Barclays ATP World Tour Finals: Náhled a předpovědiUchazeči

Jelikož každoroční turnaj ATP okruhu končící v sezóně v londýnské O2 aréně za necelý týden, je zde náhled turnaje, který potřebujete znát-finále World Tour Finals (WTF) Barclays ATP.

Rok v přehledu

Rok 2014 byl pro mužský tenis aka světové turné ATP pekelným rokem na horské dráze a zbývá nám kromě jednoho finálového turnaje, který byl propagován jako #FinalShowdown. V tomto roce byli dva zbrusu noví grandslamoví šampioni ve Stanovi (The Man) Wawrinkovi na Australian Open a Marinu Cilicovi na US Open. To ale neznamenalo, že nejlepší kluci nevyhrávali turnaje, protože Novak Djokovic, Rafael Nadal (když byl fit) a Roger Federer pokračovali ve své dominanci předváděním a vyhráváním turnajů s konzistencí týden v týdnu.

Při vstupu do WTF vede Djokovič (Indian Wells, Miami, Řím, Wimbledon, Peking, Paris-Bercy) se šesti nejlepšími tituly v sezóně. Federer (Dubaj, Halle, Cincinnati, Šanghaj, Basilej) následuje s výsledkem 5: 5 vítězství-ztráta ve finále na úrovni turné v roce 2014.

wii tenisová síla sloužit

Pole

Při vstupu do turnaje v Bercy se hrálo o tři místa na WTF. Miloš Raonic, hvězdný běh do finále, spolu s Keiem Nishikorim a Tomášem Berdychem rezervovali lístky do Londýna, protože David Ferrer těsně minul; Španěl pojede jako náhradník do Londýna společně s Felicianem Lopezem. Důvodem, proč Lopez cestuje do Londýna, přestože skončil na 14. místě v „Rase“, je to, že Grigor Dimitrov odmítl vystoupit jako náhradník, za což se mu dostalo velké kritiky.

Letos budou v O2 areně tři poprvé, protože Nishikori, Raonic a Cilic budou debutovat na WTF. Wawrinka mezitím po semifinále v roce 2013 podnikne druhou cestu do Londýna.

Spolu s těmito muži pokračovali „veteráni“ v pravidelných předváděcích akcích, Federer se vydal na 13. po sobě jdoucí vystoupení ve finále sezóny společně s Djokovičem (8.), Andy Murrayem (6., vynechal v roce 2013) a Berdychem (5. místo) ). Nadal chybí kvůli apendicitidě; na to měl operaci 3. listopadu a bylo to úspěšné.

Tak jako Josh Meiseles poukázal na to, že série 14 let se Španělem nebo Argentincem soutěžícím ve WTF byla letos přerušena.

Skupiny WTF

Na rozdíl od předchozích let ATP moudře upravilo svůj rozvrh a vložilo týdenní mezeru mezi Paris Masters a WTF. To dává hráčům (včetně pařížských finalistů) tolik potřebnou a stejnou pauzu, aby byli ve finále ve formě.

Když se včera rozjely skupiny WTF, všechny oči se upíraly na to, kde budou přitaženi Wawrinka a Murray. Jak se ukazuje, švýcarští fanoušci si mohou oddechnout, protože Wawrinka se vyhnul tomu, aby byl vylosován do Federerovy skupiny.

Skupiny jsou následující:

Skupina A: Novak Djokovič (1), Stan Wawrinka (3), Tomáš Berdych (6), Marin Cilic (8).

Skupina B: Roger Federer (2), Kei Nishikori (4), Andy Murray (5), Miloš Raonic (7).

Přestože skupina A představuje tři ze čtyř grandslamových šampionů roku 2014, je to skupina B, která se zdá být tvrdší a konkurenceschopnější. Djokovič je držitelem neuvěřitelného rekordu 41-5 H2H ve srovnání se zbytkem členů skupiny A, zatímco pro Federera je mírný 19-15.

Scénáře č. 1 na konci roku

Počet lidí, kteří si na začátku roku 2014 mysleli, že by Federer mohl zpochybnit žebříček číslo 1 na konci roku po tristním roce 2013, kdy mu patřilo osmé místo na světě, byl pravděpodobně menší než počet dětí, které Federer má. Ale jsme tady, s Federerem, který měl před Paris Masters více než slušnou šanci na č. 1.

Čtvrtfinálová prohra s Raonicem spojená s Djokovičem, který vyhrál o titul, však zbrzdila Federerovy šance a nyní bude vyžadovat nějakou pomoc od svých spoluhráčů, pokud chce vyhrát korunu a vyrovnat rekord Peta Samprase na konci 6. ročníku .1 končí.

Možné scénáře jsou znázorněny v tabulkovém formátu následujícím způsobem:Možné scénáře č. 1 na konci roku.

Jak je popsáno na výše uvedeném obrázku, příslušné cíle pro Djokoviče a Federera jsou následující:

 • Djokovic potřebuje vyhrát všechny tři zápasy každý s každým, aby zpečetil své koncové pořadí č. 1 bez ohledu na to, co Federer dělá.
 • Federer potřebuje: 1) vyhrát turnaj, 2) doufat, že Djokovič nepřekročí semifinálovou fázi, 3) doufat, že Djokovic nevyhraje více než dva zápasy ve hře každý s každým A 4) vyhrát dvě dvouhry v Davisově poháru zajistit vítězství Švýcarska.


Zní to jako hora, na kterou se dá Rogerovi vylézt, že? To je. Vzhledem k jeho formě je pravděpodobné, že Djokovič vyhraje své tři zápasy RR a zapečetí konec roku č. 1 potřetí za čtyři roky.

Předpovědi

Poté, co jsem se podíval na skupiny, moje tipy pro turnaj jsou:

Skupina A:

 1. Novák Djokovic
 2. Tomáš Berdych
 3. Stan Wawrinka
 4. Marin Čilič

Skupina B:

 1. Roger Federer
 2. Kei Nishikori
 3. Andy Murray
 4. Miloš Raonic

Semifinále:

 1. Novak Djokovic d. Kei Nishikori
 2. Roger Federer d. Tomáš Berdych

Finále: Roger Federer d. Novák Djokovic

souhrn : Djokovič a Federer budou pokračovat ve své dominanci. Wawrinka se zadusí. Cilic, Raonic budou ohromeni jejich debutem. Nishikori ukáže charakter, aby se dostal do semifinále.

tenisky z bílé síťoviny

Celkově je fáze připravena se rozloučit se zábavným a dramatickým rokem 2014. Ale vsadím se, že „sbohem“ bude mít také spoustu dramatu. Nechť hry započnou!

Populární Problémy

Shrnutí klíčových momentů z mistrovství Wimbledonu 2014, kde triumfovali Novak Djokovič a Petra Kvitová.

Jak rehabilitovat koleno po operaci ACL. Operace předního zkříženého vazu (ACL) se provádějí za účelem opravy kolen po poranění nebo natržení vazu. Rehabilitační proces po operaci je však stejně důležitý jako chirurgický zákrok ...

Kouč mentální kondice Badri Narayanan na mentální svaly a na to, jak se Stan Wawrinka a Angelique Kerber proměnily v šampiony.

Americký mladík Sebastian Korda strávil mimosezónní trénink v Las Vegas s Andreem Agassim. Syn bývalého světového č.

Když Andre Agassi slaví 50. narozeniny, podíváme se na to, jak se stal jedním z velikánů.

Červené šaty mohou být odvážným módním prohlášením. Pokud se dobře nosí, může vytvořit vzhled, který je klasický i svůdný. Když vybíráte doplňky, které budete nosit k šatům, držte se jednoduchých kousků, které dodají zajímavost a kontrast, aniž ...