Jak sledovat celoživotní film „Nemůžeš si vzít mou dceru“ online

Celoživotní/Twitter Takto můžete sledovat celoživotní funkci „You Can't Take My Daughter“ online bez kabelu.Nemůžeš mi vzít moji dceru, celoživotní originální film, bude odvysílán tuto sobotu 15. února ve 20 hodin. EST/19:00 CST. Funkce Lifetime vypráví skutečný příběh Analytik Megison (jejíž jméno je ve filmu změněno na Amy Thompson), studentka práva v Charlotte, kterou znásilnil přítel přítele, zjistila, že je těhotná s dítětem jejího násilníka, a rozhodla se dítě ponechat. Film zdůrazňuje, jak dlouhou cestu mladá studentka práva absolvovala, aby svému násilníkovi zabránila získat o několik let později opatrovnictví její dcery.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos po celý život na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

Lifetime je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody a speciály k dispozici po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Film sleduje skutečný život analytika Megisona, jehož násilník se pokusil získat opatrovnictví její dcery

Je to příběh, který byste si neměli nechat ujít. ?@LyndsyMFonseca @kirstiealley #YouCantTakeMyDaughter #RippedFromTheHeadlines pic.twitter.com/rGnUaQnrHe

- Celoživotní (@lifetimetv)13. února 2020

The Celoživotní popis funkce Ripped from the Headlines čte, Amy Thompson (Lyndsy Fonseca) je živá studentka práva v Charlotte, kterou napadl a znásilnil Demetri (Hunter Burke), přítel přítele, kterého jednou potkala. Amy, když zjistila, že je těhotná ze znásilnění, učinila těžké rozhodnutí udržet si dítě, a to navzdory skutečnosti, že Demetri ji stále pronásleduje a obtěžuje, zatímco čeká na dlouho odkládaný soud. Porodí krásnou holčičku a rozhodne se mu uprchnout a začít znovu v Atlantě. O šest let později ji Demetri najde a ke svému zděšení ji žaluje za péči o její dceru. Amy využívá své vlastní právní a vyšetřovací schopnosti a brání se.

Film zdůrazňuje Thompsonovu (alias Megisonovu) snahu zlepšit soudní systém poté, co si uvědomil, že v jejím státě neexistovaly žádné zákony na ochranu obětí znásilnění nebo ukončení rodičovských práv násilníka, pokud nebyl odsouzen u trestního soudu. Kyslík . Přestože byla mladá obhájkyně během procesu neustále obtěžována násilníkem, pokračovala v hledání spravedlnosti proti svému násilníkovi a nakonec případ vyhrála a pomohla převrátit zákon. Stanovila si za cíl pokračovat v prosazování reformy zákonů, které téměř umožnily jejímu násilníkovi právo mít dítě v péči.

Uvědomil jsem si, že pokud to prožívám se vším, co mám - absolvoval jsem právnickou školu, dokázal jsem všechny tyto rozdílné věci - co bude někdo dělat, když nebude mít stejné výhody jako já ? řekla Oxygenu. Chtěl jsem pomoci jiným ženám. […] Usoudil jsem, že nemohu vědět, co vím, a nechat tím projít někoho jiného.

Nalaďte v sobotu 15. února ve 20 hodin. EST chytit Nemůžeš mi vzít moji dceru na celý život. Do té doby se nezapomeňte podívat na profil tohoto autora, kde najdete všechny vaše zprávy z televize a zábavy.


Populární Problémy

Světová jednička Novak Djokovič se oženil se svou těhotnou snoubenkou Jelenou Ristic na soukromé svatbě v Černé Hoře.

Jak udržovat kosti a klouby zdravé. Udržování zdravých kostí a kloubů je s věkem stále důležitější. Vážné stavy, jako je osteoporóza a artritida, mohou ztěžovat pohyb a mohou vést k ještě většímu počtu lékařských ...

Inovativním krokem LaLiga odsouhlasila dohodu, že se stane oficiálním sponzorem finále Davis Cupu na další čtyři roky.

Jak posílit zbraně pomocí stabilizačního míče. Hlavní cvičební zařízení může stát dost peněz, ale stabilizační míč je relativně levné vybavení, které vašemu standardu dodává prvek rovnováhy a rozmanitosti ...

Jak vyrobit úložný systém z kartonové krabice. Pokud máte spoustu malých zásob, které byste chtěli uložit, ale raději byste ještě neinvestovali do systému trvalého úložiště, můžete si z krabic vytvořit vlastní a přidávat je, jak se vaše sbírka rozrůstá. Není to ...