Jak se dívat na finále Supernatural Series Finale Special online zdarma

CW Jared Padalecki a Jensen Ackles ve finále série SupernaturalPo více než 300 epizodách a 15 sezónách Nadpřirozený se blíží ke konci speciální retrospektivou a jejím finále, které se bude vysílat ve čtvrtek 19. listopadu od 20 hodin. do 10 hodin ET/PT na CW.

Speciál „The Long Road Home“ začíná ve 20 hodin. ET a finále série začíná ve 21 hodin. ET. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat speciální a finále online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

můžete umýt tenisky nike

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, CW můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

tendonitis loketní popruh

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, CW můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, CW můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází s přiloženým DVR.

spider-man neomezené epizody

Náhled finále „Nadpřirozené“ sérieHrát si

Supernatural 15 × 20 Promo #2 'Carry On' (HD) finále série Supernatural 15 × 20 'Carry On' Season 15 Episode 20 Promo #2 (Final Series) - THE END - Po 15 sezónách končí nejdelší sci -fi série v USA. Zlato, je to poslední jízda za záchranu lidí a lov věcí. Epizodu režíroval Robert Singer a scénář napsal Andrew… 2020-11-17T02: 48: 09Z

Epická cesta bratří Winchesterů se blíží ve čtvrtek 19. listopadu. Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) a anděl Castiel (Misha Collins) dobyli příšery, démony, nebe a peklo a v pořadu 14. sezóna, Winchester se potýkal s archandělem Michaelem, který vlastnil Deana. Statečný čin, náhradní syn Sama a Deana Jacka (Alexander Calvert) zničil jeho duši, aby vykoupil jeho adoptivního otce.

To se ale ukázalo jako fatální chyba, která vedla k náhodné smrti Mary Winchesterové. 14. sezóna také představovala návrat Johna Winchestera (Jeffrey Dean Morgan) pro historickou 300. epizodu přehlídky. Nyní, když se blíží konec jejich 15. a poslední sezóny, se Sam a Dean ocitli tváří v tvář hrozbě přesahující vše, s čím se kdy potýkali ... cokoli, co si kdy dokázali představit: sám Bůh.

V retrospektivě s názvem The Long Road Home se fanoušci mohou připravit na finále s rozhovory s herci Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins a Alexander Calvert, s tvůrcem Ericem Kripkem, výkonnými producenty Robertem Singerem a Andrewem Dabbem a speciálním hostem hvězdy Jim Beaver, Samantha Smith, Ruth Connell, Kim Rhodes a Mark Sheppard.

ortéza paže na zánět šlach


Hrát si

Supernatural 15 × 20 Sneak Peek 'Carry On' (HD) finále Supernatural 15 × 20 „Pokračujte“, 15. sezóna, 20. epizoda Sneak Peek (finále seriálu) - KONEC - Po 15 sezónách končí nejdelší sci -fi série v USA. Zlato, je to poslední jízda za záchranu lidí a lov věcí. Epizodu režíroval Robert Singer a scénář napsal Andrew… 2020-11-19T17: 39: 32Z

Finále série s názvem Pokračuj slibuje, že po 15 sezónách se nejdéle běžící sci-fi série v USA chýlí ke konci. Zlato, je to poslední jízda za záchranu lidí a lov věcí.

Herecké obsazení a tvůrci udržují docela matku přesně v tom, co finále série obnáší, ale řekl spoluzakladatel Andrew Dabb Týden zábavy „Všechno je do konce zaměřeno na mytologii. [Finále] je trochu více epizoda ze staré školy. … Chtěli jsme, aby se to v některých ohledech vrátilo k místu, kde přehlídka začala, což byli dva kluci na cestě, kteří zachraňovali lidi a lovili věci.

Dodal: Věříme, že to vypadá jako vhodný konec show. Máme z toho radost a doufáme, že budou i fanoušci.

Dlouhá cesta domů a Nadpřirozený finále série vzduch Čtvrtek 19. listopadu od 20 hodin do 10 hodin ET/PT na CW.


Populární Problémy

Vasiliy Lomachenko se v sobotu utká s Teofimem Lopezem v očekávané lehké bitvě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje.

Jak otevřít láhev bez otvíráku na lahve. Pokud se někdy ocitnete bez otvíráku na lahve, existuje mnoho alternativních způsobů, jak sundat uzávěr lahve. Pokud jste kolem domu, můžete k vypáčení čepice použít různé nástroje a náčiní ...

Sevastova si zajistila pohodlné vítězství ve dvou setech proti Bouchardovi.

Pět nejlepších tenisových párů