Přímý přenos Barcelona vs Manchester United: Jak sledovat 2. etapu online

Přímý přenos Barcelona vs Manchester United

Getty Lionel Messi a Barcelona budou ve druhé části čtvrtfinále Ligy mistrů hostit Luka Shawa a Manchester United.

Barcelona bude v úterý hostit Manchester United na Camp Nou v druhém zápase čtvrtfinále Ligy mistrů.

Ve Spojených státech je začátek zápasu naplánován na 15:00. ET a budou vysílány na TNT, Univision Deportes a UniMas. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

nejlepší nové tenisové rakety

FuboTV

TNT, Univision Deportes a UniMas jsou tři Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

jak sloužíš v tenise?

Náhled 2. etapy Barcelona vs Manchester United

Poté, co ve středu v prvním zápase Barcelona prohrála na Old Trafford s Barcelonou 1: 0, musí Manchester United v případě postupu do semifinále Blaugraně předat druhou letošní prohru na Camp Nou.

Manažer United Ole Gunnar Solskjaer citoval bodové hrozby týmu - Marcus Rashford, Anthony Martial, Romelu Lukaku a Paul Pogba - a výkon mužstva v 16. kole jako důvod k sebevědomí při návštěvě těžkých favoritů.

Díváte se na kvalitu těchto hráčů a to nám dává hrozbu, řekl Solskjaer ESPN .

Neseme brankovou hrozbu a samozřejmě to, co jsme jako tým udělali proti PSG, musí každému obrovsky posílit sebevědomí.

Dodal: Letos jsme porazili několik dobrých týmů mimo domov a hráli jsme proti několika skvělým hráčům.

Red Devils v předchozím kole prohráli domácí zápas s Paris Saint-Germain 2: 0, poté si připsali vítězství ve Francii 3: 1 za dvojicí talentů z Lukaku a pokutovým kopem Rashfordu, který postupoval na venkovní góly.

Čtvrtfinále Ligy mistrů je prostě nádherná, musíme si ji užít, dát do toho maximum a věřit si, řekl Pogba, podle ESPN.

Proto hrajeme fotbal, hrajeme proti těm týmům, hrajeme ty hry.

Hra není hotová. Není zavřeno.

Vím, že je to Barcelona, ​​hrajeme u nich doma, ale nikdy není zavřeno. Je to ještě 90 minut. První polovina je pryč, nyní je druhá polovina.

Lionel Messi sedí proti Huesce

Když oba hráči v první noze vyzvali k získání vzdušného míče, obránce United Chris Smalling udeřil paží hvězdu Barcy Lionela Messiho do obličeje, čímž zkrvavil pětinásobného vítěze Ballon d’Or.

Mluvili jsme poté, řekl Smalling podle Denní pošta . Tehdy jsem si vlastně neuvědomil, že jsem ho takhle chytil, ale po zápase jsme si krátce popovídali, podali si ruce a on řekl, že ví, že to byla nehoda.

Luis Suarez také poté, měli jsme dobrou hádku a on mi jen potřásl rukou a my jsme jen řekli štěstí.

udržování skóre v tenise

Je tedy hezké, když můžete tuto bitvu absolvovat na hřišti a poté je po hře evidentně plný respekt, protože se nakonec snažíte udělat maximum a užít si hru.

Messi a Suarez, další hvězdný útočník, odpočívali při sobotní barcelonské remíze s Huescou, která je v La Lize na posledním místě.


Populární Problémy

Rubín není jen jedním z nejzářivějších a nejživějších kamenů, které znamenají lásku a romantiku, ale je také jedním z nejsilnějších. A zatímco červencový kámen, což je korund, se řadí pod č. 9 Mohsovy stupnice přímo pod diamant, ...

Kansas State se v úterý ujímá Arkansas Pine Bluff. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak hrát nový Super Mario Bros. Wii. Poprvé od vydání hry Super Mario World v roce 1991 je k dispozici nové 2D dobrodružství s bočním posouváním, které lze hrát na jiném než ručním systému. Představuje každého oblíbeného hrdinu Maria ...

Jak pájet zlato. Oprava zlatého předmětu nebo pájení zlatých předmětů dohromady vyžaduje jiný přístup než pájení olovem. I když máte zkušenosti s pájením jiných kovů, možná si budete chtít prostudovat sekci o ...

Je to střet Titánů a Vikingů v neděli 3. týdne akce NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Diego Schwartzman se nedávno ukázal jako vítěz Bounce Challenge, inovativního a zábavného cvičení, kterého se hráči zúčastnili na právě probíhajícím Miami Open.