soupeřem v prvním kole, Laslo Djere ze Srbska, je bývalý světový hráč číslo 27, který je nyní na 56. místě.

Pětadvacetiletý hráč také nemá nejlepší start do sezóny 2021. On odešel ze svého prvního kola zápas v Antalyi, a byl vyřazen ve svém prvním zápase na jednom z vyladění akcí v Melbourne.

Djere se také snaží vyhrát svůj první hlavní zápas na Australian Open po třech po sobě jdoucích výjezdech v prvním kole.


Rafael Nadal vs. Laslo Djere hlava na hlavě

Jedná se o první setkání mezi Rafaelem Nadalem a Laslo Djere na turnaji ATP Tour. Jejich vzájemný souboj tedy aktuálně činí 0-0.


Predikce Rafael Nadal vs. Laslo Djere

Rafael Nadal

Největší otázkou v tomto zápase prvního kola je kondice Rafaela Nadala. Španělův pohyb na hřišti je jedním ze základních kamenů jeho hry, a pokud mu zadní strana brání v pohybu nebo v podání, mohl by čelit těžkému období.

Laslo Djere navíc zaznamenal vítězství nad 10 nejlepšími hráči, jako jsou Dominic Thiem a Juan Martin del Potro, takže je vždy ošidný zákazník.

čištění tenisek v pračce

To znamená, že Nadal má dlouhou historii hraní přes zranění a když není stoprocentně fit. Chtělo by to něco opravdu vážného, ​​aby zvážil, že se na zápas prvního kola nedostane na kurt.

Sečteno a podtrženo, je -li Nadal v úterý fit, je velkým favoritem na porážku Djere.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Spider-Man Unlimited online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak vyrobit pupusas. Projížděli jste v poslední době kolem vozíku s jídlem a přemýšleli jste, co je to pupusa? Pupusas jsou kukuřičné tortilly plněné sýrem nebo jinými lahodnými náplněmi a vařené na roštu. Toto salvadorské národní jídlo se nejlépe konzumuje ...

„The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel“, nový film od Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas UNC vs Ohio State online bez kabelu.